-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
Aneczko dawałaś do miłośników rasy?
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Edku nie podejmę się decydowania na czyje konto pieniążki na budę wpłacać. Po prostu cały czas czuję się na tym wątku jako ktoś niechciany. Czarka wygłaszczę w piątek:) -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagoda1']... to dlaczego te psiaki są jeszcze w takim niebezpiecznym miejscu? Czy są jakieś przepisy, które nie pozwalają je zabrać do schronska?[/QUOTE] Zwyczajnie. Psiaki trzeba złapać tak, żeby akurat pociągi nie jeździły, są nieufne i żeby konduktorzy nas z torów nie wygnali. Jakby miedzy nimi przebywać nie wolno. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na hotel dla 2 psiaczków uzbieramy? -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
[quote name='brydzia1']Zaraz ruszam na poznan i już tylko 24 g dzielić Nas bedą od spotkania z Moniiiiii:lol: Trzymajcie za mnie kciuki.....bo dzis słabo mi sie pierwszy raz zrobiło:placz: odkąd dowiedziałam sie, ze rosnie we mnie dzidzia! Ale nie poddaje sie i jedziemy!!! wiec prosze o mocne kciuki i do zobaczysssska juz z Moni[/QUOTE] Brydzia jak ja zazdroszczę:):):) Dwa razy w życiu mogłam robić co chciałam i na paluszkach wszyscy wokół:) Trzymaj się dzielnie, dzidzia też niech:) A spotkanie z Moni musi się udać:) -
[quote name='KatiKorej']W Tomaszowie zaczął się wakacyjny wysyp psiaków. Tylko dzisiaj do schronu trafiło 5 psów: - mix asta i pitbulla - śliczna, wystraszona sunia, - szczylek z lasu - piękna czekoladka; ugryzł ze strachu pracownika, boi się poruszyć, kiedy kogoś widzi, - szczyl - 5 mięsięcy - mix ON-ka, - 2 psy w typie ON-ka - ok. 10-11 miesięcy. Psów nie ubyło, a przybywa, zbliżamy się do przepełnienia.[/QUOTE] Trzeba je ogłaszać. Będą wakacje, psów przybędzie.
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałyśmy z Anią długo. W schronisku one mają większa szansę na adopcje niz na dworcu. Mi zawsze serce peka jak muszę psiaka oddać do schroniska, ale DT nie widać, ale i bezpieczne nie są. Rozmawiałam tu i tam. Podobno na dworcu zawsze jakieś stadko jest, podobno tam jakas Pani co ma garmaż psiaki dokarmia, może by się z nią skontaktować czy coś o maluchach wie. I O czarnulkul -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Szukamy DT czy schronisko? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
To co zabieramy je do schronu? -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Na pewno nie łódzki schron, jeśli już to tomaszowskie schronisko. Choc marzył mi się DT. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Biały jestpodobno odważniejszy, do jedzenia podchodzą. Moje dziewczyny w najbliższym czasie sprawdzą. Podjada na dworzec i może uda się z bliska psiaczki obejrzeć. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Oj tak. Pisz jak najczęściej -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Tak PKP. Już poprawilam pomyłkę. U nas nie ma co marzyć na DT na podwórku, jedyne mi znane zapsione. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Anja2201']Aniu , ja dzisiaj (nie obiecuję ) ale postaram się podjechać na dworzec , zawiozę coś do jedzenia i może uda mi się lepsze zdjęcie zrobić . Czy to się kiedyś skończy :(??[/QUOTE] Spróbuj się dowiedzieć od kiedy są, ja nawet nie wiem czy to chłopaczki czy dziewczynki. Zdjęcia były robione telefonem z wysokości maszynowni. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Nie mam zielonego pojęcia co zrobić. Czy szukac tu na dogo DT, czy prosic schronisko o zabranie. Nie wiem co dla nich lepsze. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='basia0607']Biedaki, dobrze , że je wypatrzyłaś...ale nie mam dalej pomysłu , sama mam 50 psów i siwe włosy na głowie.[/QUOTE] To TZ Iwony z Łodzi. Maszynista. Wczoraj karmił je kanapkami. -
[SIZE=3][COLOR=darkred] Dworzec PKP....[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] Brudny, smutny, opuszczony.... Lata świetności już za nim, już nie ma bufetu, kasjerek, tłumu podróżnych i gwiżdżących pociągów.... [B]Jest pusto i smutno, na torach wagony... a pod wagonami one... dwa młodziutkie psiaki, które od kilkunastu tygodni muszą sobie radzić same. [/B] Wygrzebują resztki jedzenia ze śmieci, ale nie ma tego dużo, mało osób podróżuje pociągami... czasami ktoś coś rzuci, ale to rzadkość. Są głodne, ciągle głodne. A jednak... cudownie się razem bawią, turlają, podgryzają... Nieco dzikawe, takie psie dzieci zostawione same sobie. Czarna sunia jest troszkę śmielsza, ale znów obie nie dają się dotknąć [COLOR=red]I te pociągi..., jest ich mało, ale jeżdżą, niech ruszy takie kiedy maluchy będą pod wagonami spały i mamy tragedię.