Jump to content
Dogomania

ocelot

Members
  • Posts

    26100
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by ocelot

  1. [quote name='Havanka']Czy moja wplata jeszcze nie dotarła ?[/QUOTE] [B]WPŁYWY GRUDZIEŃ:[/B] warenn - 10 zł. (02.12.11) havanka - 25 zł. (01.12.11) [B]RAZEM:[/B] 35 zł. dziękuję pieknie:):):):) Na koncie Szili 320 zł.
  2. [quote name='Havanka']Czy moja wplata jeszcze nie dotarła ?[/QUOTE] havanko sprawdzę.
  3. Dzisiaj Saturn powinien wyjść na spacer. Jesli tylko Maciek nie zapomni aparatu będą zdjęcia. szarik nareszcie przeniesiony do boksu nr 8. tam był gryziony. Natomiast Alf jest zarezerowany:):):)5-8 stycznia przyjeżdża po niego pani z Bydgoszczy.
  4. [quote name='werenn']a ja w końcu muszę te foty ksiażek porobić[/QUOTE] Rób kochana, bo czas chyba na jakis bazarek:)
  5. [quote name='rita60']Dzieki Aniu,jak sie lepiej poczuje to dorobie ogłoszen po niedzieli.[/QUOTE] No coś Ty?:) Przecież mi na nim też bardzo zależy... Jutro machne flapowi:)
  6. Spokojnie choruj sobie... Byłam, pogłaskałam... jest w boksie ogolnym nr 9, zimniej, ale więcej osób go zobaczy. Teraz troszkę ogłaszam. [URL]http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Dworek---terier-walijski-w-schronisku-id32505.html[/URL] [URL]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Dworek-terier-walijski-w-schronisku-W0QQAdIdZ337587158[/URL] [URL]http://tablica.pl[/URL] aktywacja [URL]http://warszawa.olx.pl/item_page.php?Id=290063022&ts=1323533642[/URL] [URL]http://www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/84789/Dworek---terrier-walijski-w-schronisku/[/URL] [url]http://e-zwierzak.pl/pl/ogloszenie/31424/dworek---terrier-walijski-w-schronisku___/[/url] [url]http://ale.gratka.pl[/url] aktywacja [url]http://www.kupsprzedaj.pl/o/dworek-terier-walijski-w-schronisku/1321959[/url] [url]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=89601[/url] [url]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Dworek-terier-walijski-w-schronisku,53859[/url] [url]http://www.doadopcji.pl/ogloszenie/84789/Dworek---terrier-walijski-w-schronisku/[/url]
  7. No to Ania masz drzwi do kompletu:) a ja to się chyba do Was wybiorę:)
  8. [quote name='Dogo07']Podesłać wątek ? Czy Ziutkę na fb, czy zdjęcia i jej historię :) ?[/QUOTE] A to jak wolisz:)
  9. To teraz ja cos powiem:) Śledziłam wątek Puszka. Jeśli Ewa&Puch chce nasze małe to jestem jak najbardziej za. zwłaszcza, że Agucha za tym stoi:) ale myślę, że chwilkę poczekajmy. Na diagnozę Maszczaka, będziemy wiedzieć na czym stoimy. I jakie to ewentualnie koszty. wtedy będziemy w porządku w stosunku do Ewy, bo w pełni będzie wiedziała na co się decyduje
  10. [quote name='Energy']Niezależnie od tego czy z pseudo czy nie najważniejsze, że jest bezpieczna. Oby udało się jej pomóc i była zdrowa:lol:[/QUOTE] To fakt. Bardzo mi ulżyło jak dostałam smsa wczoraj od Anji. Dzięki Aneczko moja prośba była niezobowiązującą:)Ale dobrze, że zapadła w serducho
  11. [quote name='barb']Ciotki w tytule Oczka zamiast w domku jest w doku.:cool3: Poprawcie.[/QUOTE] Bo mi czasami klawisze jak okruszek wejdzie nie działają:)
  12. [quote name='aniac50']Brak słów .....Poproszę o nr. konta na pw. Edytowałam post ,ale znów chyba niezbyt umiejętnie.....Postaram się "coś" wpłacić......,ale to będzie na prawdę bardzo małe coś......przepraszam....[/QUOTE] Każde małe coś jest na wagę złota:)Dziękujemy:)
  13. [quote name='aniac50']Witam! Mojej suni pomogło przemywanie łapek [miały brązowy kolor i ciągle je "podgryzała' ] płynem BORASOL [bez recepty ] aptece zapłaciłam 5,- za buteleczke 100g.[/QUOTE] Sprawdzę, kiedyś miałam. Super rzecz.
  14. [quote name='Anja2201']Właśnie o tym samym pomyślałam przed sekundą . Aniu ,a wiesz gdzie Ci bezdomni ją znaleźli ?[/QUOTE] Nie wiem właśnie, coś było, że na Luboszewskiej, ale na Luboszewskiej jest noclegownia, więc może mi się kojarzy zwyczajnie. Z drugiej strony w swoich okolicach by nie podrzucali? chociaż przez pola to nawet nie jest daleko.
