-
Posts
7967 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Basia1968
-
[B][COLOR=Red][U][COLOR=Blue][SIZE=5][COLOR=Red]REAKTYWACJA TARNOBRZESKIEGO WĄTKU [URL="http://www.dogomania.pl/threads/141354-Tarnobrzeski-w%C4%85tek-og%C3%B3lny?p=15482089#post15482089"]STRONA 12 - KLIKNIJ TUTAJ[/URL] [/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/U] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/deszcz-czy-upal-mieszkam-na-metrowym-lancuch-bez-grama-wody-pomoz-140167/"]MURZYNEK[/URL] [/COLOR][/B] [B][COLOR=Red] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/tramp-cudny-madry-psinka-szuka-domku-tarnobrzeg-139472/"]TRAMP [/URL] [/COLOR][/B] [COLOR=Blue][U][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/staruszka-chora-na-raka-czy-moglo-byc-jeszcze-gorzej-140787/"]FANTA[/URL] [IMG]http://i287.photobucket.com/albums/ll136/luziek/Obraz091.jpg[/IMG] [/B][/U][/COLOR] [CENTER][SIZE=4][COLOR=Red] WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT ADOPCJI PSÓW WYMIENIONYCH POWYŻEJ UDZIELAJĄ:[/COLOR][/SIZE] [/CENTER] [SIZE=4] 1) [B]Kasia TSPZ 504 010 685[/B] 2) TSPZ Tarnobrzeg - [B]telefon interwencyjny 0509 257 404[/B] lub 15 823 45 67, 0602 100 234 email - [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [/SIZE] [COLOR=Blue]PSIAKI KTÓRYM SIĘ POSZCZĘŚCIŁO I ZNALAZŁY DOMECZKI:loveu::loveu:[/COLOR] [B][COLOR=Red][U][COLOR=Blue][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/eta-suczka-z-rury-kanalizacyjnej-juz-rok-czeka-na-adopcje-142659/"]ETA[/URL][/COLOR][/U][/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/allegra-wulkan-energii-przepiekna-sunia-poszukuje-domeczku-141792/index4.html#post12854587"]ALLEGRA[/URL] [COLOR=Red][B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/niuniuski-szukaja-domeczkow-tarnobrzeg-5-cio-tygodniowe-141263/"]SZCZENIACZKI [/URL][/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/10-dni-trzymany-bez-jedzenia-picia-parys-przecudnj-urody-szuka-domu-141546/#post12578676"][COLOR=Blue]PARYS[/COLOR][/URL] [B][COLOR=Red][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zostawiona-jak-smiec-przywiazana-do-drzewa-sheila-129284/"]SHEILA[/URL][/COLOR][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/misia-2-lata-nie-wychodzila-z-domu-czy-jej-zycie-nabierze-jeszcze-sensu-142660/"][COLOR=Navy][COLOR=Blue][B][U]MISIA[/U][/B][/COLOR][/COLOR][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1163/dwie-sunie-puchate-duze-sliczne-7-tygodni-pilne-141553/#post12578937"]COCO, CHANEL I BOBI[/URL][/B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1157/nuteczka-juz-w-domku-marzenn-138181/index4.html"][COLOR=Blue][U][B]NUTKA[/B][/U][/COLOR][/URL] [B][COLOR=Red][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/medi-owczarkowata-sunia-szuka-domku-139298/"]MEDI[/URL][/COLOR][/B] [COLOR=Blue][B] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/saba-juz-w-domku-139464/"]SABA[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/homer-z-poderznietym-gardlem-zamieszkal-u-doti200-happy-end-123431/"]HOMER[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/mial-zostac-zabity-uciekl-teraz-nareszcie-znalazl-milosc-powodzenia-piesku-125467/"]SONET[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/bianka-4-letnia-sunia-znalazla-dom-o-jakim-nie-marzylismy-mamy-happy-end-87796/"]BIANKA[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/50-cio-dekowy-szczeniaczek-zostal-kajtkiem-w-nowym-domu-131084/"]KAJTEK[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/5kg-lusia-kopana-bita-odpedziana-glodzona-juz-bezpieczna-na-zawsze-132210/"]LUSIA[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1157/jamniczka-nutka-szuka-domeczku-lublin-138181/?highlight="]4 JAMNICZKOWATE SZCZENIACZKI [/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/bialy-bokser-baster-juz-w-domku-139301/"]BASTER[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/przekochany-szczenior-o-bursztynowych-oczach-teddy-ma-dom-108331/"]Teddy[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/wiesz-co-jest-bol-ja-niestety-tak-arlekin-ma-dom-108432/"]Arlekin[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/malutka-jessy-sama-na-tym-swiecie-czeka-az-ktos-odda-jej-swoje-serce-ma-dom-100760/"]Jessy[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/kajtus-z-podcieta-szyja-od-poczatku-zycia-zaznal-tylko-bol-cierpienie-ma-dom-99371/"]Kajtek[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/zibi-kochane-malenstwo-szuka-domku-ma-dom-111044/"]Zibi [/URL][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/rufusek-przesliczny-kochajacy-wszystko-wszystkich-psiak-ma-swoj-dom-125319/"]Rufus[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/4-letni-hovawart-kapsel-126601/"]Kapsel[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/kolejna-ofiara-wakacji-suzi-mloda-onka-ma-domek-117866/"]Suzi[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/roczna-wysterylizowana-aga-juz-2x-stracila-dom-teraz-pokochala-ja-zebrrra-125508/"]Aga[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/assan-bardzo-potrzebuje-pomocy-okropna-rana-juz-bezpieczny-na-zawsze-131763/"]Assan[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/traci-wzrok-dom-malutki-tapek-tarnobrzeg-136091/"]Tapek[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/pestka-ma-dom-110581/"]Pestka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/maly-wilczek-czeka-na-swoje-stado-katty-szuka-tymczasu-na-2-tygodnie-100419/"]Katty[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/plamka-juz-w-nowym-domku-107974/"]Plamka[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/rudy-5m-czny-szczeniak-opuszczony-przez-swojego-wlasciciela-ma-dom-77243/"]Rudy[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/tarnobrzeskie-maluszki-mini-bernardynki-prawie-jamnisie-maja-domki-77184/"]Szczeniaczki[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f85/kolejna-ofiara-wakacji-szczotek-ma-wspanialy-dom-77239/"]Szczotek[/URL][/B][/COLOR]
-
[B]agusiazet i Ulka18[/B] ma prośbę - jesli będziecie w hoteliku w Brzyściu zróbcie zdjęcia Allegrze i Fancie - to nasze tarnobrzeskie damy. Ja nie mam czym pojechac - chyba, że rowerem:evil_lol: - a to daleko.....
-
Nova Scotia Duck Tolling Retriever ? Złoty Depi Rzeszow
Basia1968 replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[B]Doti200 [/B]Depi byłby super kolegą dla Homerka:loveu::loveu: pomyśl kochana ........ biegają razem po łąkach, bawią się, szaleją - a Ty ze swoim ukochanym na kocyku na łące wśród śpiewu ptaków, wśród dwóch najszczęśliwszych pod słońcem psiaków.............ahhhhhhhhhh :evil_lol::evil_lol::evil_lol: SPÓJRZ DOTI : [IMG]http://img399.imageshack.us/img399/1580/depi2ee8.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/96/6f402f4032dd3ef4med.jpg[/IMG] cZY TO NIE TE SAME UŚMIECHY??? -
oczywiście, że wkleję tylko na razie nie mam zdjęć - jak mi podeślą to na pewno:loveu:
-
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Basia1968 replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
no śliczności moje kochaniuśkie:loveu::loveu::loveu::loveu: ależ to uśmiechnięty psiutelek. Ale jak ma taaaaaką śliczną, mądrą i kochającą Panią to nic dziwnego :loveu::loveu: -
ciężko powiedzieć cokolwiek o ojcu szczeniąt, ale psiaki, które tam są są wszystkie takie do kolanka - więc niuńki na pewno większe nie będą.
-
to jest na razie wątek "zwiastujący" ale trzeba już je pokazać światu. Na razie tylko mam takie zdjęcia, ale na weekendzie maja mi dostarczyć nowych.
-
popatrzcie na nasze nowe nabytki - ehhh [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1163/niuniuski-szukaja-domeczkow-tarnobrzeg-5-cio-tygodniowe-141263/#post12552588[/url]
-
Są to szczeniaczki, które zostały zabrane od kobiety /powiedzmy zbyt zapsionej inaczej/ ich mamusia jest malutka kudłatą sunieczką w typie przerośniętego yorka :evil_lol::evil_lol: Oto i one: [B]GAMA [IMG]http://www.tspz.pl/images/zoom/MEKRTK/viewsize/Gama.jpg[/IMG] [/B]o pięciotygodniowa sunia, większa od Kruszynki i zdecydowanie bardziej żywiołowa [B]GANDZIA [IMG]http://www.tspz.pl/images/zoom/MEKRTK/viewsize/Gandzia.jpg[/IMG] [/B]to pięciotygodniowa sunia wielkości Gamy, o hipnotyzującym imieniu. Jest bardzo żywiołowa i rozbrykana [COLOR=Red]NIUNIUŚKI POSZUKUJĄ DOMECZKÓW KONTAKT W SPRAWIE ADOPCJI 504010685 LUB PO 20-TEJ 500649910 A oto zdjęcie mamusi - jest śliczna!!! [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6404/mamusia.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6770/mamusia1.jpg[/IMG] Jest zaniedbana, ale troszeczke kąpanka, wyczesanka i miłości i sunia przecudna!!! [/COLOR]
-
teresz doskonale rozumiem - ale popatrz na to zdjęcie w Obserwatorium Gastronomicznym - ONE PO PROSTU IDEALNIE PASUJĄ:evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie ja oczywiście niczego nie sugeruję:evil_lol::evil_lol:
-
a oto wiadomośc z domku maluśkiej Feli /takie nadano jej imię - śliczne:loveu:/ od Pani Kasi z Warszawy: Nazywa się Felka, i ma w sobie urok szczeniaka. Na początku zaczęła spać u syna z uwagi na bezpieczeństwo przed naszą seniorką, i oczywiście aby nie łaziła po schodach. Oczywiście spła na poduszce, ale ponieważ zsikała mu się kilka razy (z radości jak otwierał oczy) została przetransportowana na podłogę do kojca. Śpi tam oczywiście, trochę z obowiązku ale nauczyła się wieczorem już wbiegać do syna i czeka tak długo koło jego łóżka, aż się ją podniesie i ułozy nałóżku. Tam usypia i później pozwala się przenieść na legowisko. Je bardzo malutko i generalnie jest dość wybredna. Na przykład suchy pokarm dość rzadko jej odpowiada. Natomiast bardzo lubi surowe mięsko i twarożek.Ma swój charakterek ale i rozumek. Nasza seniorka jest suką dość zazdrosną a przy tym trochę choruje. Zdarzyło jej się już kilka razy nie tylko ostro warknąć ale i małą potrząsnąć. Felusia wtedy zaczyna schodzić jej z drogi ale absolutnie nigdy się nie podporządkowała. Poprostu wtedy schodzi jej zdrogi i zamęcza naszego kota ciągle go ganiając. Uwielbia biegać i rzadko jest zmęczona. Mąż tylko narzeka że znowu mamy szczekającego psa. Na wszytko szczeka i to koszmarnie, i też jest nieufna do ludzi. Lubi ich ale nigdy nie podchodzi do nich sama. Jest poprostu super. Zdjęcia zamieszczę jak mój Michał pojawi się w domu. Najbardziej mnie rozczula jak siedzi z seniorką w jednym kojcu lub obie razem śpią. Dziękuję Basieńko za całą radość jaką wniosła. Choć przyznam że z jamnika to ona ma tylko łapki. [B]No tak najbardziej podoba mi się ostatnie zdanie - z jamnika to ma łapki:evil_lol::evil_lol:[/B] [B]ale Kasieńko grunt, że ma[/B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Uwielbiam czytać takie wiadomości.!!!!!!
-
no po prostu idealnie pasują do siebie :loveu::loveu: .................
-
cudeńko:loveu::loveu::loveu:
-
Bobi ma 7 latek - kastrat - raczej nie wychodzący aczkolwiek ostatnio troszeczkę bywał na polku, ale zazwyczaj siedział w krzaczkach, na tyłach parkingu. Ostatnio był na wycieraczce sąsiada na I piętrze i jak zeszłam po niego to już go nie było - i wycieraczki też. Mam takie przypuszczenia, że może narobił na wycieraczkę i po prostu ..... nawet nie chce mi sie myśleć :placz::placz:
-
Tolusia ma cieczkę:evil_lol: a nadto to drań nad dranie - nie chce być na polku:placz::placz:
-
Ewunia dzieki Ci kochana:loveu::loveu:
-
ludzie to sie nigdy nie skończy?/ Ja mam propozycję - może to głupie, ale juz od dawna nad tym myślałam żeby zacząć szukać "cudownych" byłych właścicieli, którzy pozbywają się zwierząt w ten sposób - trzeba dobrze "obfocić" psiaczki i szukać cholera jasna właściciela. Oplakatowac pół zamojskiego niech w końcu ktoś beknie za wyrzucanie zwierząt!! Na pewno znajdzie się sąsiad który przyuważył, że był taki psiak i go nie ma. trzeba cos pomyśleć w tym kierunku. Tak nie może być!!!:angryy::angryy::angryy: qur.................