[/COLOR] Nie mam pomysłu, najlepszy byłby DT dla obydwu malców, ale gdzie go znaleźć? Problem jest też taki, że to drugi koniec miasta i nie mam jak do nich jeździć. Obecnie na dworcu już mamy stado. Do dwóch suniek dołączył terier walijski, zapchlony kundelek, porzucona sunia i parę innych psów. [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][COLOR=red][B]Informacja z 25.07.2011 r. mamy już dzikie stado: [/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE][LEFT][SIZE=3][COLOR=darkred][B]Aktualnie na torach:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]1. Myszka - czarna sunia, miała cieczkę, może być w ciąży,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 2. Gapa - biała sunia w ciąży,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]W schronisku/na tymczasie:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]3. Dworek - Terrier Walijski, [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (23.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- [SIZE=3]schronisko[/SIZE][/B], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211651-Pies-w-typie-teriera-walijskiego-wyrzucony-z-poci%C4%85gu-%21%21%21%21%21%21-Tomasz%C3%B3w-Maz"]http://www.dogomania.pl/threads/211651-Pies-w-typie-teriera-walijskiego-wyrzucony-z-poci%C4%85gu-!!!!!!-Tomasz%C3%B3w-Maz[/URL]. [SIZE=3][COLOR=darkred] 4. Magik - czarny psiak, pogryziony ze zmianami nużycowymi - [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (22.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black][B]- [SIZE=3]hotel - 450 zł[/SIZE][/B][/COLOR], [URL="http://www.dogomania.pl/threads/211543-10-kg-psa-5-kg-ran-wygryziony-odbyt-i-bezdomno%C5%9B%C4%87-zwyk%C5%82ego-czarnego-kundelka-%21%21%21%21?p=17298501#post17298501"]http://www.dogomania.pl/threads/2115...1#post17298501[/URL] [SIZE=3][COLOR=darkred][B]Mają nowe domy:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]5. Karusia - czarna, terierowata - wywalona z pociągu i [B]złapana (22.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]6. Biszkoptowy labrador, [/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=darkred][B]złapany (23.07.11)[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] [B]Bywały:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 7. Jamnikowaty szkielecik,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 8. Czarny, mały piesek z przetrąconą łapką,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]9. Kilkumiesięczny, duży, biały szczeniak,[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] 10. Czarny, mały piesek.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]11. Terierowaty kudłacz[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]12. Terierowaty szorściak[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]13. Czarno-beżowa sunia z cieczką[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred] [B]Mają dom:[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]14. Bary - owczarek niemiecki - kocha ucieczki, mieszka obok dworca.[/COLOR][/SIZE] [SIZE=3][COLOR=darkred]15. Kaukaz - mieszka w jednej z uliczek niedaleko dworca.[/COLOR][/SIZE] [/LEFT] [SIZE=3][COLOR=darkred] [COLOR=black][B]Myszka i Gapa[/B][/COLOR] [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1157494.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]Dworek [IMG]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i1172503.jpg[/IMG] [/B][/COLOR] [COLOR=black][B]Kaukaz, Magik, Myszka[/B][/COLOR] [IMG]http://img695.imageshack.us/img695/7673/p1200145.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]Labek[/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/6066/p1200235.jpg[/IMG] [B][SIZE=4][COLOR=darkred] BRAKUJE NAM DEKLARACJI NA HOTEL[/COLOR][/SIZE][/B] [B][FONT="] DEKLARACJE STAŁE:[/FONT][/B] [FONT="] karoluch - 10 zł,[/FONT] [FONT="] Małgosia - 50 zł.[/FONT] [FONT="] Dif - 10 zł.[/FONT] [FONT="] [B]RAZEM - 70 zł.[/B] [/FONT] [B][FONT="]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/FONT][/B] [FONT="]Elik – 50 zł. do sterylizacji[/FONT] [FONT="]Sterylkowa skarbonka – 50% sterylizacji[/FONT] [FONT="]Supergoga – 1 sterylizacja[/FONT] [FONT="]Poker – 50 zł.,[/FONT] [FONT="]Zachary – wpłata jednorazowa[/FONT] [FONT="] Romka - wpłata jednorazowa[/FONT] [FONT="] Pikola - wplata jednorazowa [/FONT]Rozliczenie: 104 zł od seci, 50 zł od pokera 20 zł od myszy2 10 zł od karoluch elik - 50 zł Razem:234 zł Wydatki: transport Gapy - 120 zł [FONT="] obróżka i smycz - 50 zł. Dziękujemy:) [/FONT]
-
Karmiący szkielet... już nawet nie prosi o pomoc...
ocelot replied to lika1771's topic in Już w nowym domu
Kama ma wykupione ogłoszenia i czekamy, az się zrobią. -
Moni, mix yorka - cudna, kudłata sunia ma już wymarzony domek:)
ocelot replied to handzia's topic in Już w nowym domu
Kochane nie ma możliwosci, zeby nie była odrabaczona, zaraz na wejściu do schroniska dostaje u nas pies tabletkę. Moze i ma jeszcze jakieś robale, zależy jak dlugo była bezdomna, co jadła itd.