-
Posts
11678 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AlfaLS
-
[quote name='Romka']Dlaczego nikt mnie nie pogania :mad::lol:...wysyłam zaraz przelew z moimi deklaracjami tj od pażdziernika do końca lutego czyli 50 zł:lol: Powodzenia Mikuniu!:lol: Kochana jak wpłacasz za październik to gdzie tu zaległości???????? Jak ja miałam Cię poganiać?????? [quote name='Plicha']Dobrze że nam psinka nie choruje. Mam nadzieję że na swój samotny sposób jest szczęśliwa. Trochę mi brakuje opisów zachowania Mikusi na wątku, myślę że nie tylko ja jestem ciekawa czy jakieś zmiany w niej zaszły i co robi na co dzień. ZuziM nie pisze bo niestety w życiu Mikuni nic się nie zmienia......I to fakt, całe szczęście że jest zdrowa...... Na konto Mikuni wpłynęło: - od Kaa 15 zł. / za 3 miesiące/, - od Magdy222 15 zł., - od AlfyLS 35 zł., - od siostry AlfyLS 15 zł., - od UBOCZA 210 zł./ za 3 miesiące/, - od Leyli 60 zł. / za 3 miesiące/, - od Bjuty 5 zł., - od Moniki z Katowic 10 zł., - od Teresy Borcz 20 zł., - od Jolanty08 10 zł., - od Nikusia 35 zł., - od Livki 10 zł., - od Dady M 40 zł. / za 2 miesiące/, - od Romki 50 zł. / za 5 miesięcy/ Razem: 530 zł. Bardzo dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!!!!. Po zapłaceniu za kolejny miesiąc hotelikowania Mikunia ma na koncie 508 zł.
-
Na konto Deruni wpłynęło ostatnio: - od Magdy222 25 zł., - od AlfyLS 30 zł., - od siostry AlfyLS 40 zł. - od UBOCZA 18 zł. / za 3 m-ce/, - od Isiak 10 zł., - od Jolanty08 10 zł., - od Marudy666 15 zł., - od Kado 10 zł. Razem: 158 zł. Bardzo gorąco dziękujemy za wszystkie wpłaty!!!!!!!!. Ponieważ dziś przekazałam ZuziM 300 zł. za kolejny miesiąc pobytu w Hoteliku to Deri ma dziś na koncie 54,15 zł. Na chwilę obecną Deruni brakuje deklaracji stałych na 35 zł. Idę szukać kasy!!!!! [quote name='magda222']Dziękujemy za pamięć :) Mamy z Alfą taki pomysł, żeby ogłosić Deri w "Dzienniku Zachodnim". Tylko Dercia nie opływa w gotówkę... Koszt takiego ogłoszenia (krótki tekst z kolorowym zdjęciem+ogłoszenie na gratce): wydanie piątkowe: 46,30 zł wydanie codzienne: 15,85 zł Co o tym myślicie? Magda jak nie będzie chętnych to ja zapłacę za ogłoszenie takie codzienne / niestety tylko na takie mnie będzie stać :shake:/ ale dopiero w listopadzie - mam nową robotę ale wypłata będzie dopiero po przepracowaniu miesiąca ;). Ponieważ nie wszyscy czytają nasze tyskie wątki informujemy, że właśnie po takim ogłoszeniu znalazł. dom inny tyszak - Uran :multi:. Chyba że wypali mój inny pomysł na kasę..........
