Paulinko - oczywiście wielkie dzieki za pomoc. Plakacik wykorzystam, bo jest śliczny / jak zwykle zresztą/ - a co do profilu na n-k ja niestety nie wiem dokładnie kto to prowadzi, ale faktycznie nasza - klasa to ogromny odzew i myslę, że trzeba to uruchomić, ale ja niestety nie mogę. A zresztą nie będę zakładac nowego profilu, bo znowu cos tam zrobie nie tak......... bo z reguły jest tak, że albo ktos wie lepiej ode mnie, albo ktos wystawił, albo ktoś coś............ i takie tam duperele:evil_lol::evil_lol: /takowe postepowanie jest dla mnie kobitki starszawej śmieszne/. Napisałam do nowego stowarzyszenia myślę, że sie młodziez odezwie i pomoga mi w ogłaszaniu psiaków - TAKIM PRAWDZIWYM OGŁASZANIU!!! np. jedna osoba będzie ogłaszac dwa psiaki i pilotowac takie ogłoszenia, a nie każdy wuj na swój strój i zero porozumienia. Chyba sie wkurzyłam???? nooo:evil_lol: