-
Posts
7948 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Hotel KADIF
-
[MLB] Syriusz - Psia Gwiazda. MA DOM !!!
Hotel KADIF replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Syriuszek ma wydarzenie na FB: [url]https://www.facebook.com/events/548517261869940/[/url] I albumik zdjęciowy: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.474036702672281.1073741828.179740165435271&type=3[/url] ZAPRASZAMY! :) -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Hotel KADIF replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Kochane! Pimpek trochę niedomaga ostatnio. :-( Jest zdecydowanie słabszy, bardzo ciężko mu się wstaje i nie chce wychodzić z domu. Ostatnio czochrałam go po doopce i chyba za mocno, bo zawył i chciał mnie chapnąć. Nie wiem, może to zmiana pogody, może nadchodząca zima i łupie go w tych kostryrkach, ale nie chciałabym niczego przeoczyć. Pimpek miał robione badania krwi w zeszłym roku przy czyszczeniu ząbków. Tak samo mocz, w którym wyszły struwity. Moim zdaniem trzeba go skontrolować, właśnie krew i mocz. Koszt u nas w Halinowie to krew 60 zł (morfologia i biochemia) oraz mocz 20 zł. Razem 80 zł. Nie wiem czy nie należałoby mu również sprawdzić tej dysplazji, czy się nie posunęła. Bierze w końcu cały czas arthrolfex. :-( -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
:bye::buzi: -
Sytuacja Murzynka się nie zmieniła. Nadal siedzi w hotelu zadłużony po uszy. Wpłynęły pieniądze od Zwierzaków za maj, ale nadal są niezapłacone rachunki za styczeń i luty. Fundacja zalega również za czerwiec, lipiec i sierpień. Murzyn nie ma karmy. Karma miała zostać dostarczona do hotelu do dzisiaj. Nie ma. Wobec tego doliczamy od jutra 2 zł stawki żywieniowej za dobę. Do dnia dostarczenia karmy cena za dobę pobytu Murzynka w naszym hotelu wynosi 10 zł.
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']kurde blaszka - nie zdąrzyłam heheh ale [B]śmiech to zdrowie[/B] więc proszę bardzo [/QUOTE] A więc mogę ten tekst wkleić na wydarzenie Poli na FB?:modla:;) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia'] Dobrze, że Bonsai zdążyła zacytować! [/QUOTE] No właśnie! Ja ledwo zdążyłam przeczytać tekst i jak weszłam drugi raz na wątek, żeby skomentować już go nie było! Kejciu, dawaj mi tu szybko tekst z powrotem! :) Jest rewelacyjny, obśmiałam się strasznie. Macie talent w tej pracy! :) Ola! Zdjęcia bosskie! Aż miło patrzeć. Już przekleiłam na wydarzenie Poli na FB. Słusznie zauważyłaś a właściwie zauważyłyście, że Pola u nas się bardzo zmieniła. Na plus oczywiście. Niestety jestem zdania, że powinna mieć dom bez innych zwierząt a konkretnie psów i... świnek morskich. Niby u nas żyje w kupie z innymi psami ze swojej grupy, ale dziabnęła już kilka psiaków u nas, bo za blisko niej podchodziły. Koty owszem, mogą być, ale świnki morskie to ona chętnie :eating: -
[MLB] Syriusz - Psia Gwiazda. MA DOM !!!