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Alfo droga, przez myśl mi nie przebiegło:) Wciąż mam wyrzuty sumienia, że obciążyłam Cię tą koszmarną robotą.[/QUOTE] Kochana damy radę :lol:. Tylko mi się udało teraz znaleźć dwie nowe roboty, coś czego do tej pory nigdy nie robiłam i sporo czasu "straciłam" chodząc na szkolenia. Ale teraz mam nadzieję będzie już powolutku do przodu :lol:. -
[quote name='UBOCZE']To dobrze!!!!:lol: Gdybyś mogła Alfa jeszcze wygłaskać Dylusię w imieniu jej fanów i ciepłe myśli jej przesłać. I niech dzieli i rządzi wśród innych zwierzaków.:lol:[/QUOTE] Wygłaskać mogę - toż to sama przyjemność :lol: A w domu to ona nie rządzi - u nas niestety koty rządzą i to ten najmłodsze :evil_lol:. Jednak ona czuje że ma uprzywilejowaną pozycję i z tego korzysta. Ja lubię patrzeć jak inne nasze domowe zwierzaki się nią opiekują. One czują, ze ona chora i słabsza i starają się jej pomóc. Z pyszczka Dylanki wciąż wypływa taka ropa pomieszana ze śliną, czasem ze śliną i krwią. I wszędzie gdzie Dylcia sobie leżała są po tym ślady. I Tara chodzi po domu i bardzo ambitnie wylizuje te wszystkie ślady, jakby po niej sprzątała. Tara, a kociaki też potrafią Dylance wylizywać cały pyszczek jak ona sobie leży i odpoczywa...... Kurcze, to są niesamowite chwile jak człowiek na to patrzy.... Dylaneczka oczywiście wszystkich serdecznie pozdrawia :lol:. Reszta rodzinki także :lol:
-
Na razie w miarę ok :lol:. Czasem są problemy z jedzeniem ale to tylko wtedy kiedy nie trafię w gusta wybrednej sunieczki :evil_lol:. W tej chwili wszelkie suche jest beeeeee. Puszki też wszystkie prawie beeeee. Dobre są pieczone kurczaczki, smażona wątróbka i inne takie mało psie przysmaki :lol:. Dylanka wie, że ma super uprzywilejowaną pozycje w domu i wykorzystuje to na całego :lol:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
[quote name='majku33krakow']dobry wieczór.Zuzia jestem pełen podziwu jak ty tymi staruszkami się opiekujesz.[/QUOTE] [B]Majku[/B] jak fajnie, ze jesteś już z nami :multi:. Witamy serdecznie po tym długim banie :multi:. Kochani będzie oczywiście ten bazar z fantami od [B]Malibo57[/B]. Tylko tego jest bardzo dużo i nie wszystko mam wycenione bo ta wycena zajmuje sporo czasu a ja teraz dostałam dwie nowe roboty / w końcu ktoś w domu musi na wetów zarabiać :evil_lol:/ i jakoś mi brakuje doby na wszystko..... Malibo, kochana fantów nie przepiłam - nawet teraz napić się nie mam jak :roll:. -
Moja Zulka też zginęła i znalazłam ją po trzech tygodniach w bardzo odległej części Szczecina. Trzeba szukać wytrwale i wciąż rozwieszać nowe plakaty... Jest to najskuteczniejsze, bo niestety jeden człowiek czy nawet kilka osób nie są w stanie być wszędzie. Co innego reagować na sygnał, tylko najpierw ten sygnał musi być.......
-
Merlin niewiele dni mu pozostało. Merlin za TM [']
AlfaLS replied to dorobella's topic in Kotki już w nowych domach
Wiedziałam, ze komu jak komu ale Tobie ten grosik bardzo się przyda!!!!!!! [B] AniuB[/B] prosimy bardzo podziękuj swojej koleżance!!!!!! Jesteście super osobami bo potraficie dostrzec innych w tych zwariowanych czasach...... -
ANTEK - staruszek w hotelu - szukamy stałego domku!!!
