-
Posts
10416 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Klaudus__
-
Piękny żywiołowy Czaki w Mysłowicach...Uznawany za agresywnego...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Może mógłby ktoś w ogłoszeniach pomóc...?[/I] -
Byłeś moim ulubieńcem... Nie zdążyłam Cię zabrać...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Kotki już w nowych domach
[I]Ciociunie nie zapominajcie o mnie: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/a84bfdcb4b34565emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/f9c00608548adbfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/340/10166babeb9a7eb5med.jpg[/IMG][/URL][/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ada a uszy są brudne? Widzisz tam coś jak popatrzysz? No i jak tam pierwsza noc? Biedak dopiero teraz odpoczął od tego wszystkiego... Miodu to tam nie miał...[/I] -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']A co ze sterylką?[/QUOTE] [I]Sterylkę jak najbardziej można zrobić, jednak musiałaby mieć tymczas i kasę na sterylkę... Tam gdzie teraz jest nie ma warunków,żeby Ona po sterylce doszła do siebie... Poza tym potrzebne jest jedzenie... W piątek jak tam byłam dowiedziałam się,że Panowie mają pół roku na opuszczenie domu...[/I] -
[I]Wczoraj rano BIANKĘ odebrali właściciele. Podobno szukali Ją 3 tygodnie, bo ktoś Ją ukradł spod sklepu. Bardzo byli zdziwieni,że sunia taka strachliwa... Ogólnie to ludzie może ok. ale mi jakoś super do gustu nie przypadli. Mam nadzieję,że będzie Jej tam dobrze... ani@... Nie rozumię Twojego dziwnego tonu wypowiedzi... Masz mi coś do zarzucenia? Sugerujesz może,że NAMNOŻYŁAM kiedykolwiek psy? Sugerujesz,że jestem na tyle nieodpowiedzialna,że potrafię dopilnować sterylki? A może coś innego masz mi do zarzucenia? Zresztą bez komentarza...[/I]
-
Piękny żywiołowy Czaki w Mysłowicach...Uznawany za agresywnego...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Dowiedziałam się,że chłopak nie przepada za innymi kumplami :P Szuka w ich towarzystwie zaczepki - łobuz[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Muszę zrobić jakiś bazarek, bo za same zabrane psy mam do zapłacenia już 400 zł... Katastrofa... Nie sądzę,aby ta kobieta przyjechała tu... Z rozmowy telefonicznej wynikło,że pies wielkości pekińczyka to dla Pani wielki pies...[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Trzeba Ją też odrobaczyć i założyć książeczkę... Te psy niczego nie mają... I ten tymczas na gwałt potrzebny...:shake:[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Ja napewno do W-wy się nie wybiorę. Mam teraz sporo na głowie i kilka psów w cięzkim stanie. Nie ma więc takiej opcji. Co do sterylki to ja finansowo nie wydolę. I tak jeszcze muszę zapłacić za to,że Ją wzięłam... A kiepściutko teraz u mnie z kasą...[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='lika1771']Klaus rozumiem ze rozmawiałes z Pania 5 kg to nie taki ciezar przeciez yorki czasami wicej waza,ale masz racje jesli miała by wrocic to bez sensu.Igiełka by sie zgodziła na dt tylko teraz transport[/QUOTE] [I]Mała jest wspaniała, aczkolwiek strasznie przestarszona. Chowa się w mysi kąt,żeby tylko nikt Jej nie widział... Jakbym miała mniejszą gromadkę to nie robiłoby mi różnicy, bo Ona jest nimal niewidoczna...[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Z Pszczyny do Warszawy jest prawie 400 km... Ja nie mam kiedy zajechać zapoznać je ze sobą...[/I] -
Maleńka roczna Rudzia vel.Kika ma DOM i wspaniałych ludzi...
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Dzisiaj zabrałam Rudzię... Jednak wydaje mi się,że nie ma szans na ten dom... Ona jest ciężka jak dla tej Pani... Ta Pani chyba chciała jakieś pióreczko... Dla Niej 5 kg to ogromny pies... Poza tym Ona u mnie zostać nie może... Muszę coś wymyślić... Ja nie mam warunków na 11 psa... A Ona potrzebuje dużo czasu... A ja Jej Go poświęcić nie mogę... :([/I] -
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Uporałaś się z tym łobuzem?? :) Mam nadzieję,że się nie pozjadają z Twoją sunią :P[/I] -
Właśnie słyszałam o tych parówkach... Ja Ich nie karmiałam i prosiłam,aby nie były karmione... A poza tym byłam tam zaraz po przybyciu pracownika, więc nie zdążył Ich nawet niczym dokarmić... Może to z poprzedniego dnia... To by nawet pasowało... Parówki w folii... Tam nikt by przecież nie obrał z tej folii... To tylko psy... Mikoada była tam dzisiaj ze mną... Zapewne może coś o swoich doznaniach z tego miejsca powiedzieć...
-
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=sienna][B]Borys to 2-3 letni pies.[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Swoim wyglądem budził respekt błąkając się po ulicach miasta.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Wystraszeni ludzie zgłosili ten fakt do Straży Miejskiej i został 'schwytany'... Już ponad miesiąc siedzi w kojcu.[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Udaje groźnego - głośnym szczekaniem. Jednak chętnie daje się głaskać :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Jak pierwszy raz zaczął na mnie szczekać to faktycznie zastanowiłam się czy wejść do Niego czy nie... [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Jak już weszłam to przywitał mnie merdający ogon :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Bałam się troszkę jak będzie wyglądać Jego kontakt z innymi psami, jednak jak byłam u Niego wczoraj biegał zadowolony po wybiegu. [/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Obawiam się,że jak zostanie wydany to trafi w jakieś bardzo nieodpowiednie ręce...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Wiadomo,że psy robiące wrażenie ostrych są pożądane przez osoby niekoniecznie fajne...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]A oto Borys :)[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/339/bde45e36135db8bfmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/339/06988e045f9f31d7med.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/339/215bba948d75d10cmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images8.fotosik.pl/339/678c95339facd43cmed.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Kontakt do mnie:[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]tel: 785 549 189[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][FONT=Comic Sans MS][COLOR=sienna]Fajnie by było jakby Borys znalazł tymczas u osoby znającej się na psach tego typu, poznalibyśmy wtedy Jego zachowania i upodobania...[/COLOR][/FONT][/SIZE][/B]
-
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Poker bardzo dziękuję za wizytę i przepraszam za zawracanie głowy. Ale wiem,że sprawdza Pani domki z ręką na sercu. W takim wypadku jak takie rekomendacje są wystawione to tylko muszę zabrać malca,żeby nikt Go nie zakosił. mikoada zaproponowała,że do środy może się Nim zaopiekować. Teraz tylko Go zabrać :D[/I] -
[quote name='ElzaMilicz']Sunia miała od wczoraj zapewnione miejsce w berneńskim domu tymczasowy, gdzie zostałaby wysterylizowana za pieniądze forum podhalanów. [B]Klaudus_ [/B]jednak podjęła inną decyzję. [B] Białka [/B]będzie przebywać u jej sąsiadów. ... ...[/QUOTE] [I]Ale czy uważasz,że ta decyzja jest zła...?[/I]
-
Jamnik Turtuś odnalazł kochający domek! Spokojny... I kochający :)
Klaudus__ replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[I]Jak na piątek? Na środę... Jak wszystko ok :P[/I]