Hotel KADIF replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Syriunio cały czas w hoteliku. Niedawno miał sesję robioną przez Bonsai. Z niecierpliwością czekamy na efekty. Ogólnie nie ma z nim problemów. Nie brudzi w domu, nie jest szczekliwy a raczej wrzaskliwo-piskliwy. Jak jest zamknięty w kenelu a coś się dzieje to śmiesznie piszczo-wrzeszcząc daje znać, że on tu jest i żeby o nim nie zapomnieć.:evil_lol: Lubi cichaczem wtapiać się w fotel jak nikt nie widzi. Wskakuje i leży cichutko w nadziei, że nikt go nie zauważy. A jak ktoś wchodzi do salonu hop... i już go nie ma. U nas psy oczywiście mogą sobie leżeć na tych fotelach, ale on chyba o tym nie wie :megagrin: Ale już nie jest ostatni za pająkami w stadzie i ostatnio chciał spuścić manto Guciowi, który jest o łapę większy. No i znowu musiałam przegrupować psy. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Mam nadzieję, że Kinia pójdzie na rozpoczęcie roku......[/QUOTE] Aż się zalogowałam Ewciu! Dziękuję, że się martwisz - kochana jesteś! Na rozpoczęcie roku pójdzie, bo to ważny moment dla niej. Czwarta klasa, więc nowa wychowawczyni. Również nowe koleżanki i koledzy, bo dyrektorka postanowiła zlikwidować jedną, przyszłą czwartą klasę i przemieszać dzieciaki. Potem mamy wizytę kontrolną u lekarza i najprawdopodobniej prześwietlenie płuc, bo nadal, pomimo antybiotyku Kinga kaszle. :-(:-(:-( FATALNIE, bo 19 września mamy w CZD [URL="http://www.mamopedia.pl/24-36-mies/zdrowie/fiberoskopia"]fiberoskopię[/URL]. A dzieciak miał być bez infekcji 2 tyg przed badaniem. -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='kaja8888']DIF a skąd się wzięło zapalenie płuc w wakacje?[/QUOTE] Dzieciaki kąpały się w basenie ogrodowym. Kinia w ręczniku moczyła sobie tylko nóżki a ten mały terrorysta, Łukasz Bin Laden, zaczął ją chlapać. Mówiła mi, że nagle ją po prostu zmroziło. Do tego wietrzyk i ... pozamiatane! :-( Ale już dzisiaj jest lepiej, o wiele mniej kaszle. Łapa działa bez zarzutu (jak widać :user:), tylko, że boli przy mini dotknięciu, więc jest zawinięta. Chandra poszła w diabły więc działamy dalej. W poniedziałek dwa psy poszły do adopcji, więc pewnie zaraz zjadą następne ;) [quote name='Lidan'] Ewa chyba powinnaś poważnie pomyśleć o zmywarce ;-) To naprawdę bardzo przydatna maszyna. Pozwala zaoszczędzić ręce i trochę czasu.[/QUOTE] I kręgosłup! Mam zmywarkę dwa lata i pamiętam czasy jak stałam 2 godziny przy zmywaku i sprzątałam przygotowania do obiadu (!), obiad i po obiedzie! MASAKRA. Krzyż mi pękał. Zmywarka w domu ważna rzecz! -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Ewciu! Pamiętasz? Kinga była chora i nie schodziła do nas..... Okazało się, że ma zapalenie płuc! :( Od dzisiaj jest na zwiększonej dawce antybiotyku!! :( Bardzo, bardzo dziękuję za sympatyczną wizytę, za ciasto, smaczki dla psiaków i za zabawki za którymi przepadają. Wpadaj częściej do nas! A teraz idę, bo mam mega doła. :placz: Bolą mnie zęby i przycięłam cholerną łapę, ciężkimi metalowymi drzwiami od garażu. Dzięki Bogu się nie połamała.... Do dupy to wszystko! Kocham Was bardzo - cudny wątek i wspaniała atmosfera!!! :buzi: -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Kochane! Sesja Poli i innych psiaków (Syrek, Tutka i Murzynek) zaplanowana jest w tym tygodniu. Przed chwilką skończyłam rozmowę z Bonsai. Ja nie mogę jutro i we wtorek, więc zostaje reszta tygodnia. Podzielimy się kosztami ;) Na wydarzeniu Poli na fejsie właśnie wgrywa się krótki filmik. Wczoraj była u nas Olena84 i przywiozła prezenty: smaczki oraz zabawki sznurkowe. Pola była uszczęśliwiona na maxa, bo ona kocha takie ciągania! Aż jej krew poleciała z dziąseł z tego szczęścia, tak się bawiła! :roll: A Biszkopt tak się cieszył, że aż zgubił jednego szarpaka i nie możemy go nigdzie znaleźć. Szkoda, bo zabawka rewelka. Trudno, została jedna (na szczęście;)). -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Bonsai była w naszym hoteliku i robiła sesję foto dla Pimpka. Obejrzyjcie zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page57?