-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
[quote name='Izabela124.']Kurcze, troche mi szkoda Rokiego, on taki fajny a cierpi, moze ty bys sie nim zajela? Przydaloby sie go tez umyc ;) CZekam na fotki[/quote] czy ja wiem czy on cierpi raczej go to nie boli.. a on jest kąpany tylko że mocno i szybko sie brudzi:eviltong: Poczekasz troszke;)
-
[quote name='Izabela124.']Hejka Ja mysle, ze Roki to sie gryzl z jakims psem i ma te rany, bo tak wygladaja Moze bys kiedy wezwala weta? Albo tata, bo ty mzoe nie dasz rady sama utrzymac Rokiego A tak wogle to co slychac?[/quote] hejka;) własnie chodzi o to że on sie nie gryzł z żadnym psem... a co mu jest dokładnie to sie nie pytałam... a roki to pies mojego taty i dziadka a nie mój... oni sie nim zajmują i wet juz był u niego kilka razy zapisał mascie ale nic nie dawało... A ogólnie to nudy:) goście dzisiaj przyjechali i nie mogłam wyjśc z kolezankami na rower:-( gdzies za godzine dam fotki moich bluzek co sobie kupiłam wczoraj a późnym wieczorem foty kabiego bo strasznie wolno sie wgrywają bo duży maja rozmiar... a co u ciebie??
-
[url]http://img170.imageshack.us/img170/4297/s5005661ov0.jpg[/url] jak ja nie lubie tych szelek:) słodko powychodziła:D:D ile ona ma m-c??
-
[*] biedna złotko....:(
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3394.jpg[/url] chyba bobikowi spodobało sie pływanie;)) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3403.jpg[/url] jaka smaczna woda;) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3404.jpg[/url] grupowe kąpanko:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3410.jpg[/url] ale mokry bobis:D co on je?:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3428.jpg[/url] ja juz wychodze:)
-
super wiadomośc:) a doszły juz do ciebie te szelki rogza z jaszczurką??:D wymiziaj atosika;)
-
a co u ciebie słychac???:D:D
-
[url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3360.jpg[/url] bobik pływa:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3364.jpg[/url] a uciekam ona mnie goni...:P [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3365.jpg[/url] ha i widziecie ze umiem pływac:):)
-
w kolorze mam to samo zdjęcie.....
-
Witam:) wczorajszych fot nie widziałam ale nie chce mi sie juz szukac:P obejrze te co dzisiaj dajesz:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3337.jpg[/url] ale fajnie biegnie:) [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3338.jpg[/url] bobik został w tyle [url]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/Bobis3/Obraz3344.jpg[/url] na co my własciwie czekamy?? bedą jeszcze fotki/?:D:D
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/dziadek.jpg[/IMG] co o tym sądzicie???
-
[url]http://i29.tinypic.com/11kz037.jpg[/url] hehe:) nastpeny zjadasz gałęzi:) [url]http://i27.tinypic.com/33jtn2q.jpg[/url] wszystkie 3 psy razem:D:D [url]http://i30.tinypic.com/23rjztw.jpg[/url] ale zmeczony:)
-
[quote name='Martynia&Pusio']Tla takie wymiarowe bo chce zmienic banerek bo ten byl taki podluzny i jak go zmniejszylam tot aki znieksztalcony jest :roll: . I czy masz tla taki wymiar jak mam teraz mojego banerka .? :cool3: [SIZE=3][COLOR=royalblue]Dobranoc ;* .[/COLOR][/SIZE][/quote] a nie ja sama sobie tła robie:P albo z jakiegoś zdjecia;):) a jak chcesz to moge ci zrobic banerek bo mi sie nudzi:):) hehe:) [quote name='Martunia']Witaj. ;) Ej no i co, będziesz się naszymi adresami i telefonami chwalić? :eviltong: No tak tak, jasne. :cool3: Taka niewinna i tyle kupuje. :diabloti: Dlaczego? :-o :diabloti:[/quote] witam:) nom zaraz wszystkim je rozdam:evil_lol::evil_lol::eviltong::eviltong: heh:)możesz mi nie wierzyć ale to prawda... wcale dużo nie kupuje a że szafa mi pęka to nie moja wina tylko mojej mamy bo nie pozwala mi starych rzeczy wywalić a mi są za małe i brzydkie....:roll: a tak sobie miałas mi odgłuchnąc i nastepnym razem to zrob:eviltong::eviltong: A co u ciebie??
