-
Posts
4402 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Sweet
-
ej no czemu nie można wklejać z egiptów i innych takich... to jest dyskryminacja a ja mam jeszcze kilka fotek :(
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000748.jpg?t=1211745275[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1000791.jpg?t=1211745321[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010282.jpg?t=1211745249[/IMG] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/member.php?u=9491"]masienka[/URL]: mi sie podoba strasznie to z mewą pierwsze i ostatnie boskie poprostu:)
-
[quote name='Martunia']A no rzeczywiście. :eviltong: Najgorszy jest właśnie wiatr, albo włosy tuż po kąpieli w basenie :roll: Ja tam wolę z grzywką. :) W ogóle grzywki mi się podobają, choć moja często mnie wkurza. :razz: O no to czekamy, czekamy. :cool3: A co do tych animatorów to nie wiem, musiałabym ich wszystkich jeszcze raz zobaczyć. :eviltong:[/quote] nom nie lubie tego wiatru..;/ nie po basenie jeszcze nie takie złe chociaz raz to myslałam że ich nie rozczesze a jeszcze mam dość długie juz wiec juz całkiem.... ja tez wole grzywke... mi sie niektóre fryzury z grzywką strasznie podobają ale to nie na moje włosy tylko na proste a ja niestety mam falowane:( Moja mnie tez częśto wkurza bo na bok mi sie wywija:evil_lol: małpa jedna:evil_lol::evil_lol: czkajcie bo wgrało sie 10 na 21:evil_lol::evil_lol: To patrz tu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010716.jpg[/IMG] haha:) z zgaduj:):):) to chyba bedzie proste:)
-
ha jęzor:D:D [url]http://images33.fotosik.pl/265/89bcc6e139214982med.jpg[/url] :loveu:
-
[quote name='Martynia&Pusio']O jakie fajne delfinki :) . i wielblady!. kcialabym sie przejechac na wielbladzie! .Musze namówic rodziców na Egipt .! a ile tam bylo stopni .? :razz: jaka fajna stolówka ;) .{ Elegancka :cool1: } .[/quote] :D nom:) na wielbłądzie jechałam juz kiedys jak byłam mała w zoo:D namawiaj namawiaj:D ja juz dziadka powoli przekonuje:D znaczy on by bez wachania pojechał tylko babcia nie chce:eviltong: stopni było teraz ponad 30:P hehe chyba tak 35:D w słońcu to nie do wytrzymania a w cieniu sie można opalic a na słońcu to wystarczy chwile postac ale trzeba miec dobre filtry do opalania conajmniej 30:D heh:) no stołówka fajna tez;) [quote name='Martunia']No no, jaki elegancki hotelik i jakie ładne pokoiki. :) Jeeee show jest najlepsze! :lol: Ładnie wyszłaś na zdjęciu na basenie. :) Fajnie sobie tak tą grzywkę spięłaś z tyłu, ładnie Ci tak. :) Mi ładniej jest z grzywką, nie odkrywam czoła. :diabloti:[/quote] nom:) tak:D tylko 2 razy nie byłam w ciągu mojego pobytu tam:) mi sie nie podoba tak ze spiętą wole miec grzywke ale tam musiałam spinac bo mi wiatr ciągle psuł fryzure a po za tym gorąco w grzywce:eviltong: ja normalnie to też sie publicznie nie pokazuje bez grzywki:) hehe:) a na tym na basenie to wyszłam okropnie ale co tam najlepsze ma zdjecia niektóre mój tata co mu robiłam a nie wiedział jak gada albo cos:) hehe;) co powiesz?:D za niedługo zdjecia ze mną w roli głównej te co na nk:D hehe;)
-
hotel obok: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010642.jpg[/IMG] stołówka: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010656.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010659.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010660.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010662.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010663.jpg[/IMG] CDN:) teraz to juz bedzie koniec bo mało zostało fot a i tak nie dawałam wam wszystkich bo mam fot 990:)
-
na basenie: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010573.jpg[/IMG] jakis widoczek: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010575.jpg[/IMG] morze: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010613.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010615.jpg[/IMG] kwiatki: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010639.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010709.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010712.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010714.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010716.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010717.jpg[/IMG] CDN:)
-
jeszcze z animacji: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010672.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010680.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010682.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010688.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010708.jpg[/IMG] CDN:)
-
[url]http://i31.tinypic.com/2q38apd.jpg[/url] :D:D moj piekny:) [url]http://i29.tinypic.com/2utlraq.jpg[/url] :loveu: heh:) [url]http://i32.tinypic.com/24v4ora.jpg[/url] gdzie ty spotkałas takie robaki:P i co one robią:evil_lol:
-
taras: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010467.jpg[/IMG] pokój w innych ujęciach: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010470.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010474.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010475.jpg[/IMG] widok: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010498.jpg[/IMG] CDN jak sie wgrają:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010428.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010436.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010461.jpg[/IMG] Łazienka: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010464.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010465.jpg[/IMG] jeszcze prysznic był tylko nie wgrało sie zdjecie:P CDN:)
