Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. Lordem niestety zerowe zainteresowanie:shake:
  2. Pozwolę sobie skopiować [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3878.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3884.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3885.jpg[/IMG] [IMG]http://www.3rd-pole.com/photos_dgm/IMG_3887.jpg[/IMG]
  3. [quote name='Saphira']Na tymczas do Reksia :lol:[/quote] Obie panienki? A co z tą bidą co wcześniej jej zdjęcie się pojawiło na wątku?
  4. Tragedia w tej chwili z psiakami, u nas w schronisku jakiś mix wirusowy się pojawił:shake: Aguś uciekaj do domeczku, albo do Mureczki.
  5. Powiem tak sunie, których chyba nie znamy ze szpitalika (kwarantanna). To chyba przyniesione z zewnątrz. Nie wiem czy dam radę jutro być w schronisku. Najwyżej zadzwonię, ale... nie wiem czy się czegoś dowiem. Wiadomości te są od weta.
  6. Nie wiem czy parwo. Tyle co wiem napisałam. Szczeniaki są szczepione. 2 dorosłe suczki padły, jeden psiak ozdrowiał, 2 szczeniaki leczone i jeden szczeniak całkiem odizolowany na kwarantannie w gabinecie.
  7. Misiu podziękowania należą się tylko i wyłącznie Wiośnie i Grisowi;)
  8. Dziewczynki dostana jeszcze 100zł. tylko muszę znaleźć chwilkę czasu i przypomnieć sobie, gdzie owe ukryłam;), więc na szczepienia mają.
  9. Acha i mam jeszcze kilka rzeczy na bazarek. Miały być dla Grisiaka mogą być dla panienek. jeśli jest taka potrzeba to bazarek zrobię.
  10. Brak mi słów. Okrucieństwo ludzi, bezwzględność i głupota nie mają granic. Biedny Gacuś, dla niego to koszmar.:shake:
  11. Wiosenko i Patryku nie wiem, jk mam Wam podziękować. Wiesz, że griso to "mój" pies. Tylko po prostu nie dane nam być razem... Większość pieniązków jest z bazarków, więc Griso może się z koleżankami w potzrebie podzielić Ty wiesz najlepiej na co przydadzą się te pieniążki. Chciałam również podziękować Argat, Olenie84 i mimiś i wielu innym osobom.. Byłyście z nami od początku. Olenko i mimiś wpłacałyście co miesiąc na Grisa, więc proszę wypowiedzcie się co do pieniążków. ja mam jeszcze 100 od holenderskiej fundacji, miało być na Grisa, ale wyślę na dziewczynki. Ode mnie zależało co zrobię z tymi pieniążkami, więc zobię akurat to. dziękuję Wam. Maleńki tak bardzo chcę żebyś był szczęśliwy.
  12. Rybko sorry, że przynudzam, ale na razie to ostatnie poprawki. Maciek sprostował kilka rzeczy dotyczących psiaków. Jak możesz to popraw na stronie. Zwłaszcza o Pluto, bo to szczeniak;) "Duli ma conajmniej 1,5 roku, Rydel jest u ludzi, Dżek, Bąbel chyba też, Lulek raczej starszy niż 1,5 roku, ale pewien nie jestem, musiałbym sprawdzić, Bary ma 2 lata, Pluto to szczeniak ok 8-10 mies., Przylepa nie wiem czy nie poszedł do adopcji, (ale jeszcze go nie ściągaj) Chipsa nie kojarzę w ogóle tak jak i Bunny'ego i Bata, z duetu Duduś-Florek jeden z nich jest adoptowany, Mieszko jest po operacji i z czipem, a Luna nie jest najłagodniejsza sunia bo mniejsze suczki odganiała od ręki i w boksie walczy z inną zajadłą suczką. Ale miła jest."
  13. Wstawiaj, trzeba mu dać szansę, wezmę to na siebie w razie czego. Białas nie ma imienia. Griso ma amputowaną łapkę.:shake:
  14. Mój maleńki:shake: tak mi przykro:shake: Będzie dobrze jeszcze, zobaczysz Marta bardzo Ci dziękuję za wszystko.
  15. I ten psiak jest po kastracji. I niezłe ma zdjęcia. Da radę? Młodziutki piesek z mojego osiedla juz po kastracji. Kiedyś biały, ale usmarował się olejem którym są wysmarowane budy [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793560.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793562.jpg[/IMG] [IMG]http://th.interia.pl/10,g914abc212191298/i793563.jpg[/IMG]
  16. Rybko jak się uda wrzuć Muszkietera [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8b830bde9282dca0.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/8b830bde9282dca0m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e6b8c4776b8cdfdf.html"][IMG]http://images28.fotosik.pl/296/e6b8c4776b8cdfdfm.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/19c32af5e1daa372.html"][IMG]http://images32.fotosik.pl/401/19c32af5e1daa372m.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/dea505d6de485d07.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/31/dea505d6de485d07m.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ciotka zaglądamy cały czas.
  18. [quote name='GrubbaRybba']Ja jestem, choć dorywczo. Jutro postaram się wstawić część psiaków na stronę. Wcześniej jednak muszę obrobić zdjęcia, a to najgorsza robota.[/quote] Rybko zdjęcia Oli też dasz radę wstawić - jest tam kilka psiaków, które warto wrzucić.
  19. [B][COLOR=Red]Prosimy o allegro[/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR=Red]Prosimy o allegro[/COLOR][/B]
  21. Jak to? Bardzo mi przykro... Kanapciu... [ ' ]
×
×
  • Create New...