-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3487.jpg[/url] źródło giertycha:D:D
-
boskie foty:D nawet mlecyk jest:D:D
-
[quote name='Martunia']Aha, no to może wieczorem będzie. ;) A może był rano? :razz: No i możliwe, że był gdzieś w ten weekend majowy. O no i kolejne zakupy na wylot. :cool3: No wiesz, kobiety mają prawo długo się na coś decydować, lepiej znaleźć coś dobrego po dłuższym czasie niż coś byle-jakiego po krótszym. :roll: U mnie nie padało dzisiaj. :cool3: Jutro ma podobno. :razz: Ja? Robiłam plakat i referat, który jest gdzieś chyba na 19 maja bodajże. ;) I jakoś ten czas leci... jeszcze się muszę dzisiaj uczyć.[/quote] Może;) a jak nie to trudno sie mówi... zobacze go chyba jak przyjade w niedziele:) znaczy ja wracam w czwartek ale zobacze go w niedziele:) No tak mysle że gdzies był:) no ale tym razem tata mi dał kase i sobie kupiłam:eviltong:w tym tyg straciłąm.... nie nie trudno mi sie do tego przyznac ile straciłam... No jedne były mi dobre ale nie podobało mi sie jak w nich wygladam to potem mi rodzice mówili że mogłam je wziąśc i tak nic juz nie dostane ale ja im powiedziałam ze mi sie nie podobały i ich nie chce.. to co sobie kupiłam w sumie sa proste takie zwyczajne ale podobaja mi sie;) takie gniecenia mają jak moje wszystkie spodnie teraz co mam:) heh:) i jasne kupiłam ale wole ciemne:eviltong: u mnie kropiło.. aa:) ja przeczytałam jedno op z lektury co mam przeczytac;) na jutro sa dwa ale to drugie moja siostra przeczytała i mi opowiedziała:):) a co powiesz jeszcze??:D ja znowu tylko o sobie gadam... przepraszam...
-
[quote name='Izabela124.'] Dzieki:laola::laola: U nas dzis byla taka ladna pogoda, a jak juz wracalismy do domu to deszcz nas zlapal[/quote] NMZC:):) u nas zimno dzisiaj i pochmurnie... to ładną musieliscie miec pogode jak tam mówisz:):) hehe;)
-
[quote name='Martunia']Hej kochana. :) I jak tam, był dzisiaj pan Piotruch? :cool3: Oby był, bo będzie miał u mnie przerąbane! :razz: :mad: I co u Ciebie? :) Śliczne zdjęcia. :loveu: :loveu: :loveu:[/quote] nie wiem czy był bo ja nie byłam w kościele:eviltong::eviltong: na wieczór ide;) ale ja mysle że on wyjechal na weekend majowy i dlatego go nie było bo jak byly jakies swieta koscielne to był zawsze wiec wiesz:evil_lol: moze na wieczór bedzie bo juz wróci??:D nie wiem zobacze:eviltong::eviltong: heh:) a u mnie dobrze:) od rana byłam na zakupach:D kupiłam sobie znaczy tata mi kupił drugie sandały znacznie ładnejsze od tamtych tylko znowy białe... czemu ja białe znowu kupiłam to nie wiem... eh... głupia jestem:eviltong: i spodnie 3/4:D i skarpetki takie krótkie tez białe...:evil_lol::evil_lol: heh:) ale spodni to nie mogłam juz znaleźć to za małe to brzydkie rodzice sie zdenerwowali i kazali mi samej juz chodzic bo im sie nie chciało z moimi humorami wytrzywac:evil_lol: mama z tatą pojechali do domu a ja zostałam w sklepie a potem mama z siostrą przyjechała bo kupiły sukienke na bal gim :) ogólnie fajnie:) tylko zimno dzisiaj troche i kropic zaczynało... dominik sie odezwał ale akurat w sklepie byłam wiec mu nie pomogłam bo nie pamietałam czy było cos zadane:eviltong::eviltong: mam nadzieje że przyjdzie jutro:) no a co u ciebie?? co robiłas dzisiaj>??:D
-
super foty:) nie chce mi sie komentowac wszystkich:P i witam:) co u was??:D [COLOR=Red]Gratulacje 600 strony:)[/COLOR]
-