[/url] Przyjechała do nas z winter7 i latałyśmy po ogrodzie jak te jedne z odblaskiem słonecznym za biednym Pimpkiem. Pamiętam, że było wtedy bardzo gorąco i umęczyliśmy się wszyscy strasznie. Było warto, bo zdjęcia piękne, ale odzewu z ogłoszeń nie było :( -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
Cześć, Kochane! :loveu: U Poli wszystko ok oprócz, niestety, chorego ucha. Znowu zaczęła trzepać lewym uchem i je przekrzywiać. Jesteśmy po wizycie u weta i znowu na surolanie. O koszty się nie martwcie, bo wet za przegląd ucha nic nie policzył (jak zwykle;)) a surolan miałam na stanie hotelu. Więc zakraplam. Cały czas walczę z sierścią Polki, która po ciągłym czesaniu stała się bardziej szorstka. Co za sierściuch jaki! Im więcej wyczesuję tym więcej ona tej sierści ma. -
Przed chwilą odezwała się do mnie pani z Warszawy w sprawie adopcji Muzia. Ogłoszenie z Gumtree. Był podany mój numer telefonu więc przekierowałam ją Fundację. Niestety z zadłużeniem Muzia nic się nie zmieniło, oprócz tego, że w związku z zakończeniem miesiąca wzrosło ponownie do kwoty 1.168,90. _________________________________________________ [B]Na dzień dzisiejszy zadłużenie Fundacji Zwierzaki w Potrzebie w naszym hotelu wynosi: [SIZE=4][COLOR=#FF0000]1.168,90 zł.[/COLOR][/SIZE] [U]Styczeń [/U] Murzyn i Beza r-k 3/2013 na kwotę 482,00 zł Częściowa spłata zadłużenia 238 zł, [U]pozostało do spłaty 244 zł[/U] (niezapłacone) [U]Luty [/U]Murzyn r-k 11/2013 na kwotę 224,00 zł (niezapłacone) [/B][B][U]Maj[/U] Murzyn r-k 36/2013 na kwotę 248 zł (niezapłacone) [/B] [B][U]Czerwiec[/U] Murzyn r-k 46/2013 na kwotę 204,90 (niezapłacone) [U]Lipiec[/U] Murzyn r-k 65/2013 ma kwotę 248 zł (niezapłacone)[/B] [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=4]Zadłużenie do zapłaty:[/SIZE] [SIZE=4]1.168,90 zł [/SIZE][/U][/COLOR][/B]
-
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Też tak myślę, ale to nie dowód, ze musi od razu dziabać. Wredota jedna . Trudno, myślałam, że mi się uda w czwartek. No dobra i tak weszła mi jeszcze wizyta PA dla szczeniaczka w Kobyłce. To może na początku przyszłego tygodnia, bo pod koniec jadę na urlopik [/QUOTE] Ewcia! Ja naprawdę nie znam dnia ani godziny! :shake: Znowu mi się wszystko pomieszało i jutro jestem w domu. Jak chcesz to wpadaj! :p Zapomniałam, że mój mąż ma imieniny i nie wypadało mi w ten dzień jechać na cmentarz i go zostawiać samego, zwłaszcza, że wziął sobie chłopina specjalnie wolne. Więc cmentarz w piątek a sterylka kotki w poniedziałek. A reszta w tzw międzyczasie. Chyba, że znowu coś poprzestawiam, o czymś zapomnę albo coś mi wpadnie (w sensie do hotelu). -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Hotel KADIF replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Można by zmienić tytuł, że to już 2,5 roku:([/QUOTE] Olenko! Może to zrobić tylko moderator. Już kiedyś była mowa na ten temat, ale sprawa zawisnęła w próżni. -
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Hotel KADIF replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
