Jump to content
Dogomania

yunona

Members
  • Posts

    7799
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by yunona

  1. Serdeczne dzięki za życzenia :) :BIG:
  2. Produkcja powaliła mnie na kolana :mdleje: , Selin dajesz czadu ! :loveu: :bigcool: :ylsuper: :Poland: :Rose: :Rose: :Rose: . Sama pobawiłabym się takimi cudami :fadein: ;-)
  3. Celinko ogromne dzięki za foteczki, mega ogromny uśmiech na twarzy :). Wikunia baletniczka, rośnie na piękną i subtelną dziewczynę. Ania też śliczna mamcia , Tomisiu przystojniaczek czegoś popłakiwał? Przestraszył się? Takie cudne słoneczne foty, że aż się chce jeszcze i jeszcze. Robaczki Dumcia z Fokusiem super. Fajne fotki robisz , takie jakbym z Wami była, nie umiem określić ale one mają taki super domowy , ciepły i kochany klimacik. Dzięki, że wstawiłaś poprawiłaś mi humor, bo moje piszczą i na spacerek muszę wyjść , a zimno jak na na Antarktydzie, i nie chce się wychodzić. Buziole dla wszystkich, Celinko ściskam mocno , narka :)
  4. Oj Selin widzę, że coś kiepsko z Tobą. Wiem co czujesz , bo ja na samą myśl o swoich to już jestem w panice, a odpukać jako tako. Masz fantastyczne pomysły, wnuki fajniste, nie wspomnę o Dumisi i Fokusiku :). Pewnie Ci choróbsko mocno w kość daje , bo ja mam to samo, humor mi się pogarsza, ale jak już tak do niczego się robi, to sama sobie robię sesję. Śmiejcie się, ale zróbcie sobie chociaż raz, sami - popłakać, wykrzyczeć , zaprzeczyć , że właśnie NIE bo..... i na złość będę się śmiała i będę wesoła. I chorobie ani bólowi nie dam się. Mnie taka sesja pomaga. Niektórzy to mojego poczucia humoru nie trawią, ale to ich zmartwienie. Najważniejsze, że są tacy , którzy się świetnie bawią.
  5. Bidny Tosiek schorowany, ale ma super mamcię i cioteczkę nie wspomnę o innych warunach. Opiekę ma taką, że niejeden zazdrości. Dlatego trzyma się dzielnie chłopaczyna, tak trzymaj Antosiek :)
  6. Pozdrowienia od czarodziejów :), Ferce 5 wrzesnia stuknęło 7 lat z nami a Harutkowi 11 grudnia huknie też 6 lat :) Neoś zdrówka dobrego ! :BIG: :BIG: :BIG: :BIG:
  7. Dziwne te badania, jeszcze się z czymś takim nie spotkałam . Raczej normy poprzekraczane , dziwne to i miejmy nadzieję, że właśnie bardziej dobrze niż źle :) . Trzymamy kciuki i ślemy moce jamnicze dla Killerka , on też jamniczy :)
  8. Ja tak miałam, ale teraz klikam w dodaj odpowiedź tak, że widać pulsujący kursor i ukazuje się dopiero okno gdzie są te wszystkie opcje których Ty nie masz. Żeby pokazało się okno musiałam początkowo klikać kilkanaście razy. Teraz tylko raz. I oczywiście spóźnione aczkolwiek bardzo serdeczne uściski , zdrówcia i wszystkiego naj :tort: :tort: :tort: :tort: :BIG: :BIG: :BIG:
  9. Dziękuję, wiemy, gdyż od początku monitorujemy ją. . Następna staruszka uratowana :)
  10. czytam i czytam o przykrych sprawach, które nas wszystkich dotyczą, bo moje powoli też zbliżają się do takiego wieku, że powoli coś wysiada. Ferka mi posikuje w domu , nie wytrzymuje 6 godzin, wychodzę co 5, ale przedłużyłam, bo miałam telefon w sprawie adopcji i nie chciałam przerywać rozmowy. Nasikała mi na środeczku dywanu. Załamka. Wysuszanie, wypłukiwanie moczu, znów wysuszanie pranie, wysuszanie , mycie podłogi od spodu, dywan zawinięty, żeby schło. Dzisiaj pierwszy dzień kaloryfery włączyli, myślę, że podziębiła się. Ferka też ma guza, który też się powiększa i też jak Wy wzdycham, bo mi wet powiedział ciąć. Ale operacja ok. 800 stówek ( całą listwę walniemy). Zbieram kasę mam nadzieję, że nie będzie za późno, nie boli ją to jakieś dobre nadzieje mam.
  11. Szanowne panie, uważam za niecelowe i nie niezbędne powtarzanie postów z 5 fotami o formacie niezgodnym z zasadami i to kilkakrotnie. Posty Zetuni powtórzono dwukrotnie w full wymiarze, rozumiemy, że piesek w potrzebie, ale można fotki pozmieniać na linki. Dajmy szansę wielu innym potrzebującym jamnikom, które w takim natłoku postów dotyczących jednego jamnika mogą po prostu pozostać niezauważone . Mam nadzieję, że nie będzie zbędnych komentarzy, gdyż sprawa o której piszę tego nie wymaga.