AlfaLS replied to Figafiga's topic in Już w nowym domu
[quote name='ranias']Czyżby Antoni planował kolejną wyprawę? Ameryka już odkryta, ciekawe gdzie teraz niuniek się wybiera ;)[/QUOTE] Teraz pewnie chce do chińczyków......... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AniaB']ech, tyle potrzeb wszedzie:(, AlfaLS - tak naprawde ja nie stawiam zadnych warunków do spełnienia:oops::oops:, chciałabym tylko, zeby te pieniażki poszły do osoby, która naprawde ma serce dla kotów i jest Wam znana.. Ja raczej udzielam sie na psiakach w potzrebie i nie bardzo wiem kto kotom pomaga:):oops: przeleje w takim razie dorobelli:)[/QUOTE] Wydaje mi się, że [B]dorobella[/B] spełnia te warunki :lol:. Ja też ją znam tylko z kilku wątków, szczególnie z tego Merlinowego ale wydaje mi się, że ona ma ogromne serce dla zwierzaków, zwłaszcza kotów. Jakbym mogła to chętnie bym ją serdecznie wyściskała ale niestety tak na odległość to nie da rady....... Ja w każdym razie bardzo dziękuję za jakąkolwiek pomoc dla [B]dorobelli[/B] :p -
[quote name='magda222']Dziewczyny nie cieszyć się!!! ;) Nie wolno się cieszyć!!! ;) Zabraniam!!! ;) Będziemy świętować i zbiorowo opijać adopcję jak Foxiu będzie przez miesiąc miał dom i ten dom za nic go nie odda i będą fotki i będzie po wizycie poadopcyjnej ;) :)[/QUOTE] Popieram w 100 proc.!!!!!!!!! Ale z drugiej strony dokładnie rozumiem te emocje bo niedawno, ledwie dwa tygodnie temu przeżywaliśmy to samo z naszym Urankiem......:lol: Bardzo trzymam kciuki za domek :thumbs::thumbs::thumbs:
-
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='AniaB']Dziewczyny, moja koleżanka z Niemiec - Ania, która kocha koty i ma dwa schroniskowce, przekazała mi 250 zł dla najbiedniejszych kociaków w Polsce.. Chciałabym jakos pomóc, i wydaje mi sie, ze te pieniążki - choćby po cześci mogłabym wydatkowac tutaj.. Przekazałabym jednorazowe 150 zł na karmę dla kocin portowych, tylko poprosze o nr konta..:) A moze wiecie o jakiejś Osobie zajmujacej sie solidnie kotami i potzrebującej wsparcia? Bo zostanie mi jszcze 100 zł, a chciałabym je dobrze spożytkować..:)[/QUOTE] Nie wiem czy ta osoba spełnia Twoje warunki do pomocy ale pozwolę sobie zaproponować dziewczynę z wątku : [url]http://www.dogomania.pl/threads/198514-Merlin-kot-wydarty-%C5%9Bmierci[/url] Ona sama nie zje, dziecku nie da, ale koty mają takie jedzenie jak trzeba.....W dodatku ciągle jej chorują i wymagają niesamowitego leczenia.... Ja jestem bardzo pod wrażeniem tego wszystkiego co ona robi...... A Merlin miał być tylko tymczasem...... Przepraszam już nie zaśmiecam ...... -
Bezdomne koty z portu przeładunkowego PROSZĄ O POMOC
AlfaLS replied to Cudak's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='Cudak'][B]Zgłosiłam portowe koty do głosowania na konkurs KrakVetu... Jak przyjmą moje zgłoszenie, to będą potrzebne głosy na miau, ale od Osób, które mają tam konto min 180 dni i 100 postów. Wiem, że marne szanse... ale byłoby karmy na kilka miesięcy! [/B][/QUOTE] Ja się łapię - co mam zrobić żeby kociakom pomóc? -
Płoszka za TM [*]. Dinga w DS! Czarka - po wylewie (info na końcu)
AlfaLS replied to Szalony Kot's topic in Już w nowym domu
Też miałam psa u Kasi i z całego serca mogę polecić ten Hotelik :lol:. Niedawno nasz Uranek pojechał do DS i była to w wielkim stopniu zasługa Kasi bo to ona przyzwyczajała go do zachowywania się w domu... A z własnych doświadczeń ze zbieraniem kasy na hoteliki dla wielu już psiaków mogę podpowiedzieć żebyście zaczęli zbierać pieniądze już teraz, jak najwcześniej. Ze staruszkami jest niestety tak że niespodziewanie może "wyskoczyć" choroba a wiadomo wet i leki to solidne nieraz kwoty. Nieraz jest też tak że ktoś może się spóźnić z wpłatą bo np. pensję dostał później i wtedy ten zapas na koncie jest bardzo, bardzo przydatny........ -
Mam słabość do kocich 3-łapków bo sama miałam taką koteczkę przez kilka lat. Też nie miała przedniej łapeczki / nowotwór :-(/. Będę bardzo kibicowała maluchowi :lol:.
