-
Posts
26100 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by ocelot
-
[quote name='asik007']Dziewczyny bardzo proszę o zdjęcia tej suni co ją do schroniska przywiozłam. Kasia od zaginionego Filipa może będzie miała dla niej domek. Potrzebuje tylko zdjęć żeby sunię pokazać. I bardzo proszę o jakieś zdjęcie przy człowieku bo tej osobie zależy na małej suni. Please, to dobry domek.[/QUOTE] Zdjęcia mam, dzisiaj wstawię, ale nie są przy człowieku. Na te chwilę jeszcze trzeba poczekać.
-
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Istnieje jakaś szansa na zamianę psów i rozdzielenie Remika, zarówno Czarka jak i Lisa szkoda biedaki :([/QUOTE] Nie bardzo, już jest ciasno. Jak remik wróci do 23 boksu to znowu on nie będzie wychodził z budy. -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
[quote name='edek']Czy mam rozumieć, że Remik ustawia Lisa i Naszego Czarusia ????[/QUOTE] Tak dokładnie jest. -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
dzisiaj jechałam do Inowłodza, autobus nie przyjechał więc zajrzałam do naszych psiaków. maszerowały sobie przy dworcu, za taki budynek z prawej, tam jest cień i bezpieczne miejsce by jedzenie i wodę zostawić. dalej... za torami jakieś 30 m. płynie rzeczka, więc myslę, że one o tym wiedzą. Bo węch? Instynkt? I doszły mnie słuchy, ze one podchodzą do jednej osoby, ale po przeciwnej stronie ulicy, na placu manewrowym szkoły jazdy. Że tam dostają jeść, ale to muszę sprawdzić jeszcze. -
Duży Ciapuś-psie dziecko-JUŻ W DT!!!!Tomaszów Maz
ocelot replied to as_animali's topic in Już w nowym domu
Remik odżył, w 23 boksie był zaszczuty i siedział w budzie. teraz ustawia psy w 8 boksie. Lisu nie wychodzi z budy, a Czaruś siedzi w kąciku. -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Problem jest taki, że mimo szczerych chęci nie będzie często wychodził. Staramy się spacery rozdzielać sprawiedliwie. -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Ocelot wiesz co...trzeba poszukać deklaracji stałych. A np. Jak ktoś wpłacił raz to mozna przekazać np. na bude. Wiesz co napisz moze lepiej ile by poszło kasy na bude Ile za hotelowanie Szili i hotelowanie Miski i Kajki. Jak napiszesz dokładnie to wtedy bedziemy wiedzieli jak to dokładnie zrobić:) Ale jestem za tym zeby czesc kasy przekazac na dziewczyny:)[/QUOTE] W wolnej chwili przeszukam wątek w sparwie deklaracji:) Hotel Szili to 300 zł, Misi i Kajki to 500 zł. Buda nie wiem, ale pewnie taka XL ze 400 zł. -
[quote name='zuzka']To może Oczkę zareklamujcie w tym drugim domku[/QUOTE] Tak zuzka myslałam, ale... jestem za żeby Pan przygarnął psa z ulicy, tudzież ze schroniska. Natomiast z domu tymczasowego nie. Pan ma wielkie serce, ale dość skomplikowaną sytuację życiową zdaje się. Mieszka z mamą, z którą się ukłuci itd.
-
Wczoraj sprawdzałam dwa domy dla Leny. W Piotrkowie i w Łodzi. Jeden i drugi wypadł pozytywnie, wybrałysmy naszym zdaniem lepszy w Łodzi. Państwo kochają zwierzęta, zwłaszcza Pani. Ogromne serce i mądrość. Ma pojęcie o sterylizacjach, czipowaniu, doświadczenie z psami. Pani jest cąły czas w domu, mieszka z nią rodzina córki, dwoje maleńkich dzieci, ale Lenka nie przejawia agresji, a Państwo wiedzą, że dzieci nie powinny męczyć psa. Państwo strasznie czekają na Lenę:) Podpiszemy umowę adopcyjną, będą zdjęcia i wizyty poadopcyjne
-
Misia w DS (cud się zdarzył ) , Kaja nadal prosi o deklaracje !
ocelot replied to Tymonka's topic in Już w nowym domu
Poprosiłam na jednym wątku o pomoc dla dziewczynek. -
No masz:)a ja swoją pannę obciachałam, żeby jej chłodniej było.