[quote name='chester07']hmm.. spróbuję, ale to może wyjść nie ciekawie :D o to chyba będziesz musiała sobie rentgen zrobić czy cos takiego, żeby przeczytać po zjedzeniu :evil_lol::evil_lol: o ale ci fajnie ! do szkoły nie będziesz chodzić :mad: weź mnie ze sobą :eviltong: e tam, ktoś na pewno będzie ^^ jak spotkasz jakąś Zółtkę (czyt. Chinkę lub Japonkę) to ja pozdrów ode mnie :D:D[/quote] hehe:) licza sie dobre chęci:):) no wiesz są inne sposoby:evil_lol::evil_lol: nom :) wiesz ja juz mam wziąsc chyba z 10 osób:evil_lol::evil_lol: ale dobra wezne cie:):) ok pozdrowie:):) dobranoc;*:*
-
[quote name='chester07']aha ;) no i dobrze, twoja kasa, to Tobie się ma podobać :D o jest Kabik :loveu: ale on ma fajny ogon :loveu::loveu::loveu:[/quote] nom:) no kabik a kto inny:eviltong: wiem:D taki inny ma:) [SIZE=4][COLOR=Green] wiecej fot str wczesniej:) dzisiaj juz fotek nie bedzie reszta jutro:) DOBRANOC*:*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Martunia'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000382.jpg[/URL] O jeju! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: To jest najlepsze! Nie, Patryk jest o wiele lepszy. :eviltong: Pan Piotruch. :diabloti: Ja już lecę, jutro obejrzę dalszy ciąg fot. :cool3: Dobranoc. :buzi::buzi::buzi:[/quote] :D no niech ci bedzie::eviltong: tak:multi::multi: od niego nie ma lepszego:evil_lol::evil_lol: :loveu::loveu::loveu: jaj szkoda że pewnie jutro go nie bedzie:-( DObranoc;* ja dam dzisiaj troche i reszte jutro:) [SIZE=4][COLOR=Red]dobranoc słońce:* [/COLOR][/SIZE][IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000408.jpg[/IMG] zakopie co moje:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000406.jpg[/IMG] no co trzeba zakopac:D [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000405.jpg[/IMG] a to co ? [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000394.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000393.jpg[/IMG] kabi w kwiatkach:D jeszcze dzisiaj 5 i koniec;)
-
[quote name='chester07']:D następnym razem ci wyśle ciasto co ty na to? najwyżej się trochę zmiażdży, przyklei do koperty, ale co tam, zjesz z kopertą :D:D o a kiedy i na ile jedziesz do Egiptu? uważaj żeby cię jakieś tamtejsze owady nie zjadły ^^ [/quote] ok ale tylko jak sama upieczesz:evil_lol::evil_lol::evil_lol: to nic że sie zmiażdży:D zjem nawet z listem a potem go przeczytam:eviltong::eviltong: ja jade juz w czwartek i na 2tyg:):) jej nie moge sie doczekac ale najbardziej sie boje że tam nie bedzie nikogo w moim wieku albo podobnym...:shake: no najwżej mnie zjedzą jaka tam strata:evil_lol::eviltong:
-
[quote name='Martunia']Ja wolę mieć ciemniejszą karnację. :cool3: No jakaś nowa uczennica przyszła do szkoły, jakaś murzynka, ciekawe kto to może być... :eviltong: No w sumie tak, ale to mnie zastanawia. :roll: O nie, Gieorgij wcale nie jest najładniejszy, bo jest okropny, ładniejszy jest Patryk. :eviltong:[/quote] no ja tez:) no a tu patrze o to ada:evil_lol::evil_lol::evil_lol: hmm.. kazdy ma swój gust:eviltong: to mi sie bardziej gieorgij pogoba niż patryk ale patryk nie jest znowu aż taki zły:eviltong: ale i tak ładniejszy jest .............. :loveu::loveu::loveu: no kto??:DD zgaduj:evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000390.jpg[/IMG] z kolega mojego dziadka:D w tle moj dziadek:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000387.jpg[/IMG] :) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000382.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000381.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000380.jpg[/IMG] jeszcze bedzie troche fot:)
-
