-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Isadora :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: Dziękuję! Jesteś wspaniała![/I] -
[quote name='malawaszka']o kurcze :( jak Mysłowice to faktycznie - wszystko tylko nie tam...[/QUOTE] [I]Nasze wszystkie psy tam trafiają. Dlatego jak ktoś gdzieś jakiegoś bezdomniaka trafi i rozmawia z wetami to zawsze kierują Go do mnie - mam całą masę psów, które w każdej chwili mogą trafić do Mysłowic... Straszne są te nasze realia... [/I]
-
[quote name='zerduszko']Wysłanie tych psów do Mysłowic to nie jest żadne wyjście. Co je tam czeka....[/QUOTE] [I]Oto mi właśnie chodzi... Nie sztuka przerzucić psy z warunków złych do złych... Zależy mi na polepszeniu Ich sytuacjii... Zarówno opieka jak i sąd niejednokrotnie wzywała syna - widać nie da się Mu przemówić do rozsądku. Jak nie posłuchał wyższych władz to chyba z nami rozmawiać nie będzie? Poza tym ma stały kontakt z matką i wie w jakich warunkach mieszka i jaki jest Jej standard życiowy. Mimo to zależy Mu tylko na rencinie. Ile psów jest - NIE WIEM. Kobita nie chce się przyznać. Ja widziałam trzy i conajmniej raz tyle słyszałam. Ale może być więcej. Kot jest na 100% jeden - czy więcej - nie wiem... Ta kobieta nie chce udzielać prawdziwych informacjii.[/I]
-
[I]Nie mamy w Pszczynie schroniska. A psy od Nas są brane do Mysłowic. Sprawa w sądzie się toczy - pisałam w pierwszym poście,że o kobiecie wiem właśnie od ludzi z opieki społecznej. Założyłam wątek z myślą,że coś rozsądnego da się jeszcze zdziałać...[/I]
-
[I]A ja chciałabym Wam pokazać taką mikro-Rudzie:[/I] [I][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/321/8cde102b513c9750med.jpg[/IMG][/URL][/I] [B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=navy]Imię: [COLOR=blue]Rudzia [/COLOR]Płeć: [COLOR=blue]suczka[/COLOR] Wiek: [COLOR=blue]ok,1 roku[/COLOR] Waga: [COLOR=blue]ok.4 kg[/COLOR] Miejsce: [COLOR=blue]Pszczyna (śląsk)[/COLOR] Sterylizacja:[COLOR=blue]brak[/COLOR] Stosunek do dzieci: [COLOR=blue]nie sprawdzony[/COLOR] Stosunek do innych psów: [COLOR=blue]jest spokojna - raczej się ich boi w aktualnej sytuacji... Sądzę,że w normalnych warunkach nie będzie problemów.[/COLOR] Stosunek do kotów: [COLOR=blue]nie sprawdzono[/COLOR] Dodatkowe info: [COLOR=blue]jest przerażona sytuacją w jakiej się znalazła[/COLOR] Charakter: [COLOR=blue]spokojna,cicha,wystraszona[/COLOR] Kontakt: [COLOR=blue]tel: 785 549 189 [/COLOR] [COLOR=blue]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/COLOR][COLOR=blue]gg: 3964166[/COLOR] Wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185529-Pszczyna!-Maleńka-roczna-Rudzia-pragnie-własnego-domu[/URL]...[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
-
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Neris']To jest bardzo ładna szczota chyba miniaturowa, czy na pewno nie ma nigdzie tatuażu?[/QUOTE] [I]Niestety. I na 100% jak dotąd nikt Go nie szukał. [/I] -
[quote name='Agucha']To są szczenięta czy młodziki?[/QUOTE] [I]Podobno nie mają roku (te na zdjęciach) Podobno starsze były zamknięte.[/I]
-
[quote name='__Lara']Czy te psy wyda ta kobietA?[/QUOTE] [I]Obiecała wydać... One nie mogą tam i tak zostać... ;([/I]
-
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='E-S']Jakie śliczne biedactwo, zgłoś go na "jamniki w potrzebie", mój ostatni banerek.[/QUOTE] [I]I dodałam - dziękuję. Izis nikt Go nie szuka - to On już od dawna szuka swojego domu... :([/I] -
[quote name='Agucha']Jakiej wielkości jest ten biało-czarny?[/QUOTE] [I]Poniżej kolana. Takie niewielkie łobuziaki[/I]
-
[quote name='malawaszka']a jak te psiaki na ludzi reagują? w miarę normalnie czy dzikuski są? biedaki :([/QUOTE] [I]Są kontaktowe,ale wystraszone. Nie ma się co dziwić... Jak wyjdą na pole to kopa dostają od sąsiadów...[/I]
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
Klaudus__ replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[I]A ja mam takiego Turtusia... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/323/dd5694ecea714b30med.jpg[/IMG][/URL] Oto Jego wątek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185619-Jamnik-Turtuś-potrzebuje-pomocy!-Szukamy-wspaniałego-domu[/URL]! Zapraszam serdecznie...[/I] -