  15. A u nas jest pseudohodowla i yorków i maltańczyków i choroba wie jakich ras jeszcze. Ta na Kępie, w sąsiedztwie schroniska.
  16. [quote name='Dogo07']No właśnie wczoraj dostałam maila i Pani mi pisała że u Oczki zima :cool3:. I że Oczka już mniej pije, że bawią się razem z Kidusiem piszczącymi zabawkami. :lol: :lol: :lol: Ja też myślałam o kudłatej Ziutce :).[/QUOTE] To skoro mamy 2 w 1:)I kudłaczka i tomaszowiankę to podeślesz Pani mailem? bo chce wiedzieć jakiemu pieskowi będzie pomagać:)
  17. Teoretycznie nawiązaliśmy kontakt z ludźmi co szukali psiaka w tym typie, ale... trzy dni trwala wymiana mailowa i nie przyjechali sprawdzić czy to ich sunia.
  18. [quote name='Energy']Właśnie miałam napisać, że w takim stanie to nawet nie ma co myśleć o sterylce. Ja rozumiem, że to jest ważne ale bez przesady. Najważniejsze jest zdrowie psiaka. Pudelkowa skarbonka przekaże jednorazową wpłatę na sunieczkę - 100 zł. Poproszę o nr konta na pw i potem potwierdzenie wpłaty na pudlowym wątku.[/QUOTE] Bardzo dziękujemy:)
  19. Teoretycznie i schronisko powinno jej opłacić leczenie, ale to jest niewykonalne. Tonie w długach. A sterylizacje są z innej puli pieniędzy, więc o to się nie martwimy
  20. [quote name='Anja2201']Smutne to , ale koniec końców dobrze się stało , bo trafiła na nas :)[/QUOTE] dobrze. w sumie dobrze. Ale popatrzcie jaka to ironia losu, że oni ją zauważyli, a nikt inny nie. I że nie pozwolono im jej przenocować, w sumie to sposób na rehabilitację prawda? Oni pomagają Czice, ona im. Porąbany jest ten świat
  21. Rozmawiałam wczoraj z Panią Bożenką. Bardzo Wam dziękuję za pomoc i za zaangażowanie. prosiła bym wszystkim to przekazała. Dziękuje za cudownego psiaka. Chce też pomóc jakimś psiaczkom. Dogo zastanówmy się jakie Pani podesłać. Chcesz jakiegoś kudlaczka? ja ewentualnie Szilę i Ziutkę. I następna sprawa. nadal nie rozstrzygneliśmy komu przekazać pieniążki. ja mam następną propozycję Pomocy , chora , wyczerpana czika (mix bolończyka ?) : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/219205-Czika-2-5-kg-%28mix-Bolo%C5%84czyka%29-wyczerpana-przera%C5%BCona-i-bezdomna-pomocy-"]http://www.dogomania.pl/threads/2192...zdomna-pomocy-[/URL]!!! Nawet jeśli ie dla niej, to proszę kochani zajrzyjcie.
  22. Ja ze swojej strony doda. Czikę znaleźli bezdomni mężczyźni. Zabrali ja do noclegowni. Niestety ie wpuszczono ich z maleńką, dlatego trafiła do schroniska. Była cała w dredach, pchły chodziły po niej rzędami. Ci co nie mają nic chcieli dać jej dom, jednak nie pozwolono im.
  23. [quote name='Sabina02']Nie szkodzi cioteczko :lol:, wiem jak trudno jest ogarnąć te wszystkie wątki...[/QUOTE] Oj trudno. jeszcze robiłam porządki z psami na wątku tomaszowskim, staram się je oglaszać na kilku portalach i lekkiego świra dostaję.
  24. I nieśmiały Pucek [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/oglafoyzs42sj6oyf5dt4h4fqgtd7pakefaoc3wd3i/04122011356%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/oslafo2vs44sz4gkmzbhuqowydvib6ymh6xmbsrhju/25_05_IMG00038%20pucek%206611.JPG[/IMG][URL=http://tinypic.pl/xxt9oaylqm7y][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/xxt9oaylqm7y_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/oolafoyqsv4s7zgaemjseag2zuc42el4f6243i3upa/04122011354%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG][URL=http://tinypic.pl/qz82ryu8mrh5][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/qz82ryu8mrh5_t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://tinypic.pl/5l2a0olccc8z][IMG]http://tinypic.pl/i/00140/5l2a0olccc8z_t.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/oklafo2uqnzxzjwwhjecyemkqixa232d24fxtjpu5e/04122011355%20%28Kopiowanie%29.jpg[/IMG] [IMG]http://tinypic.pl/cgi-bin/dl.cgi/owlafoyj3z2gvzg3mradsggvzmlw36aly7rzyxacw4/24_05_IMG00014.JPG[/IMG]
×
×
  • Create New...