Jump to content
Dogomania

Basia1968

Members
  • Posts

    7967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Basia1968

  1. TAK fAFIK SZUKA DOMECZKU. tO PIĘKNY PSIAK, WIELKOŚCI zIUTECZKA.
  2. Ziutek już po zabiegu. Ma nowego kolegę Fafika /również już nie mający klejnotów/.:loveu: Będą świeżutkie zdjęcia z DT. Zobaczycie jak Ziuteczke wypiękniał i jakiego ślicznego ma kolegę.
  3. to super. Mamy 350 zł niedopłaty. Powoli się wygrzebiemy.
  4. jukutek dziękujemy - AgusiaW potwierdzi na wątku jak dojedzie wpłata. Serdecznie dziękujemy.
  5. Wszystkie informacje będę mieć jutro i zdjęcia. Ja kompletnie nie znam się na rasach, tak, że nie pomogę. Wszystkie informacje wkleję tutaj na wątku. Mój numer tel. 500 649 910 email [email][email protected][/email]
  6. jak znam życie to zdjęc nie będzie lepszych, co do sterylki to na pewno pójdzie tutaj u nas. dowiem sie jaki ma charakter i stosunek do innych zwierząt, dzieci.
  7. Ja szukam pomocy dla rocznej suczki - nie znam sie kompletnie na rasach Zobaczcie prosze - mamy dwa tygodnie [IMG]http://img857.imageshack.us/img857/5765/astka.jpg[/IMG] [IMG]http://img854.imageshack.us/img854/484/astka1.jpg[/IMG] [IMG]http://img859.imageshack.us/img859/290/astka3.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/3672/astka2.jpg[/IMG] kontakt 500 649 910 - do mnie
  8. Paula już tam szykuje coś. Podreperowałyśmy tekst. I bierzemy sie za chłopaczka.
  9. Chciałam tylko dodać, że nie działam jako członek TSPZ - mamy swoja Fundację - już zarejestrowaną "Happy Garden" - w sumie działamy w 8 osób oraz dodatkowo dwie wspierające. Co do TSPZ nie mam pojęcia. [URL]http://www.rejestrkrs.pl/fundacja-na-rzecz-ratowania-bezdomnych-zwierzat-happy-garden,0000379213,0.html[/URL]
  10. Ewuniu zgłoś do urzędu miasta - mają kasę na to, maja ponoć miejsce - niech cholera szukają miejsca. Ja nie ma jak pomóc - przykro mi - u nas psiaki poupychane gdzie sie da. Wciąz przybywa coś nowego.
  11. byłam tam dzisiaj, niestety szczeniaczków już nie ma - wydane gdzieś..... nie wiadomo gdzie. Suczka jest. I pokaże wam psa q....wa ponoć wielebnego!!!! przepraszam jeśli kogoś urażę, ale tego pseudo wielebnego to chętnie powiesiłabym za .......... na dzwonnicy!!! ROZMAWIAŁAM Z KOLEŻANKĄ, KTÓRA ZNA SYTUACJE SUNI - JEGO NISKOŚĆ WIELEBNOŚĆ:angryy::angryy: NIE GODZI SIĘ NA STERYLKĘ, BO TAKA WOLA PANA...................!!!!!!:angryy: OTO SUNIA I JEJ TOWARZYSZ - CHUDE TE PSINY JAK NIE WIEM CO - SUNIA W DODATKU MA MŁODE - OKOŁO 3 TYGODNIOWE MOŻE DWUTYGODNIOWE:-( [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2877/suniazgorzyc.jpg[/IMG] [IMG]http://img534.imageshack.us/img534/9273/suniazgorzyc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img202.imageshack.us/img202/7025/suniazgorzyc2.jpg[/IMG] [B]OCZYWIŚCIE TO DZIEJE SIĘ W MIEJSCOWOŚCI [SIZE=4]GORZYCE!!! [/SIZE][/B]
  12. nie no nic nie ruszyło. Najgorsze w tym wszystkim to, że jest pies w typie wyżła? z przestrzeloną na wylot łapą /raczej między tylnymi łapami, ale w taki sposób, że widac gołym okiem dziurę.:-(:-( Dzisiaj poinformowała mnie jedna z mieszkanek Furman. Nie widzi juz psiny. Nie wiem czy do dzisiaj żyje. Psy koczują w okolicznych lasach i jest ich naprawdę dużo.
  13. Bardzo bardzo dziękuję. Sunia właśnie ma zabieg - cesarkę - to było jedyne najsensowniejsze rozwiązanie.