Pimpek miał kamienie struwitowe w moczu. Je karmę RC Urinary na struwity, dostawał też pastę Uro-pet i Urinal od Pani Bożenki z Zabrza. Już powinno być dobrze, ale powinnam mu kontrolnie zbadać mocz. [B]Wczoraj odebrałam z poczty Arthroflex! Dzięki wielkie w imieniu Pimpka!! [/B]:) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Nie podejrzewam, żeby Ania dała jej to robić Jak Ania nie będzie miała innych planów, to chciałabym w tym tygodniu pojechać w odwiedziny [/QUOTE] Oj, Ewciu! W tym tygodniu to nie za bałdzo.... :shake: Jutro jadę z Kają do Mińska na zastrzyki i kontrolę, jeszcze nie wiem o której. W czwartek jadę do Warszawy do Taty na cmentarz, sprzątnąć troszkę. Miałam to zrobić w zeszłym tygodniu, ale wynikła sprawa z tą ciąża Kai i w końcu nie byłam na cmentarzu tylko na USG z Kajuchą. W piątek wstępnie zaplanowana sterylka Trini, bo się meczymy z tymi jej ciągłymi rujkami. A jeszcze w między czasie muszę wykąpać Biszkopta w Pupilkowo24 (nie zmieszczę się razem z nim do kabiny prysznicowej :evil_lol: ) i zdjąć Guciowi szwy po kastracji. Chyba, że w niedzielę dasz radę podjechać ;) A jeśli chodzi o rządzenie się Polki to normalnie zła jestem na nią jak osa! Ugryzła dzisiaj Biszkopta w buzię! Normalnie widziałam jak mu ciągnie fafla do siebie a ta biedna psina się wyrywała z paszczy. Nie leciała mu krew ani nic takiego, ale zobaczę jutro pojutrze czy nie zrobi się ropień podskórny. Podszedł, żeby ją powąchać! Jest bardzo łagodnym i delikatnym psem a Polka go ciaaach i facet załatwiony! :shake::shake::shake: -
LALKA teraz BAJKA już w swoim domku ze złotymi klamkami :)
Hotel KADIF replied to bianka0's topic in Już w nowym domu
[quote name='ladyahia']A tak w ogóle to strasznie fajne z nich psiaki Sonia nauczyła Bajkę wszystkich glupot i psot Bajce już dawno wyrosły różki i to wcale nie jest taki grzeczny charakterek jak kiedyś. Jedna nakręca drugą [/QUOTE] No to piknie! A taki był aniołeczek!:) Całuski dla Was, Kochane! :) -
10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!
Hotel KADIF replied to EVA2406's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kara.'] Muszę zarobić na podręczniki. Kto to widział, żeby książki dla przedszkolaków kosztowały 150 zł Reformy im się zachciało[/QUOTE] Ja na podręczniki dzieciaków muszę wyłożyć 804 zł (słownie: osiemset cztery zł) :mdleje: Wiek 8 i 10 lat. A poza tym narzekacie na nieudane wakacje? Posłuchajcie tego: Mój maż pojechał 1 lipca z teściową i naszym Łukaszkiem do Krynicy Morskiej. 1. W pierwszym tygodniu teściówka przewróciła się - ręka pęknięta w ramieniu i odszczypana główka kości. Cały dzień w szpitalu, ręka na stabilizatorze.... 2. Po paru dniach Łukasz się przewrócił na gokardzie - cały pościerany i w siniakach..... 3. Od trzech dni maż ma anginę - gardło całe w ropie i spuchnięte. Ledwo mówi.... 3. Wczoraj przed 23 teściowa miała zapaść cukrzycową. Chwała Bogu, że Krzysiek jeszcze nie usnął, bo rano normalnie zastałby trupa! :placz: Jaki morał: nie narzekajcie - pomyślcie, że są tacy co mają gorzej! :shake::-( -
[quote name='Olena84']Smiejesz sie, a jak bede bez kompa i bede chiala hoopnąć to co wtedy:([/QUOTE] Dawaj linki, postaram sie hopać! :calus: Chociaż coraz rzadziej na dogo jestem. Mam bardzo malutko czasu. Wczoraj przyjechała kolejna psina - 3 miesięczny szczeniak, prosto z ulicy. Przyjęłam go awaryjnie, bo jesteśmy zapsieni.
-
Cudowny Pimpuś odszedł za Tęczowy Most [*] :(
Hotel KADIF replied to Beatkaa's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Pimpuś cudny, ale Ty chyba kota przycielas[/QUOTE] Nie! To Pimpek się wyczesał! :evil_lol: