-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Lordem niestety zerowe zainteresowanie:shake:
-
[quote name='Saphira']Na tymczas do Reksia :lol:[/quote] Obie panienki? A co z tą bidą co wcześniej jej zdjęcie się pojawiło na wątku?
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Tragedia w tej chwili z psiakami, u nas w schronisku jakiś mix wirusowy się pojawił:shake: Aguś uciekaj do domeczku, albo do Mureczki. -
Wiosenko i Patryku nie wiem, jk mam Wam podziękować. Wiesz, że griso to "mój" pies. Tylko po prostu nie dane nam być razem... Większość pieniązków jest z bazarków, więc Griso może się z koleżankami w potzrebie podzielić Ty wiesz najlepiej na co przydadzą się te pieniążki. Chciałam również podziękować Argat, Olenie84 i mimiś i wielu innym osobom.. Byłyście z nami od początku. Olenko i mimiś wpłacałyście co miesiąc na Grisa, więc proszę wypowiedzcie się co do pieniążków. ja mam jeszcze 100 od holenderskiej fundacji, miało być na Grisa, ale wyślę na dziewczynki. Ode mnie zależało co zrobię z tymi pieniążkami, więc zobię akurat to. dziękuję Wam. Maleńki tak bardzo chcę żebyś był szczęśliwy.
-
Rybko sorry, że przynudzam, ale na razie to ostatnie poprawki. Maciek sprostował kilka rzeczy dotyczących psiaków. Jak możesz to popraw na stronie. Zwłaszcza o Pluto, bo to szczeniak;) "Duli ma conajmniej 1,5 roku, Rydel jest u ludzi, Dżek, Bąbel chyba też, Lulek raczej starszy niż 1,5 roku, ale pewien nie jestem, musiałbym sprawdzić, Bary ma 2 lata, Pluto to szczeniak ok 8-10 mies., Przylepa nie wiem czy nie poszedł do adopcji, (ale jeszcze go nie ściągaj) Chipsa nie kojarzę w ogóle tak jak i Bunny'ego i Bata, z duetu Duduś-Florek jeden z nich jest adoptowany, Mieszko jest po operacji i z czipem, a Luna nie jest najłagodniejsza sunia bo mniejsze suczki odganiała od ręki i w boksie walczy z inną zajadłą suczką. Ale miła jest."
-
I ten psiak jest po kastracji. I niezłe ma zdjęcia. Da radę? Młodziutki piesek z mojego osiedla juz po kastracji. Kiedyś biały, ale usmarował się olejem którym są wysmarowane budy [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793560.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793562.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793563.jpg[/IMG]
-
Rybko jak się uda wrzuć Muszkietera [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b830bde9282dca0.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/8b830bde9282dca0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6b8c4776b8cdfdf.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/e6b8c4776b8cdfdfm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c32af5e1daa372.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/19c32af5e1daa372m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dea505d6de485d07.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/31/dea505d6de485d07m.jpg[/IMG][/URL]
-
Aguś wrócił do domu! Piesku, tylko szczęścia!!!
ocelot replied to agusiazet's topic in Już w nowym domu
Ciotka zaglądamy cały czas. -
[B][COLOR=Red]Prosimy o allegro[/COLOR][/B]
-
Ciapuś - - cztery do jednego - tomaszowska bitwa o Wiznę. adoptowany
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[B][COLOR=Red]Prosimy o allegro[/COLOR][/B] -
kochany Bafuś-już szczęśliwy w domu u ecci -ODA do Bafusia str.65
ocelot replied to mulinka's topic in Już w nowym domu
Jak to? Bardzo mi przykro... Kanapciu... [ ' ]