  14. Jest źle:-(:-( są "kopie" trzech muszkieterów:-( w tym samy miejscu. Jest tez suczka matka szczeniąt/ identyczna jak ten maluch z poprzedniej trójki - ten na zdjęciu. [IMG]http://i34.tinypic.com/35hqsd2.jpg[/IMG] byłam w tym domu kiedyś /kiedy zabierałam Matiego i Gutka/ - facet mocno agresywny, przy tym mocno pijący. Nie ma na niego bata :angryy: Nie wiem jak zmusić go do oddania suczki przynajmniej na sterylkę. Już kiedyś rozmawiałam z gmina na ten temat. Ale facet do mnie się odgrażał, że ..... szkoda słów. Może ktoś mi podpowie jak skutecznie wymusić na facecie oddanie suczki na sterylkę?
  15. Sunia zostaje w domeczku u mojej znajomej - aż mi się serce tłucze z radości. Bardzo bardzo ujęła domowników. Sunia już wykąpana. Ma kolegę dalmatyńczyka Brutusa. Jest bardzo grzeczna. Wysterylizujmy niunię, dostanie budeczke nową - chociaż i tak śpi w domu, ale to będzie taki domek letni:evil_lol::evil_lol: Tak sie cieszę. I tak jak Aga pisze - suczki są wyrzucana nagminnie. U nas kolejna bieda. Sunia taka średnia bura :-(:-(
  16. MOŻE MACIE JESZCZE W ZAPASIE CHĘTNYCH NA NUTKOPODOBNĄ - SUCZKA BŁĄKA SIĘ W MIEJSCOWOŚCI SZEWCE. DZISIAJ WESZA DO DOMU MOICH ZNAJOMYCH - PRZYCHODZI DO NICH - ZGŁOSIŁAM JĄ DO AKCJI PSU BUDA NA ZIMĘ - ALE ONA TAKA ŚLICZNIUŚKA POKOJOWA JEST SZANSA ŻE ZOSTANIE W DOMU TYM, DO KTÓREGO PRZYCHODZI, ALE GDYBY ZNALAZŁ SIE CHĘTNY DOMECZEK [IMG]http://img143.imageshack.us/img143/6058/diankaq.jpg[/IMG] NIE WIEMY ILE MA LATEK, ALE PRAWDOPODOBNIE TO MŁODZIUTKIE BARDZO - W PONIEDZIAŁEK IDZIE NA STERYLKĘ MAM TEZ DRUGĄ SUNIĘ - WCZORAJ ZŁAPANA - NA RAZIE U WETA - NIE MAM ZDJĘĆ - USZKA CORGI - MOCNO ZAAWANSOWANA CIĄŻA - ZWYKŁA CZARNA SUNIA Z JASNYMI ZNACZENIAMI NAD BREWKAMI - TAKI NISKOPODWOZIOWIEC - JEST U WETA - I SZUKAM JEJ MIEJSCA:-(:-(
  17. Sonar ma już pełen pakiet ogłoszeń - cieszę się, że chłopaczek jedzie do znawców rasy. Ten psinka nie dawał mi spokoju.
  18. podaję numer telefonu 500 649 910 - dzwoń robaczku dzwoń kiedy będziesz miała czas.:loveu:
  19. Chciałam zgłosić suczkę - w zaawansowanej ciąży - wczoraj załapana. Jest u weta, na razie nie mamy zdjęć. Dopiero za tydzień byc może uda mi sie zrobić zdjęcia. Suczka nie ma nawet jeszcze imienia. Nie ma także wątku. Jest bezdomna.
  20. dostałam wieczorem od Kasi - po prostu cudnieeeee.
  21. z Rokim wszystko ok - jest nadal w hotelu. Na razie zdjęć nie mam, ale teraz zabieramy się za chłopaka. Pobyt ma opłacony od grudnia - na pewno miesiąc pełny plus coś tam. Ale kwestie opłaty za pobyt to juz moja głowa - ja go sprowadziłam więc jest moim podopiecznym. Nie martwcie się o Rokiego. Juli_a, Kaskadaffik, dziewczyny mieleckie potwierdzą, że w hoteliku ma super. Przyjedzie czas na domeczek.
  22. [quote name='Luzia']Hej, mam pytanie czy była by możliwość wysterylizowania suni należącej do starszej kobiety? Sunia co pół roku się szczeni a kobieta nie ma żeby sobie jedzenie kupić, o psach nie wspominając. Do tej pory nie udało jej się wydać dwóch psiaczków z poprzedniego miotu, a cieczka tuż tuż :([/QUOTE] tak dla wyjaśnienia sunia została wysterylizowana dnia 16 lutego 2011 roku. [B]A ja mam pytanie czy brane są też pod uwagę kastracje? czy można skorzystać z dofinansowania do kastracji? Jakby była zgoda, to to jest kandydat do kastracji ZIUTEK [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/200935-Mikry-Ziutek-biegl-przy-ulicy-szukaj%C3%A1c-smierci-albo-wybawienia.-Na-DT-w-Tarnobrzegu."]http://www.dogomania.pl/threads/200935-Mikry-Ziutek-biegl-przy-ulicy-szukaj%C3%A1c-smierci-albo-wybawienia.-Na-DT-w-Tarnobrzegu.[/URL] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/9449/ziutek.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...