-
[quote name='Martynia&Pusio']aha :eviltong: . No a my jakos w Lipcu sie poznalysmy ale obie zapomnialysmy w jakim dniu :roll: . hihi :) . I niewiemy :evil_lol: . A Marta ma swoja galerie :razz:.? A masz te tla .? :lol:[/quote] nom:) aa:) nie nie ma:P jakie tła??:P hehe:) zapomniałam co pisałam [SIZE=5][COLOR=Red]DOBRANOC:*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Martynia&Pusio']:) . No niezly niezly :evil_lol: . Moze troche ... Ale nie smierdzialo tak od niego piwem lub czyms .. :eviltong: Oo szkoda . :-( To juz zaraz idziesz .? :-( hehe :P . Napewno wyszlas fajnie ;) . Ja pisze z Toba i smieje sie z tego goscia ciagle :evil_lol: . I pisze z kolezanka na gg .:eviltong: A ty procz ogladania .? :lol:[/quote] hehe:) no zaraz musze isc bo mnie tatuś bedzie wyzywał jak zawsze zreszta:P wiec juz sie żegnam powoli:( okropnie wyszłam:eviltong: juz sie widziałam jak taka debilka i jeszcze kitke miałam bo po wf byłam i tam gorąco było:eviltong: hehe:):) ja nic nie robie tylko oglądam i zaraz kończy sie ten folm to ide wiec juz [SIZE=4][COLOR=Red]papa i dobranoc;*:*[/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Martynia&Pusio']:-( . hehe . :cool3: Ja z taka jedna dziewczyna tez sie znamy przez neta , juz prawie rok ze soba gadamy ;) . I tez sobie podalysmy nr. fonków :eviltong: . I tez mamy zamiar sie jakos spotkac . Ale cos nam nie wychodzi :roll: :placz: .[/quote] ja z martą chyba juz dłużej niz rok sie znam ale nie pamietam juz nawet:P ale juz sporo:) z jedna taką jeszcze kolezanką to chyba juz ze 2 lata sie znam ale tez nam nie wychodzi spotkanie... MY tez mamy swoje telefony a nawet adresy:):) hihi:)
-
a mi sie bardziej matuś kulka podobał:D:D
-
[url]http://images33.fotosik.pl/239/aced1dc19a97a1c0med.jpg[/url] świetne:):) [url]http://images24.fotosik.pl/207/18f236c229d28aa2med.jpg[/url] ale zębiska ma :):)
-
[quote name='Martynia&Pusio']aha :P . Ok czekam na foty :loveu: . No beka z niego jak niewiem co :evil_lol: . On taka gwara zajezdzal fajna On zaczal gadac cos takiego: Prosze pania ja mam niezwykly talent artystyczny namalowalem psa .. Ale cos zjeb**** :eviltong: . Moja siostrzenica jest w Blelgi .. A Belgia zdaje sie ze znajduje sie ... no w Belgi :evil_lol::evil_lol: . Ona zostanie tym od zebów . wtedy Marysia powiedziala: -Dentysta .? Facio: Nie zupelnie :evil_lol: . -Ortodonta .? Facio: Cos pomiedzy tym :evil_lol: . NIkogo wiecej od zebow nie ma :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . Ten facio taki smieszny :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . Ok napewno poczekam ;);) .[/quote] hehe;) jutro zrobie zdjecie napewno:) hehe to on naprawde nieżły musiał byc:evil_lol::evil_lol: może pijany?? i jestem ale nie na długo... oglądam zostań gwiazdą z mojej szkoły w necie:) musze zobaczyc czy bede gdzies nagrana w śród widowni ae chyba tak a ja jetem mocna i sie usmiechnęłam głupio bo pamietam ale musze to zobaczyc;) a co robisz??:D
-
