Jump to content
Dogomania

AlfaLS

Members
  • Posts

    11677
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by AlfaLS

  1. Cioteczki z watku Blacky, która jest w tej chwili w hoteliku u Murki / jej watek to [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=111936/[/url] prosiły o zgłaszanie na ewentualny wyjazd do Niemiec starszych małych suczek i ja sobie pozwolilam zwrócić ich uwagę na Zulkę. Proszę tylko nie bijcie za to:modla: Jednak proszą o więcej wyraźnych zdjęć ślicznej Zulki - czy dałoby się coś na to poradzić? Strasznie ta czarnulka zapadła mi w serce i bardzobym chciała żeby juz nie musiała siedzieć w schronie. Cioteczki co Wy na to?
  2. Dopiero teraz znalazłam wątek Blacki i widzę że przyszłość psinki zaczyna wyglądać troszkę weselej;). A może do towarzystwa "na obcej ziemii" śliczna 11-letnia Zulka, której kibicuję w oczekiwaniu na hotelik u Murki. Jej wątek to [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=110336[/url]. Przepraszam za tą wstawkę ale któraś z Cioteczek prosiła o propozycje innych starszych małych suczek, którym ciężko znaleźć domek.:-( Już teraz będę wiernie kibicować małej czarnulce.;)
  3. Ale super wiadomości;)Seniorku badź szczęsliwy:multi::multi::multi:
  4. Cioteczki a możecie sprawdzić jak on z kotami? Takimi w "jego rozmiarze";)
  5. Zulka dalej szuka domku. Szukaj Zulko na pierwszej;)
  6. :multi:Tyle się Śmieszek naczekał na ten dom więc trzymamy kciuki za to żeby to był najszczęśliwszy domek na świecie:multi:
  7. Zulka czeka na domek a cioteczki chętnie by jakieś zdjęcia zobaczyły naszej pięknej;). Która ona jest w tej kolejce do Murki?
  8. Cioteczki zapomniały o Zulce a ona szuka domku:Dog_run:Ludzie pomózcie tej psince, nie zapominajcie o niej:placz:
  9. I co u pieska bo aż strach myśleć taka tu cisza:mad:
  10. Śmieszku co tak pusto u Ciebie:cool3:A może Ty już w swoim własnym domku jesteś szczęśliwym psiaczkiem?;)
  11. zulko spadłaś tak daleko że nikt Cię nie znajdzie:placz: Wskakuj na pierwszą żeby wszyscy przypomnieli sobie o Tobie;)
  12. [quote name='Sabina02']Czy to jest 20 zl jednorazowo czy miesiecznie?[/QUOTE] Miesięcznie tak długo jak będzie trzeba;)
  13. U mnie trochę krucho z kasą ale deklaruję na początek 20 zł. na hotelik. Jak będę mogła dołożę więcej;) Może wspólnymi siłami nazbieramy te 250 zł.;)
  14. Wszyscy zapomnieli o Zuli a ona czeka na swoja szansę. Zula na pierwszą;)
  15. A ja także bardzo poproszę o jakieś chociaż malutkie zdjęcia z "Kubusiowego raju". :modla: Inne Cioteczki także chciałyby nacieszyć oczy odmienionym Kubulkiem a tak tą radość ma tylko nowa pańcia;)
  16. Mysiu miej litość dla wielbicielek Lewiska i szybciutko dawaj zdjęcia:mad: I dzięki za super wieści:multi::multi::multi:
  17. Czekamy, czekamy, cierpliwie czekamy;) Lewisek czekał tak długo i się doczekał to i my się doczekamy fotorelacji:lol:
  18. I jak tam Lewisek zniósł przemianę;) Był piękny ale myślę że teraz jest jeszcze piękniejszy. Psinko to pierwszy dzień z tych dobrych dni co są przed tobą.:multi:
  19. A wszystkie cioteczki / i nie tylko cioteczki;)/ oczekuja szczegółowej fotorelacji z przemiany Lewiskowej.;)
  20. [quote name='pinczerka_i_Gizmo']AlfaLS Kubuś jest już wyleczony, ale DT nadal szuka - bo hotelik kosztuje. _bubu_ moim zdaniem wspominała tylko o tym, żeby nie transportować Kubusia z hoteliku do hoteliku.[/QUOTE] To dlaczego w tytule jest to zapalenie krtani tak zaznaczone? :diabloti:Może ktoś by się bliżej Kubą zainteresował ale nie chce brać w tej chwili chorego psa. Przecież nie każdy ma czas czytać cały wątek. Ja doczytałam ale to jest ponad 60 stron;) Nie każdy ma czas na dłuższą lekturę. Kubuś szuka domku, a domek się schował głęboko i go nie widać:-(
  21. Cioteczki a może by tak uaktualnić tytuł i pierwszą stronę wątku? Piesek już przecież bez tego zapalenia krtani a z tego co przeczytałam kilka postów wcześniej DT też nie szuka. Może opisać go bliżej takim jakim jest teraz? Bo to co było na początku w schronisku jest juz trochę nieaktualne przecież;)
  22. Trzymamy mocno kciuki za jutrzejsze spotkanie, żeby Pani się zakochała po uszy;)
  23. Lewisku pamiętamy o Tobie i ciągle trzymamy kciuki:thumbs:
×
×
  • Create New...