Jump to content
Dogomania

Basia1968

Members
  • Posts

    7967
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Basia1968

  1. i gdzie pojechał kluchhhhhh?????:evil_lol::evil_lol:
  2. jaki mamy stan psiaczków na chwile obecna bo sie zagubiłam :evil_lol::evil_lol:
  3. nie myślę, aby ktokolwiek pisał na gg - ja tego nie moge poprawić
  4. zobaczcie w dziale "przygarnę psa" może warto zapytać o domek dla coli
  5. [B]Natussia [/B]zerknij na "przygarnę psa" wątek o beaglu i owczarku szkockim
  6. POTRZEBNA POMOC - KARMA,
  7. ŚLICZNOTKO TY TO DŁUGO U mARLENKI NIE POSIEDZISZ - PRZECUDNA:loveu::loveu:
  8. niestety nie odezwał się domek
  9. I to jest super wiadomośc tego smutnego dnia
  10. Nuteczko już tylko może być lepiej - czekamy na wieści i trzymamy kciuki:loveu: Aneczko dziekuję Ci za serce dla Nutki i poświęcenie. JESTEŚ WIELKAAAA:loveu::loveu:
  11. oj tak - bo chciałam właśnie wkleić na wątku "przygarnę psa":evil_lol::evil_lol:
  12. a teraz z innej beczki - Tolutek jest po pierwszej cieczce - jak ze sterylką??
  13. śliczna Gajka - identyczna jak wokal czy te dwie sunieczki, które były u Soemy na DT. :loveu::loveu:
  14. te wszystkie psiaczki to chyba z jednego "źródła" - Wokal, Alfa i inne szczeniaczki - kurcze takie same
  15. Ami przekazana rano - po 9-tej dzwoniłam do Aneczki.
  16. tak zapewne to będzie niestety wyglądać:-(:-( a my dalej będziemy stawać na głowie, żeby uratować te wszystkie bidy - wszystko opada:shake::shake:
  17. ustalić adres dzieciaka /ip kompa i trafimy :mad:/ i pasem po czterech literach i to porządnie:angryy::angryy::angryy: niech sie za książki dzieciak bierze jak nie ma co robić, a nie szuka psiaka na rozmnożek !! - szlag!
  18. Nutka już w Warszawie - trzymamy kciuki mocnoooo!!! Aneczka jak wróci na pewno napisz co i jak. Ja nie wytrzymałam i zadzwoniłam do niej. :evil_lol::evil_lol:
  19. Baśkowy "atak" na [B]rytkę:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B]
  20. Rytka proszę jesli Gufiaczek znajdzie domek - a na pewno znajdzie, gdyz jest niesamowitej urody, to weź suneiczke na DT do siebie - na pewno nie pozostaniesz sama z nią - przynajmniej ja Ci pomoge w jakimś stopniu i podejrzewam, że wiele osób też. Martwię sie o tą sunieczkę. Wiem, że takich psiaczków jak ona jest mnóstwo, ale kurcze akuratnie na nią trafiłam i jej chcę pomóc. :-(
  21. Luiza ja poprosiłabym zdjęcia nowe, aktualne Misi i Etny - bardzo mi są potrzebne.
  22. przykro mi, ale ja nic nie wiem:-(
  23. Paulinko - oczywiście wielkie dzieki za pomoc. Plakacik wykorzystam, bo jest śliczny / jak zwykle zresztą/ - a co do profilu na n-k ja niestety nie wiem dokładnie kto to prowadzi, ale faktycznie nasza - klasa to ogromny odzew i myslę, że trzeba to uruchomić, ale ja niestety nie mogę. A zresztą nie będę zakładac nowego profilu, bo znowu cos tam zrobie nie tak......... bo z reguły jest tak, że albo ktos wie lepiej ode mnie, albo ktos wystawił, albo ktoś coś............ i takie tam duperele:evil_lol::evil_lol: /takowe postepowanie jest dla mnie kobitki starszawej śmieszne/. Napisałam do nowego stowarzyszenia myślę, że sie młodziez odezwie i pomoga mi w ogłaszaniu psiaków - TAKIM PRAWDZIWYM OGŁASZANIU!!! np. jedna osoba będzie ogłaszac dwa psiaki i pilotowac takie ogłoszenia, a nie każdy wuj na swój strój i zero porozumienia. Chyba sie wkurzyłam???? nooo:evil_lol:
  24. nooo to pulchniutki Homereczku czekamy na zdjęcia:loveu::loveu: kochany psiaczek - Doti dzieki że zaglądasz na wątek i piszesz co u Was słychać, to ważne dla nas:loveu:
×
×
  • Create New...