-
Posts
7967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1968
-
Na zawsze w naszych sercach zostaniesz słoneczko
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Z DZISIEJSZEJ WYCIECZKI: -
Może ktoś pomoże nam w miesiącu sierpniu?!
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
to super. Mamy 350 zł niedopłaty. Powoli się wygrzebiemy. -
Może ktoś pomoże nam w miesiącu sierpniu?!
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
jukutek dziękujemy - AgusiaW potwierdzi na wątku jak dojedzie wpłata. Serdecznie dziękujemy. -
Wszystkie informacje będę mieć jutro i zdjęcia. Ja kompletnie nie znam się na rasach, tak, że nie pomogę. Wszystkie informacje wkleję tutaj na wątku. Mój numer tel. 500 649 910 email [email][email protected][/email]
-
Ja szukam pomocy dla rocznej suczki - nie znam sie kompletnie na rasach Zobaczcie prosze - mamy dwa tygodnie [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/5765/astka.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/484/astka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/290/astka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3672/astka2.jpg[/IMG] kontakt 500 649 910 - do mnie
-
Chciałam tylko dodać, że nie działam jako członek TSPZ - mamy swoja Fundację - już zarejestrowaną "Happy Garden" - w sumie działamy w 8 osób oraz dodatkowo dwie wspierające. Co do TSPZ nie mam pojęcia. [URL]http://www.rejestrkrs.pl/fundacja-na-rzecz-ratowania-bezdomnych-zwierzat-happy-garden,0000379213,0.html[/URL]
-
TRZEJ MUSZKIETEROWIE oraz ich mamusia MASZA - już w DS!!! HAPPY END :D
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
byłam tam dzisiaj, niestety szczeniaczków już nie ma - wydane gdzieś..... nie wiadomo gdzie. Suczka jest. I pokaże wam psa q....wa ponoć wielebnego!!!! przepraszam jeśli kogoś urażę, ale tego pseudo wielebnego to chętnie powiesiłabym za .......... na dzwonnicy!!! ROZMAWIAŁAM Z KOLEŻANKĄ, KTÓRA ZNA SYTUACJE SUNI - JEGO NISKOŚĆ WIELEBNOŚĆ:angryy::angryy: NIE GODZI SIĘ NA STERYLKĘ, BO TAKA WOLA PANA...................!!!!!!:angryy: OTO SUNIA I JEJ TOWARZYSZ - CHUDE TE PSINY JAK NIE WIEM CO - SUNIA W DODATKU MA MŁODE - OKOŁO 3 TYGODNIOWE MOŻE DWUTYGODNIOWE:-( [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2877/suniazgorzyc.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9273/suniazgorzyc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7025/suniazgorzyc2.jpg[/IMG] [B]OCZYWIŚCIE TO DZIEJE SIĘ W MIEJSCOWOŚCI [SIZE=4]GORZYCE!!! [/SIZE][/B] -
nie no nic nie ruszyło. Najgorsze w tym wszystkim to, że jest pies w typie wyżła? z przestrzeloną na wylot łapą /raczej między tylnymi łapami, ale w taki sposób, że widac gołym okiem dziurę.:-(:-( Dzisiaj poinformowała mnie jedna z mieszkanek Furman. Nie widzi juz psiny. Nie wiem czy do dzisiaj żyje. Psy koczują w okolicznych lasach i jest ich naprawdę dużo.