-
Odyseja Oczki dobiegła do końca:):)Jest w swoim domku:):):)
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
ja mam pakiecik wykupiony. Podeślę jej zdjęcia, tylko tekst poproszę. za dwa, trzy dni będą robione. Zuzka zerknij na finanse bo mi coś się nie zgadza, chyba się gdzieś pomyliłam, ze szkodą dla Ciebie:( Pieniązki ode mnie w poniedziałek. -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']To można zapłacić za hotelowanie:)[/QUOTE] No tak sobie pomyślałam właśnie. A gdyby ktoś chciał przekazać deklaracje byłoby fantastycznie. Lub pieniążki podzielić na 3 cele: buda dla Wizara, hotelowanie Szili i hotelowanie Miski i Kajki. -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
ocelot replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
To fakt. Łatka już przypieta, a psiak po prostu potrzebuje ruchu i jeszcze raz ruchu... I człowieka. On nie gryzie, a łapie za rękę jak chce pokazać, że czuje się zagrożony -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
szila ma na ten miesiąc, potem będzie brakować około 200 zł. miesięcznie. Miska i Kaja maja już 500 zł. długu i zapadła decyzja ze jedna wróci do schroniska, a mi sie z tą decyzją ciężko pogodzić, bo jak ona to przeżyje? W sumie na jednym i drugim wątku brak jest przede wszystkim deklarujących. -
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ladymonia0610']Ocelot musisz sama zdecydować.[/QUOTE] Mi jest ciężko. I to moje psy i to. ale nie wyobrażam sobie powrotu psa do schroniska:( -
[quote name='Selenga']Przelałam 145 zł na konto Lubelskiej Straży Ochrony Zwierząt na leczenie Perełki (http://www.dogomania.pl/threads/206150-TRAGEDIA%21%21%21-Ca%C5%82a-%C5%82ysa-mikro-sunia...) i 300 zł na potrzeby Szili (http://www.dogomania.pl/threads/194009-Czy-Szila-b%C4%99dzie-musia%C5%82a-wr%C3%B3ci%C4%87-do-schroniska-Brakuje-na-hotel) Potwierdzam pieniążki doszły i dziękuję:) Mamy dzięki temu na kolejny miesiąc w hotelu.
-
Stare, niepotrzebne - a jednak:):):)3 ma domy:)Tylko jeden za TM:(
ocelot replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Mam jeszcze jedną propozycje. Psiaki w schronisku bezpieczne, a my mamy na utrzymaniu jeszcze psiaki wyciągane za starego reżimu i jak to bywa najpierw szum i poruszenie, póżniej deklarujacy nam wyparowali. Zajrzyjcie może ktoś przeniesie deklaracje, albo z uzbieranych pieniążków przekażemy psiakom? Szila... [url]http://www.dogomania.pl/threads/194009-Czy-Szila-b%C4%99dzie-musia%C5%82a-wr%C3%B3ci%C4%87-do-schroniska-Brakuje-na-hotel[/url] Misia i kajka [url]http://www.dogomania.pl/threads/191806-Mi%C5%9Bka-nadal-rozrabia-wraca-do-schronu-Kaja-zjadana-przez-nowotw%C3%B3r-Co-dalej[/url] -
Zapomniana Berta - co ją czeka? ... dołóż chociaż złotówkę
ocelot replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Deklaracja czerwcowa przelana :smile:[/QUOTE] dziękujemy pieknie:) -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
ocelot replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
pewnie tak:) Czyli mogę dopisać deklaracje już? Zostało nam tylko 80 zł. stałych..., hotel kosztuje 300 zł. Szybko nam się z 240 zł. wykruszyli deklarujący.