-
Posts
11677 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
Cioteczki z watku Blacky, która jest w tej chwili w hoteliku u Murki / jej watek to [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111936/[/url] prosiły o zgłaszanie na ewentualny wyjazd do Niemiec starszych małych suczek i ja sobie pozwolilam zwrócić ich uwagę na Zulkę. Proszę tylko nie bijcie za to:modla: Jednak proszą o więcej wyraźnych zdjęć ślicznej Zulki - czy dałoby się coś na to poradzić? Strasznie ta czarnulka zapadła mi w serce i bardzobym chciała żeby juz nie musiała siedzieć w schronie. Cioteczki co Wy na to?
-
Malutka Blacky Blue pojechała do domku do Niemiec!
AlfaLS replied to iwop's topic in Już w nowym domu
Dopiero teraz znalazłam wątek Blacki i widzę że przyszłość psinki zaczyna wyglądać troszkę weselej;). A może do towarzystwa "na obcej ziemii" śliczna 11-letnia Zulka, której kibicuję w oczekiwaniu na hotelik u Murki. Jej wątek to [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110336[/url]. Przepraszam za tą wstawkę ale któraś z Cioteczek prosiła o propozycje innych starszych małych suczek, którym ciężko znaleźć domek.:-( Już teraz będę wiernie kibicować małej czarnulce.;) -
Filigranowa SYLIA....W NOWYM DOMU!!...a domek tymczasowy mocno tęskni...
AlfaLS replied to kikou's topic in Już w nowym domu
Co z suczką? -
Maleńki Seniorek - był w tragicznym stanie. MA DOM!!!
AlfaLS replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Ale super wiadomości;)Seniorku badź szczęsliwy:multi::multi::multi: -
Maleńki Seniorek - był w tragicznym stanie. MA DOM!!!
AlfaLS replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Cioteczki a możecie sprawdzić jak on z kotami? Takimi w "jego rozmiarze";) -
Smutny i zrezygnowany Śmieszek PO 9 LATACH MA DOM
AlfaLS replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
:multi:Tyle się Śmieszek naczekał na ten dom więc trzymamy kciuki za to żeby to był najszczęśliwszy domek na świecie:multi: -
Smutny i zrezygnowany Śmieszek PO 9 LATACH MA DOM
AlfaLS replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
Śmieszku co tak pusto u Ciebie:cool3:A może Ty już w swoim własnym domku jesteś szczęśliwym psiaczkiem?;) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
AlfaLS replied to Hund's topic in Już w nowym domu
A ja także bardzo poproszę o jakieś chociaż malutkie zdjęcia z "Kubusiowego raju". :modla: Inne Cioteczki także chciałyby nacieszyć oczy odmienionym Kubulkiem a tak tą radość ma tylko nowa pańcia;) -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
AlfaLS replied to Hund's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']AlfaLS Kubuś jest już wyleczony, ale DT nadal szuka - bo hotelik kosztuje. _bubu_ moim zdaniem wspominała tylko o tym, żeby nie transportować Kubusia z hoteliku do hoteliku.[/QUOTE] To dlaczego w tytule jest to zapalenie krtani tak zaznaczone? :diabloti:Może ktoś by się bliżej Kubą zainteresował ale nie chce brać w tej chwili chorego psa. Przecież nie każdy ma czas czytać cały wątek. Ja doczytałam ale to jest ponad 60 stron;) Nie każdy ma czas na dłuższą lekturę. Kubuś szuka domku, a domek się schował głęboko i go nie widać:-( -
Kubuś po zapaleniu krtani ma dom i ufa czŁowiekowi !!!
AlfaLS replied to Hund's topic in Już w nowym domu
Cioteczki a może by tak uaktualnić tytuł i pierwszą stronę wątku? Piesek już przecież bez tego zapalenia krtani a z tego co przeczytałam kilka postów wcześniej DT też nie szuka. Może opisać go bliżej takim jakim jest teraz? Bo to co było na początku w schronisku jest juz trochę nieaktualne przecież;)