-
z egipskiej nocy: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010404.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010407.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010413.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010415.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010421.jpg[/IMG] CDN:)
-
jeszcze z tych samych animacji: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010509.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010513.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010519.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010528.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010529.jpg[/IMG] CDN:)
-
kilka z animacji: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010536.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010539.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010542.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010554.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010558.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010564.jpg[/IMG] i jeszcze bedą tylko że sie nie wgrały inne narazie;/
-
[quote name='Martunia']U mnie krzyczeli i gwizdali takim czymś. :eviltong: No najwyżej pójdziesz za tydzień. :cool3: U Ciebie? :eviltong:[/quote] aha:P u mnie tylko krzyczeli:) nom za tydzień pójde;) no z tych u mnie co byli:eviltong: [quote name='globalnydog193']Fajne zdjęcia;) musiało być super...:razz: I oni tak z tych ręczników to zawsze robili?? Słuchajcie mam taki problem. Bo jak chce edytować swój podpis to mi się włącza coś takiego: Fatal error: Call to undefined function P�@h_tag_list() in /home/dogopl/public_html/forum/profile.php on line 1463 I nie wiem co z tym zrobić. Może mi ktoś pomóc??[/quote] dziekuje:) no było super:cool3: no zawsze w tych hotelach tak robią ale nie codziennie hmm... nie wiem co jest może cos sie na dgm popsuło... jeszcze chwila i bedzie nastepna porcja zdjec:)
-
[quote name='Martunia']O delfinki! :D Ja też widziałam. Przywoływali u Ciebie takim gwizdkiem jakby nie? :D Krokodyl z ręczników! Też mi takie cusie robili. :D Łabądki itd. I moje maskotki też, bez pozwolenia. :diabloti: I piękne piramidy i sfinks! Chciałabym takie zobaczyć, szkoda że wtedy u mnie było za gorąco.. ponad 50 stopni... I co, idziesz na 19 do kościoła zobaczyć Piotrusia? :D O animatorzy! Najlepsze były te show'y, jak się wydurniali. :eviltong:[/quote] :) nie uni krzyczeli tylko:) bo wokół statków krażyły:) nom:D mojego misia tez ciągle układał gdzies..:eviltong: no zobaczysz jeszcze napewno:):) nie ja juz byłam w kościele... jeszcze wytrzymam tydzień bez niego za tydzień go zobacze a jak nie to pójde na wszystkie msze:eviltong::eviltong: nom oni mieli dobre te show:D:D a nie odpowiedziałas mi na pytanie który z animatorów był ładny:evil_lol::evil_lol:
-
TO super:D:D oby działała:):) chociaz wiesz co ci powiem juz piekniejszym niż on jest być nie można:):) czekam niecierpliwie:)
-
zabawy dla dzieci: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010389.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010393.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010399.jpg[/IMG] z animacji: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010332.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010338.jpg[/IMG] CDN jak sie znowu wgra:D:D
-
hol główny przy recepcji: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010371.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010372.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010375.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010376.jpg[/IMG] CDN:)
-
[IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010358.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010361.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010368.jpg[/IMG] bar przy basenie: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010380.jpg[/IMG] basen: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010387.jpg[/IMG] CDN:)
-
takie cusie z ręczników: krokodyl: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010315.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010316.jpg[/IMG] serducho: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010354.jpg[/IMG] wąż: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010345.jpg[/IMG] troche z hotelu jeszcze: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010357.jpg[/IMG] CDN:)
-
Droga powrotna z Kairu: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010296.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010314.jpg[/IMG] [B] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010301.jpg[/IMG] [/B]jeszcze jeden meczet: [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010303.jpg[/IMG] [IMG]http://i245.photobucket.com/albums/gg45/yorka-kabi/P1010308.jpg[/IMG] CDN:)
-
jak nie pewnie jeszcze bardziej wypiękniał:D:D