[quote name='chester07'] Opisałam i wysłałam w poniedziałek, bardzo przepraszam za opóźnienie :oops: i wysłałam ci jedną :D jako pocieszenie że dla Kabisia i Rokiego są ciasteczka, a dla Ciebie nie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] nic nie szkodzu tylko ja zapomniałam czy ci wysłałam czy nie:evil_lol::evil_lol: o fajnie:) a mi nie wysłałas wiesz co...:-(:placz::placz: a ja ci odp dopiero po egipcie pewnie przeczytam go bo dojdzie jak mnie nie bedzie:( ale trudno... a moze dojdzie do środy to bedzie fajnie:):)
-
[quote name='Martunia']No ja też. :cool3: Żartowałam, tak ciemną karnację to bym nie chciała. :roll: Ale ciemną od mojej trochę bym chciała mieć. :roll: Haha, ale nieźle by to wyglądało, jakby taki murzynka Ada do szkoły przyszła. :lol: No tak, tak przypadkiem go wszyscy lubią, z wyjątkami. :evil_lol:[/quote] :) heh:) tez bym chciała troche ciemniejsza miec ale cóż.. moja siostra np. jest bardzo blada a słońca nie lubi:roll: no fajnie bym wygladała:evil_lol::evil_lol::evil_lol: wszyscy by sie za mną ogladalo:eviltong::eviltong: hehe:eviltong: a to nie moja wina że go lubią:evil_lol: każdy ma swoje typy:evil_lol: ja w to nie wnikam:eviltong: ale z programu to chyba rzeczywiscie jest najładniejszy potem może patryk albo ten kamil...
-
[quote name='Martunia'][URL]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000370.jpg[/URL] Moje! :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: Ślicznie zdjęcia. :) Aha. ^^ Ja mam trochę ciemną karnację. :cool3: No wiem, żartowałam z tymi murzynami. :eviltong: Artur może i dziwnie wygląda z tymi kitkami, ale fajnie tańczy. ;) I cały czas jakieś akrobatyczne rzeczy robi. ;) Ja się dziwię, czemu taki Gieorgij może się podobać prawie wszystkim. :roll: Mnie się jakoś nie podoba. :eviltong: No to będę czekała na list. ;)[/quote] tez mi sie to podoba:):) ja mam taką średnią nie ciemną ale nie tez jasną:) mi sie podoba:eviltong: hehe:) no mysle że żartowałas:evil_lol::evil_lol: ja bym tak przyjechała na murzyna opalona do szkoły to nie wiem:eviltong::eviltong: no moze i fajnie tańczy ale jakos za nim nie przepadam sama nie wiem czemu:evil_lol: nie wiem czemu sie podoba im:eviltong::evil_lol: tak wyszło widac:evil_lol::evil_lol: :)
-
[quote name='Martunia']O początkowe fotki Kabiego są śliczne. :loveu: Ta pierwsza mi się podoba. :cool3: Panienka z okienka, to tak na mojego świnka mówiłam. :diabloti: No ja też lubię być opalona. :cool3: Lubię takie ciemne karnacje. :) Na murzyna fajnie jest się opalić. :evil_lol: Mi się on nie podoba i jest brzydki, te jego oczy... :razz: Ej co masz do Artura? :mad: On fajnie tańczy, odczep się. :cool3: Może te kitki nie są fajne, ale tańczy... bosko. :cool3:[/quote] :) dziekuje:) no ta pierwsza fajna ale ciemna troche:eviltong: :) No fajnie sie tak wyglada a ja nie mam brązowej karnacji tylko taką bardziej brązowo-brzoskwiniową jak to moja mama mówi:) nie murzyni za ciemni:evil_lol: no oczy ma dziwne fakt:evil_lol: mojej siostrze sie podoba strasznie:eviltong: ja do artura nic nie mam tylko te jego kitki on jest w wieku mojego taty chyba no może troche młodszy i takie kitki:eviltong: smiesznie to wyglada:) a własnie dostałam twój list niedawno ale odpisze ci jak wróce z egiptu dopiero:) heh:) Dalsza czesc fotek: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000410.jpg[/IMG] biegamy:) [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000379.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000371.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000361.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000372.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000370.jpg[/IMG] wiecej jak sie znowu wgraja:)
