Jump to content
Dogomania

Klaudus__

Members
  • Posts

    10416
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Klaudus__

  1. [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=yellowgreen]Te śliczne 4 kociaczki przyniosła pewna Pani do uśpienia, moja Pani doktor odmówiła uśpienia prosząc mnie o pomoc w znalezieniu maleństwom domków. Mają zaledwie 3 tygodnie... Mieszkają aktualnie w domu, co widać na zdjęciach,ale Pani prosiła,abym znalazła domki w miarę jak najszybciej... W skład tej kociej Rodzinki wchodzą trzy śliczne czarne dziewczynki, i jeden czarno-biały kociak. Jeżeli ktoś mógłby zrobić im allegro, byłabym bardzo wdzięczna. Namiary na mnie:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9acd32]tel: 785 549 189 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] A oto ślicznotki... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/4220694b8e83005cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/aeb38283fae02edemed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=#9acd32][/COLOR][/SIZE][/FONT][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/cd3189f4e192885bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/306/2d139e7e0c3ec430med.jpg[/IMG][/URL]
  2. [I]Bardzo proszę o pomoc w ogłaszaniu...[/I]
  3. Matko... Kolejny biedak... Ręce opadają...
  4. Nawet tak nie żartuj! Jakbym na Was [jeszcze z nieba] spadła to nie byłoby Wam do śmiechu :P A tymczasem kilka słów o właścicielu wątku... Max-ymilian wczoraj cały dzień sobie leżał (nawet kooopa w łóżku zrobiona... :mad:) Bo po co wstawać jak i tak posprzątają ;P Wieczorem wstał, bo i jedzonko przyszło... Pospacerował godzinkę i samodzielnie położył się do posłanka ;) Jak już pisałam Beatce, Max ma powiększone węzły chłonne, jednego guzka, wróciło zapalenie uszu i ciut krwi w moczu (śladowe ilości,ale są... Szczególnie jak tak 'podsikuje' na posłanku. Momentami też podkaszluje - możliwe,że od serducha,ale w tym tygodniu jade z moją Sarusią do lekarza, to zabiore i Max-a. A tymczasem...
  5. A więc tak Kochani. Max nadal chodzi fatalnie, szczególnie jak wstanie po długim odpoczynku - ledwo się wtedy na łapkach trzyma. Pierwsze trzeba wtedy łapusie rozruszać i dopiero potem potem potemmm... zaczyna jakieś tam kroczki stawiać. Max bardzo walczy z tymi łapusiami - nie chce dać im za wygraną... Poza tymi nie najlepszymi wieściami na temat chodzenia - coś pozytywnego, A mianowicie... Apetyt ma wilczy. Bardzo zasmakowała Mu moja kuchnia :D a mianowicie ryż z mięskiem, warzywami i witaminami. Ćwiczymy też dziennie łapki. Kiedyś Pani Halinka pokazała mi jakie ćwiczenia mogę stosować u Mikusia (miał niestety też tą przypadłość...) więc i Max z tej wiedzy skorzystał ;) Cioteczki nie zostawiajcie Maxa samego. On nadal potrzebuje pomocy finansowej. Ja niestety finansowo Go wspomóc nie jestem w stanie, bo sama mam 10 psów + 2 koty na utrzymaniu. Tymczas i jedzenie naturalnie NIEODPŁATNE, ale na te leki...
  6. Majówkę zacząć czas...! :P Późniejszym wieczorem napiszę co u Maxa. Bo teraz czas mnie goni... ;)
  7. Niebawem minie 3 miesiąc bez Ciebie... Bądź tam grzeczny... Tęsknię...
  8. Tak - do jutra! Bo na kotlety przerobię :D:D:D A tak serio to tak się te domki tymczasowe biły,że skorzystałam z okazji i porwałam Maxa :) Na szybko napiszę,że dzisiaj cały dzień spaceruje. Biedaczek - jak może tak spaceruje...
  9. A tam zaraz niespodzianka... Pozdrowienia dla Cioteczek od Maksia [Ps. Cioteczki mam tymczas ;)]
  10. [I]To ja nieśmiało zaproszę jeszcze do Niego... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184441-Niewielki-Czarnuszek-z-okolic-Pszczyny-prosi-o-pomoc!?p=14564763#post14564763[/URL][/I]
  11. [I]Hmm... Dajcie znać w jakich godzinach w poniedziałek byłby do odbioru. Bo ktoś będzie przejadem w Katowicach w poniedziałek [odemnie] i może udałoby się to zgrać... Pani Tereska nie musiałaby się tłuc, a ja zawiozłabym małego do celu.[/I]
  12. [quote name='Wet-siostra']On jest taki trochę jamnikowato-parówkowaty...[/QUOTE] [I]Idealnie ujęte ]:->[/I]
  13. [I]Poza tym to mam wysyp Czarnuchów... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/184441-Niewielki-Czarnuszek-z-okolic-Pszczyny-prosi-o-pomoc!?p=14564763#post14564763[/URL][/I]
  14. [I]Chciałabym bardzo podziękować za ogłoszenia ! To ogroma pomoc :Rose:[/I]
  15. [I]Z ogłoszeń jak narazie zero oddzewu... U suni byłam z jedzeniem... Strasznie mi Ich żal. Ten drugi piesek też strasznie biedny... I tą sterylkę trzeba zrobić bezzwłocznie... Jakby ktoś mógł jakiś bazarek zrobić... Nie no... Ręce mi opadają. I jeszcze koty dwa tam są... Im też puszki wożę. Ale kociaki sobie poradzą - tymbardziej w lecie.[/I]
  16. [I]Beka tak bardzo się cieszę,że się Im spodobała... Lunka to piękny pies. Jak tylko poczuje się 'nasycona' wolnością to zapewne zacznie być poważniejsza. Tam siedziała w niewielkim kojcu z luksusową budą... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/1d52391ac23fc2demed.jpg[/IMG][/URL] Dlatego jak wypuściłam Ją do ogródka to latała jak szalona. Po godzinie usiadła i siłą woli pozwoliła się wyczesać. I ja także chciałabym bardzo mocno podziękować za pomoc... - Beka :Rose: - Figu... :Rose: (transport w tym przypadku to była ogromna pomoc!) Dlatego DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ DZIĘKUJĘ![/I]
  17. [quote name='BUDRYSEK']najgorsze,ze Cykorek tez ma guzka :([/QUOTE] O nie... :(
  18. [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=olive]O tym niewielkim Czarnuszku dowiedziałam się niedawno.[/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Zadzwoniła do mnie Pani z prośbą o pomoc w znalezieniu czegoś dla tego psiaczka. Został znaleziony w grudniowe mrozy - leżał w okolicy sklepu do którego uczęszcza Jego wybawczyni.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Początkowo Pani myślała,że maluch czeka na kogoś, jednak był tam także po południu i rano - dnia następnego.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Widziała jak piesek podnosi do góry zmarznięte łapeczki, i tu serce podpowiedziało "Zabierz Go do domu".[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Zabrała, nakarmiła, przyzwyczaiła się... Ma już jednak kilka psów i dlatego nie może sobie pozwolić na zostawienie kolejnego...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Rozwiesiła ogłoszenia, z myślą,że znajdzie się stęskniony Pan...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]W końcu zaczęła rozważać opcję schroniska, lecz za oddanie psa do schroniska trzeba sporo zapłacić. Znalazła więc mnie i poprosiła o znalezienie czegoś dla psiaka...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Podobno jest kochany i bardzo przyjazny, uwielbia inne psiaki i kocha ludzi.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Nie brudzi w domu. Ma kilka lat, Pani oceniła Go na 'około' 3-4.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Ja osobiście Go nie widziałam, więc wypowiedzieć się nie mogę.[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Pstaram się tam jak najprędzej wybrać. [/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Dogomaniacy pomóżcie...[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Jeżeli ma ktoś czas dopomóc w ogłoszeniach - to ja bardzo proszę![/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]A oto ten nieszczęsny Czarnuszek:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/619484583556a04bmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/SIZE][/FONT] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/394f467e2a79d588med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/27fa76fc25bec2b5med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/299/e701161d92cbc1c9med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]Namiary na mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE] [SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=olive]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE]
  19. [I]A więc tak... :) Jak tylko przeczytałam wiadomość od Pani Tereski z prośbą o sprawdzenie domku - wiedząc,że sytuacja PILNA, natychmiast chwyciłam za telefon,żeby umówić się na wizytę. Pani [zdystansowana, aczkolwiek miła] powiedziała,że mogę przyjechać kiedy chcę, więc powiedziałam,że za niespełna godzinkę będę. Na miejscu spotkała mnie bardzo miła niespodzianka. Pani serdeczna, miła i o ogromnym sercu. Miała trzy psiaki, jednak wszystkie uciekły Jej za Tęczowy Most... Zostawiając Ją ze złamanym serduchem... Były zdjęcia i opowieści o każdym z Jej czworonogów, a każda zakończona łamiącym się głosem. Pytałam czy chce zobaczyć zdjęcia... - jeszcze nie zdążyłam skończyć zdania, a natychmiast usłyszałam stanowcze "ABSOLUTNIE! A co mnie obchodzi czy On ma krzywy ogon, czy prosty? Co mnie obchodzi czy ma trzy łapki czy cztery?? Ja Go chcę, bo trafiła mi w serce Jego historia, a nie Jego wygląd!" I sądzę,że z czasem Bartuś dorobi się jakiegoś kumpla,ale to dopiero za jakiś czas... Naprawdę będzie miał jak w raju. Opowiadała jak leczyła swoje pieski " Ja absolutnie nie jeżdze z moimi dzieciakami[zwierzakami] do lecznicy! Lekarz przyjeżdza do nas! Przecież nie chce Ich stresować. A poza tym doktor czuje się już u nas jak u siebie." Same superlatywy. POLECAM ;) [/I]
  20. [I]Luna już przekazana Figu i pewnie już w trasie do nowego domu. Z moimi łotrami - ale tylko niektórymi się zapoznała. Krzywdy nie robiła, tylko nie umiała się wolnością nacieszyć. I biegała za Nimi jak szalona. Ogólnie zła była,że Ją czesałam,ale była bardzo zaniedbana. Kołtuny na łapach co Jej zwisały to były długie na ponad 20cm... W aucie grzeczna - zaglądała przez okno. Dużo wrażeń dzisiaj biedulka miała...[/I]
  21. [I]Luna już 3 godziny u mnie. Ponad godzinę Ją czesałam. Wyczesałam z Niej drugiego psa. Masa sierści z Niej wylazła. Na 19:00 jestem umówiona z Figu w Katowicach. Luna to strasznie pogodny pies. Biedna nie umiała się nabiegać jak Ją w ogrodzie puściłam.[/I]
×
×
  • Create New...