  12. Miesiąc minął jak Celinka tu nie daje fotek? Co się dzieje ?. Ja taż rzadko zaglądam bo znów pracuję i wspieram prezesową jak mogę, choć to pewnie igła w stogu siana. Celinka zadzwonię musi przyjść ten dzień :P . Młyn, młyn. :lookarou: Zapraszam do czarodziejów na wątek są fotki, Dorotka zrobiła sesyjkę I jest tego zatrzęsienie :). Pozdrawiam :buzi: :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  13. Już jak widać siwe bródki, troszkę ciałka więcej niż powinny, ale już 12 letnie, a Harutek bardziej "doświadczony" cieleśnie, więc podpalania ma już siwe, ale na ciałku sierść siwą to raczej rzadkość. Oby w zdrowiu! :klacz: :happy1: Dzięki Dorota za animacje, świetne :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  14. O jejku, jakie ja mam piękne jamniki :). Dorotko serdecznie Ci dziękuję za piękne foty, od razu widać profeskę, nie to co ja tu nawstawiam . Piękne, piękne, piękne :) :klacz: :grins: :Rose: :buzi: :buzi: :iloveyou: :iloveyou:
  15. Jeszcze tylko 2 dni bazarku na pomoc jamnikom!. Jest coraz chłodniej, a wieści są okropne, coraz więcej starszych i nie tylko jamników powiększają liczbę bezdomnych psów w schroniskach. Bez kasy nie damy rady ogarnąć większości. Bardzo proszę o choćby jeden symboliczny zakup . http://www.dogomania.com/forum/topic/142989-mimozami-jesie%C5%84-si%C4%99-zaczyna-jamniki-zapraszaj%C4%85-do-101014-do-godz2200/
  16. Rulon wiesz, że masz mnóstwo prawdziwych przyjaciół i wiesz , że cię kochamy i kciuki za ciebie trzymamy :) . Musi być do przodu ;)
  17. Pani G. z Konstancina niestety odpada. Jest chora na rzs, dźwigać nie może i wiele innych rzeczy, jak również finanse, złożyły się na to , że Lonia raczej do tej Pani nie powinna iść. Tu w grę wchodzi piesek do 3 kg zdrowy i najlepiej młody. Z rozmowy wynika, ze Lonia nie powinna tam trafić. Widzę, że tu na wątku dość ciekawie wygląda , czekam na Isadorę, bo pojechała z Empikiem na akupunkturę i jak wróci dowiem się co z tą drugą Panią , pewnie Dorota Sama się wpisze.
  18. Na dogomanii: http://www.dogomania.com/forum/forum/373-bernardyn/
  19. Pierwsza Pani J.D. która przysłała maila, jutro ma wypełnić ankietę i odesłać. Jest oczywiście w dalszym ciągu zainteresowana adopcją Loni. Jutro będę rozmawiać z drugą Panią z Konstancina. Wybierzemy najlepszy domek :) .
  20. Gratuluję domku a Reszce życzę samych szczęśliwych latek w nowym domku :)
  21. phase myślałam, że wiesz jak wygląda jamnik ..., jest to niewątpliwie bidula i potrzebuje pomocy, ale sunia to może stała koło jamnika szorściaka. Niewątpliwie jest mix , ale na pewno nie z jamnikiem .
  22. Szanowna Lady wchodziłaś na przytoczone linki? Oglądałaś i posłuchałaś sobie filmy załączone na wydarzeniu na FB do którego jest link? To jak dla mnie masakra. Nie jesteś w stanie sobie wyobrazić co robią z małymi suczkami. NIE,NIE I JESZCZE RAZ NIE. !!! Naszej fundacji jak do tej pory nie przydarzyła się żadna wsypa z adopcją. Wszystkie potencjalne domy wypełniają najpierw ankietę przedadopcyjną, potem umawiani są na wizytę. W Warszawie i okolicach wizytuje osobiście Isadora, poza Warszawą zaufane osoby. Mamy stały kontakt z adoptującymi nasze psiaki, są foty, jesteśmy zapraszani pomimo wykonanej już wizyty po adopcji. To nie jest adopcja ze schroniska, gdzie nikt nie jest w stanie sprawdzić. Już na wstępie jest duży przesiew, bo nie wszyscy chcą przejść takie procedury, lub nie zgadzają się na kastrację bądź sterylkę. Odpadają nieodpowiedzialni, niecierpliwi i niekompetetni. Nie każdy może adoptować jamnika po przejściach. Są to psy o delikatnej psychice i raczej adopcje są do domów, które znają tą rasę. I błagam zamilcz w sprawie Niemiec bo nie zgadzamy się na adopcję tam. I nie pisz kochana bzdur o rasizmie , bo chyba nie wiesz co to słowo znaczy.
  23. Czytałam już na fejsie, wiersz SUPER, ciekawe kto jest autorem , sama popełniasz Elu? Czy ktoś z rodzinki taki zdolny. Brawo :)
  24. Fundacja nie jest chętna adopcjom do Niemiec , skoro w Polsce są chętni i zawsze można sprawdzić domek. Trzymajmy się naszego kraju. :terazpol:
×
×
  • Create New...