-
[url]http://i25.tinypic.com/14df215.jpg[/url] fajne:) nie jestes aż tak rozczochrana jak ja gdy jest wiatr:D [url]http://i26.tinypic.com/qq7djk.jpg[/url] nawet idąc sie tulą:):)
-
[url]http://i30.tinypic.com/2ahfel4.jpg[/url] ale usmiech;) [url]http://i29.tinypic.com/ao0qs5.jpg[/url] boskie:) [url]http://i29.tinypic.com/5v5v9.jpg[/url] narada wojskowa;) jeden kumpel nawet w ubranku:))
-
[quote name='Martunia']U mnie w szafie jest kolorowo. :cool3: Dokładnie. ;) A Ty będziesz głównie na wycieczkach? :cool3: Ja to lubię sobie przy basenie albo nad morzem posiedzieć i się poopalać, tak bardzo mi teraz tego brakuje... :roll: Aha. ^^ Kurde, każdego o kogo zapytam, mówi, że lubi Gieorgija. :roll: Moim zdaniem jest brzydki i tylko chce, by się wszystko wokół niego kręciło. :razz: Ja tam lubię Patryka, Artura, Anię i Żanetę. :diabloti:[/quote] :) u mnie zależy na jakiej półce:eviltong::eviltong: Nie wiem:eviltong: ale napewno nie zabraknie czasu na opalanie bo musze sie opalić żeby mi koleżanki zazdrościły a po za tym to ja lubie byc opalona:evil_lol::evil_lol: hihi:) mi sie on nie podoba ale jest fajny:) ale nie powiem brzydki nie jest:evil_lol: hehe:eviltong: ja artura to nie lubie taki dziwny:eviltong: szczerze to może nie jest zły ale nie moge na niego patrzec na te kitki jego:evil_lol: ania jest fajna nawet ona mi sie z takim muminkiem kojarzy ale sympatyczna bardzo:) a patryk moze byc:eviltong: hehe:) troche kabiego bo wolno sie wgrywa: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000369.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000364.jpg[/IMG] panienka z okienka:evil_lol: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000355.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000330.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000326.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000320.jpg[/IMG] ulubiona pozycja do spania:) wiecej jak sie wgra
-
[quote name='Martunia']Aha, no to może zobaczę, jak w najbliższym czasie tam pójdę. :cool3: No dokładnie... Na dworze lepiej z rękawami chodzić, bo potem może się to nieprzyjemnie skończyć... Właśnie. ;) Ja tam czasem lubię pochodzić w krótkich, ale też zbytnio nie. :roll: Kogo lubisz najbardziej z YCD? ;) Tak z ciekawości.[/quote] :) zobacz zobacz:) różne kolorki były:) a ja wzięłam niebieską i czerwonawą żeby miec cos kolorowego wreszcie bo mam juz a dużo ciemnego:) a to mi tak odwesela szafe:eviltong: Nom:) potem można sie przebrac a od opalania jest plaza a nie wycieczki:) No ja lubie jak jestem w domu i jest ciepło i nie mam nigdzie wyjśc:eviltong: Kogo ja lubie hmm... żanete i Giorgija:P nie wiem jak sie jego imie pisze;) a ty kogo??:evil_lol:
-
[quote name='Martunia']Wątpię, żeby taka u mnie była. A w jakim sklepie kupowałaś? :D Ja też nie wytrzymam, wiesz jakie ja piekło przechodzę, żeby to Dogo ruszyło? :shake: No widzę, że już przygotowania do wyjazd trwają. :cool3: Fajnie masz. ;) A co ja mam doradzić? :D Wiesz, w Egipcie jest gorąco, dobrze sobie kupić takie 3/4 spodnie. No i warto też mieć bluzeczkę w krótkim rękawem, by osłaniały ramiona, bo Ci się strasznie spieką.[/quote] napewno bedzie:) w New Yorkerze kupiłam prawie wszystko oprócz tej w stworki:) heh:) A mi działa narazie bez problemu... No trwają trwaja:) heh:) No tak tez myśle... bo w takich na naramkach to po hotelu moge sobie chodzic... chyba tak zrobie:) a 3/4 bedą dobre nie długie ale tez nie krótkie::evil_lol: nie przpadam za krótkimi bo mam brzydkie nogi:eviltong::eviltong: ide wysuszyc włoski:) a co u ciebie??