[quote name='Martynia&Pusio']Witam Kabisiowa :loveu: . Biedny Rokus.:-( a wgl to czemu on ma takie lapcie :( ? No wlasnie a co tam zaszalec raz mozna nie .? :evil_lol: A wy sie znacie na realu czy przez neta .? :razz::eviltong: . Ty i Marta . ^^^[/quote] witaj:) nom...:( nie wiem czemu... no można raz na kiedyś:) przez neta tylko ale może w wakacje sie poznamy jakos:) hehe:):) przynajmniej mam taką nadzieje:) [quote name='Martunia']No wiesz, Ty to być tylko w sklepach byś siedziała. :evil_lol: Cały czas coś kupujesz. :cool3: Ale musisz zrobić zdjęcia tym bluzkom i mi pokazać. ;) Dlaczego? :evil_lol:[/quote] no wiesz co nie prawda... ostatnio kupiłam sobie jedną bluzke chyba 3 tyg temu... No zrobie jutro:) bo ja ci głuchłam to ty mi miałas odgłuchnąc:eviltong::eviltong::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Martynia&Pusio']A tak wgl to czemu ona taka tajna bo ja tak nie dokonca w temacie :P .? Zrób foty i mi tu daj . :loveu: Musza byc boskie te bluzki :loveu: . aha . :P A moja babcia nie mieszka z nami .. No :evil_lol: . No a jak Luzak w 100% . :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ja sie tak chichram z boku do lawki . On nie zwraca na mnie uwagi i gada jak najety .. A one tak sluchaja :evil_lol::evil_lol::evil_lol: . Jako jedyna sie smialam :evil_lol::evil_lol: . beka z tym gosciem :evil_lol: . No zebys wiedziala ;) . To dobrze :) . A u Pusia tez dobrze ;) . Bo przyszli do Marcina (brata) Koledzy i Pusio sie cieszy ... Ale cale szczescie nie siedza w domu bo teraz w tej chwili bym z toba nie gawedzila :eviltong: . A co jeszcze powiesz .? :razz::cool1::eviltong: . Ps: A ja wgl nie cytuje bo wychodzi ze zaduzo minek biore :eviltong:[/quote] tajna bo moja mama nic nie wiedziała o niej i by mnie wyzwała że sobie kupiłam nową buzke znowu:) no boskie sa:) jutro dam ci foty:):) no fajny musiał byc ten gosciu:P aaa:) o tej godzinie koledzy:eviltong: u mnie tez zawsze za duzo minek ale próbuje sie opanowywac;) a ja musze isc sie umyc ale zaraz wróce:) czekaj tu na mnie;)
-
[quote name='Martunia']No wiesz, a mówiłaś, że tylko po sandały idziesz, a tu takie zakupy. :cool3: A ja dzisiaj w sumie robiłam geografię, opisywałam 3 państwa... I jakoś tak dzień zleciał, byłam na tv, komputerze. :roll: Co Ty mi sygnała puszczałaś dzisiaj? :eviltong:[/quote] no miałam w planie tylko sandały ale nie mogłam sie oprzeć tym bluzką i bluzie:loveu: dobrze że kase wziełam ale musiałam 50zł z mojej skarbonki wziąść bo by mi nie starczyło... wydałam troche kasy dzisiaj:eviltong: ale raz na kiedys takie zakupy robie:evil_lol: narazie żadnych nie planuje:p ale te bluzki sa boskie i bluza tez:) w New Yorkerze kupiłam i jedną w Croppie:) aa:) fajnie:) a bo tak mi sie nudziło:eviltong: a ty żulu miałas mi odgłuchnąc:evil_lol: hehe;)
-
[quote name='Martunia']Hahaha ale zamieszanie. :cool3: A jak tam po zakupach? ;) Ja w ogóle na Dogo nie mogę wejść. :razz: Praktycznie cały dzień, jeden raz mi się udało... Dopiero na trzecim komputerze coś zadziałało..[/quote] no zamieszanie niezłe:eviltong: a super:D:D bosko było:) a sie naśmiałam z koleżankami:) i obkupiłam sie:eviltong: myslałam że jak do domu przyjade to mama mnie zabije że tyle kupiłam:) ale mam sandały:multi: hihi;) i 3 bluzki i bluze:evil_lol::evil_lol: jeszcze 3/4 spodnie by mi sie przydały dżinsowe... jak szaleć to szalec:evil_lol: heh:) ja moge wejśc::evil_lol: wszyscy mają problemy z wejściem a ja nie:eviltong::eviltong: a jak spedziłas dzisiaj dzień??:D