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Basia1968 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Bardzo bardzo dziękuję. Sunia właśnie ma zabieg - cesarkę - to było jedyne najsensowniejsze rozwiązanie. -
TRZEJ MUSZKIETEROWIE oraz ich mamusia MASZA - już w DS!!! HAPPY END :D
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Jest źle:-(:-( są "kopie" trzech muszkieterów:-( w tym samy miejscu. Jest tez suczka matka szczeniąt/ identyczna jak ten maluch z poprzedniej trójki - ten na zdjęciu. [IMG]http://i34.tinypic.com/35hqsd2.jpg[/IMG] byłam w tym domu kiedyś /kiedy zabierałam Matiego i Gutka/ - facet mocno agresywny, przy tym mocno pijący. Nie ma na niego bata :angryy: Nie wiem jak zmusić go do oddania suczki przynajmniej na sterylkę. Już kiedyś rozmawiałam z gmina na ten temat. Ale facet do mnie się odgrażał, że ..... szkoda słów. Może ktoś mi podpowie jak skutecznie wymusić na facecie oddanie suczki na sterylkę? -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Sunia zostaje w domeczku u mojej znajomej - aż mi się serce tłucze z radości. Bardzo bardzo ujęła domowników. Sunia już wykąpana. Ma kolegę dalmatyńczyka Brutusa. Jest bardzo grzeczna. Wysterylizujmy niunię, dostanie budeczke nową - chociaż i tak śpi w domu, ale to będzie taki domek letni:evil_lol::evil_lol: Tak sie cieszę. I tak jak Aga pisze - suczki są wyrzucana nagminnie. U nas kolejna bieda. Sunia taka średnia bura :-(:-( -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
MOŻE MACIE JESZCZE W ZAPASIE CHĘTNYCH NA NUTKOPODOBNĄ - SUCZKA BŁĄKA SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SZEWCE. DZISIAJ WESZA DO DOMU MOICH ZNAJOMYCH - PRZYCHODZI DO NICH - ZGŁOSIŁAM JĄ DO AKCJI PSU BUDA NA ZIMĘ - ALE ONA TAKA ŚLICZNIUŚKA POKOJOWA JEST SZANSA ŻE ZOSTANIE W DOMU TYM, DO KTÓREGO PRZYCHODZI, ALE GDYBY ZNALAZŁ SIE CHĘTNY DOMECZEK [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6058/diankaq.jpg[/IMG] NIE WIEMY ILE MA LATEK, ALE PRAWDOPODOBNIE TO MŁODZIUTKIE BARDZO - W PONIEDZIAŁEK IDZIE NA STERYLKĘ MAM TEZ DRUGĄ SUNIĘ - WCZORAJ ZŁAPANA - NA RAZIE U WETA - NIE MAM ZDJĘĆ - USZKA CORGI - MOCNO ZAAWANSOWANA CIĄŻA - ZWYKŁA CZARNA SUNIA Z JASNYMI ZNACZENIAMI NAD BREWKAMI - TAKI NISKOPODWOZIOWIEC - JEST U WETA - I SZUKAM JEJ MIEJSCA:-(:-( -
Schronisko w Radomsku - Ruszamy z adopcjami! Prosimy o pomoc.
Basia1968 replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Sonar ma już pełen pakiet ogłoszeń - cieszę się, że chłopaczek jedzie do znawców rasy. Ten psinka nie dawał mi spokoju. -
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Basia1968 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
Chciałam zgłosić suczkę - w zaawansowanej ciąży - wczoraj załapana. Jest u weta, na razie nie mamy zdjęć. Dopiero za tydzień byc może uda mi sie zrobić zdjęcia. Suczka nie ma nawet jeszcze imienia. Nie ma także wątku. Jest bezdomna. -
Malutka Nutka z łańcucha w typie JACK RUSSEL TERRIER już w domku :-)
Basia1968 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
dostałam wieczorem od Kasi - po prostu cudnieeeee. -
z Rokim wszystko ok - jest nadal w hotelu. Na razie zdjęć nie mam, ale teraz zabieramy się za chłopaka. Pobyt ma opłacony od grudnia - na pewno miesiąc pełny plus coś tam. Ale kwestie opłaty za pobyt to juz moja głowa - ja go sprowadziłam więc jest moim podopiecznym. Nie martwcie się o Rokiego. Juli_a, Kaskadaffik, dziewczyny mieleckie potwierdzą, że w hoteliku ma super. Przyjedzie czas na domeczek.
-
Akcja kastracja - Przyjaciele Czterech Łap
Basia1968 replied to Justyna Klimek's topic in Sterylizacje
[quote name='Luzia']Hej, mam pytanie czy była by możliwość wysterylizowania suni należącej do starszej kobiety? Sunia co pół roku się szczeni a kobieta nie ma żeby sobie jedzenie kupić, o psach nie wspominając. Do tej pory nie udało jej się wydać dwóch psiaczków z poprzedniego miotu, a cieczka tuż tuż :([/QUOTE] tak dla wyjaśnienia sunia została wysterylizowana dnia 16 lutego 2011 roku. [B]A ja mam pytanie czy brane są też pod uwagę kastracje? czy można skorzystać z dofinansowania do kastracji? Jakby była zgoda, to to jest kandydat do kastracji ZIUTEK [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200935-Mikry-Ziutek-biegl-przy-ulicy-szukaj%C3%A1c-smierci-albo-wybawienia.-Na-DT-w-Tarnobrzegu."]http://www.dogomania.pl/threads/200935-Mikry-Ziutek-biegl-przy-ulicy-szukaj%C3%A1c-smierci-albo-wybawienia.-Na-DT-w-Tarnobrzegu.[/URL] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9449/ziutek.jpg[/IMG]