-
[quote name='Martunia']O jakie fajne sandałki. :) A bluzeczki i bluzy jakie wspaniałe! :cool3: Rzeczywiście, ja chyba też takim nie mogłabym się opszeć, a najbardziej żółwikowi. :loveu: Czekamy na zdjęcia Kabisia. :) PS. Ja chyba też, jak na wakacjach będę, to też na Dogo wpadnę. :roll: ;)[/quote] dziekuje:):) hihi:) no widzisz:eviltong: kup sobie taką z żółwikiem:):) nie wiem jak zrobic zeby sie wgrały szybciej... hmm... :) super:) ja nie wytrzymam bez dogo:P nie wiem kiedy mam sie spakowac ale chyba dopiero we wtorek, środe:) jutro jeszcze z tatą jade na zakupy i go na spodnie 3/4 albo któkie dżinsowe musze naciągnąc bo bedą chyba najlepsze do chodzenia jak gdzies pojedziemy:) tak mysle sobie... a ty co mi radzisz martuś bo byłas juz w egipcie w końcu:) [quote name='chester07']o jakie ładne bluzki ! ta z pieskiem chyba naj, albo ta z żółwikiem.. e nie wiem, wszystkie ładne :D bluza też śliczna :loveu::loveu: a kiedy nowy Kabik? :eviltong:[/quote] dziekuje:) a mi sie obie równie mocno podobają:) moja kol ma taką z żółwiem tylko jasno zieloną:) no taka biedronkowa:) heh:) ale mi sie podoba:eviltong: mojej mamie tak średnio ale jej powiedziałam że jej nie musi sie podobac tylko mi bo ja za to płaciłam:eviltong: heh:) A kabik jeszcze troche ale bedzie;)
-
[quote name='Martunia']Aha, szkoda. :( Co się dziwić, ja codziennie na Dogomanii jestem. :roll: :cool3: Pojutrze do szkoły. :razz: Nie chce mi się iść...[/quote] nom:( niestety:( no ja tez:) nie wiem jak wytrzymam bez dogomanii 2 tyg.. chyba tam pójde raz do kafeiki internetowej:D przynajmniej raz;):) hihi:) i was odwiedze moze cos napisze w każdym razie na blogu napisze wszystko dokładnie:) no niestety;/ ja tez nie chce... ciekawe czy dominik bedzie juz... MOJE BLUZECZKI I BLUZA: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000314.jpg[/IMG] ale najpierw sandałki na wyjazd:D:D [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/1443/kopiap1000307wx7.jpg[/IMG] żółwik:loveu::loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/6378/p1000304wk2.jpg[/IMG] piesio:loveu::loveu: [IMG]http://img167.imageshack.us/img167/8717/kopiap1000302pn0.jpg[/IMG] stworki:loveu::loveu: [IMG]http://img156.imageshack.us/img156/8638/kopiap1000310nm1.jpg[/IMG] biedronki:loveu::loveu: hihi:) kabi potem a ja ide umyc włoski:eviltong: z/w:eviltong:
-
[quote name='Martunia']No ładnie to tak zaniedbywać swoją szafę? :eviltong: Ok, następnym razem odgłuchnę Ci. ;) ... może. :diabloti: Byłam na rowerze, a przez resztę dnia nie chciało mi Dogo wchodzić. :shake: A co u Ciebie? :cool3:[/quote] hehe:eviltong::eviltong: pewnie że ładnie::evil_lol::evil_lol: no mam nadzieje bo inaczej to... to.... to nie wiem:eviltong: A fajnie:) ja miałam jechac z koleżankami i kolegami ale mama mi nie pozwoliła:( bo goście byli i są... u mnie ogólnie to dobrze;) nudno ogólnie:) a sie dziwiłam że cie nie ma:evil_lol: co powiesz jeszcze??:D