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Ale super!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Z takiego ogłoszenia / piątkowego / nasz 7-mio letni Uranek znalazł domek i to kilka dni po ukazaniu się ogłoszenia :lol:
-
Kasiu dziękujemy za dobre wiadomości :lol:. Szczerze mówiąc to ja też się obawiałam, że Uranek wybierze P.Beatę.... Ale z tego co napisałaś wnoszę, że Uranek już do Ciebie chyba nie wróci :evil_lol: i mogę z czystym sumieniem odpiąć ten jego banerek a wstawić sobie jakąś inną psia sierotkę w podpis... A ten pomysł jest superowy [quote name='magda222']Ja mam rozwiązanie sytuacji :loveu: Znajdziemy dla Roberta Urankopodobnego psa i po sprawie :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] Nawet miałabym już kandydata..... Fox on się zowie :lol:. Magda to dokładnie wie co za Fox... Kasiu to chyba już z czystym sumieniem mogę Ci zapłacić za ostatni miesiąc Uranka u Ciebie? I chyba możemy już cichutko się zastanawiać co zrobimy z kasą jaka nam została. Ile tego będzie dokładnie postaram się rozliczyć jak najszybciej.......Tylko ten przelew Kasi puszczę......
-
I może jeszcze pomyślcie nad sposobem dzięki któremu my łapiemy koty :lol:. Tylko to wymaga współpracy wszystkich pomagających psiakowi. Sposób troszkę okrutny ale skuteczny. Jeden dzień niestety trzeba psa nie karmić, mało tego chodzić po wszystkich możliwych zakamarkach i zabierać to co ewentualnie mógłby zjeść. Mówić wszystkim zaangażowanym w łapanie, że nie wolno mu nic dać do zjedzenia. I wtedy następnego dnia zorganizować więcej osób do łapania. Pies będzie przegłodzony, zje chętnie co dostanie, nie marudząc bo głód zrobi swoje ;). I w tym jedzeniu idzie mu podać ten sedalin... Na początku mała ilość jedzenia ale za to z wkładką :evil_lol:. Koty łapiemy wtedy podając jedzenie do klatki łapki bo one przegłodzone wchodzą bez problemu a tu może ta siatka byłaby dobrym rozwiązaniem.... albo jakby fajnie zjadł to nawet bez siatki?
-
Tyskie Weteranki - Abra i Magnatka za TM [*],.. Żegnajcie kochane...
AlfaLS replied to AlfaLS's topic in Już w nowym domu
Kochani mamy super rzeczy na bazarek dla naszych suczek od Malibo57. Ja już Was zapraszam choć bazarek dopiero dzis bedzie w robocie / jak uzgodnimy z Malibo ceny ;)/. W każdym razie ja już robię fotki tych cudeniek :lol:. -
Moja Tara też była nieadopcyjna, przez lata...... Ale trafiła na swój dom, poczuła to i........ jest całkowicie domowym psiakiem. Najcudowniejszym jaki może tylko być...... Jak zaiskrzy między zwierzakiem a człowiekiem to będzie dobrze, mimo początkowych trudności / bo te zawsze mniejsze czy większe/ będzie dobrze...