[I]Wolę o schronisku ani nie myśleć... :bigcry:[/I]
-
[quote name='Poker']tymczas mam cały czas zajęty,ostatnio między kolejnymi psami nie przekraczam doby.Ten biało- czarny już by był u mnie.[/QUOTE] [I]Ten Białasek to taki Lolusiowaty :) [/I]
-
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=royalblue]Turtuś to około 2-3 letni jamniczek (jak stwierdził wet)[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Został znaleziony w parku.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Spacerował gdzie Go łapki niosły. Spał w krzakach,aż wreszcie ktoś zauważył zagubione zwierzątko.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Jednak Jego warunki się nie polepszyły... Teraz siedzi zamknięty w kojcu... Bardzo się cieszy z każdego kontaktu z człowiekiem.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Zaraz biegnie i liże. Jest w stosunku do ludzi bardzo kontaktowy.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Z tego co widziałam to z innymi psami też nie było problemu.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Ale kojec i buda to smutne miejsce dla małego Turtusia...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]On potrzebuje swojego człowieka...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Jakby ktoś mógł pomóc mi w ogłoszeniach,bo ja już nie wyrabiam...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]Oto namiary na mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]gg: 3964166[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue]A to Turtek:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/323/e86d8458c7d98551med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/323/881eb81ff86b4b7emed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=royalblue][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/323/dd5694ecea714b30med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I]
-
Maxiowi zła pogoda wogóle nie przeszkadza - jest to dla Niego tylko pretekst do odpoczynku. Obaj z Sarą dzisiaj od rana leniuchują. Rano były na polku siknąć i zaraz sru do domu. Apetyt Mu bardzo dopisuje. Gotowane jedzonko wcina,aż Mu się uszy trzęsą :P Czasami się zdaży jakaś koooopa do łóżka,ale to nic. Od tego ma Maxiu ludzi,żeby za Nim posprzątali :D :P Natomiast co do chodzenia to jakoś sobie radzimy ;) Nie jest źle. Jeszcze przyjdzie czas,że Maxiu będzie biegał ;)
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Mógłby Jej ktoś allegro zrobić? Bo wstyd się przyznać,ale ja nie potrafię :oops: [/I] -
[quote name='Poker']koszmar, dokąd te psy wyciągać? może już lepsze dla nich schronisko?[/QUOTE] [I]Szczytem marzeń byłyby tymczasy... Ci ludzie tam dookoła... Masakra... Byłam tam w jasny dzień,a czułam niepokój... Od mojej wizyty tam w każdą minutkę o tym myślę... Strasznie mnie to psychicznie dobiło. Chociaż już niejedno widziałam... Nie wiem sama - może mam gorszy czas. Zapomniałam dopisać w pierwszym poście,że ta staruszka poinformowała mnie,że lada dzień 2 sunie będą rodzić...[/I]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/6cda361fb0d9a2cbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/5abf06e6a9c4386bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/0f5b8b38fe9338dbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/f8a34a6504471caemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/7957e0768ed6749amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/e366af82f3de32d6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/484ab7d812976e0bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/59049aba6c2f06bcmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[I][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=darkorange]Kilka dni temu przyszła do Pani z opieki społecznej zapytać czy mogłabym Jej pomóc. Opowiedziała mi historię pewnej schorowanej i zdziwaczałej kobiety po 80-tce.