Pani Jola ma rację, jak to dłużej potrwa... A zgrać wszystko w czasie, z ograniczonymi możliwościami jest ciężko :roll: Cekinka mogłaby w czwartek się zwolnić, podejrzewam, że Pani Jola również mogłaby podjechać, ale co z transportem? DIF odpada, a Erazm też pod wielkim znakiem zapytania :cool3: Pikuś jeszcze w tym, że to trzeba za dnia zrobić, bo wieczorem nie ma o czym gadać :roll:
Zwierzus, czy ja dobrze zrozumiałam, ze w razie czego Terka mogłaby trafić do Ciebie właśnie w czwartek?