[/COLOR][/SIZE][/FONT][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]A mianowicie, Pani ta kiedyś była 'Panią profesor',zawsze lubiła zwierzęta. Była typem 'zbieraczki'. Co widziała jakiegoś biednego pieska, bądź kotka - zabierała Go do domu i dawała schronienie. Jedna z Pań adoptujących ode mnie pieska opowiadała mi,że Ona zawsze wystrojona chodziła Pszczyńskim Parkiem z tymi pieskami. Zawsze miała ponad 10 długich smyczy i pieski sobie biegały. Wspomina,że ludzie Ją nawet za to potrafili podziwiać...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Jednak psów było więcej i więcej, lat kobiecie przybywało i przestała sobie z tym radzić. Zaczęła też dziwaczeć. I zaczęły się eksmisje. Aż w końcu trafiła do baraku dla 'biedoty'. Swoją emeryturę oddaje synowi, a ten ma mamę w nosie (xxx) .[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Dowiedziałam się,że jakiś rok temu jakaś Fundacja już zabrała Jej psy i koty (Może ktoś z Was wie co to za Fundacja???:roll:)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Z tego co się także dowiedziałam to podobno wtedy w tym małym baraku było uciśniętych niemal 40 psów <tak mówili mi ludzie z opieki społecznej> i koty...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Jednak najgorsze jest to,że sąsiedzi tej kobiety to STRASZNIE paskudne towarzystwo. Jeżeli zobaczą jakiegoś psa - biją, kopią, rzucają kamieniami. Pani ta skarżyła się,że niejednokrotnie kot czy pies przyszedł niemal zakatowany.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]My będąc tam zrobiliśmy tyle zdjęć ile się dało...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Kobieta jednak nie wpuściła nas do środka.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Widzieliśmy 3 psy, jednak w następnym pomieszczeniu było ich więcej. Strasznie szczekały.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Są też koty. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]One nie mogą tam zostać...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Nie ma tam ani wody,ani prądu. Smród, smród smród![/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]I syf...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Bardzo proszę o pomoc...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Potrzebne by były jakieś tymczasy dla tych nieszczęśników...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]Oto namiary na mnie jakby się komuś przydały:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]gg: 3964166[/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][B][SIZE=3]Krajobraz:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT][/SIZE][/I] [SIZE=4][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/2bd6ca01e3889fadmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=4][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/d752a8ae8927d032med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=4][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/f8a897d526a9709emed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=4][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/4be2483578bed6afmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE] [SIZE=4][I][FONT=Comic Sans MS][COLOR=darkorange][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/322/4c730679805c4ee0med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/I][/SIZE]
-
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Kar0la']Śliczna i wystraszona. Dobrze, że jest malutka. Takim pieskom łatwiej o domek.[/QUOTE] [I]Tylko,że tyle tych bied,że każdy następny ginie w morzu nieszczęść... :([/I] -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zerduszko']Klaudia - a może zabrać ją do mojej wetki do Zor, kasę moze uda sie z funduszu sterylkowego uzyskać. Napisz gdzie ona mieszka?[/QUOTE] [I]Zerducho Ona aktualnie przebywa w Pszczynie. Ale jak tam byłam ostatnio to już na mnie naciskali,żeby Ją zabrać... Poza tym po ewentualnej sterylce to Ona nie może tam być... Tam nie ma warunków...[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Kruszyneczko maleńka na pierwszą![/I]