Jump to content
Dogomania

Hotel KADIF

Members
  • Posts

    7948
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Hotel KADIF

  1. Syriuszek ma wydarzenie na FB: [url]https://www.facebook.com/events/548517261869940/[/url] I albumik zdjęciowy: [url]https://www.facebook.com/media/set/?set=a.474036702672281.1073741828.179740165435271&type=3[/url] ZAPRASZAMY! :)
  2. Kochane! Pimpek trochę niedomaga ostatnio. :-( Jest zdecydowanie słabszy, bardzo ciężko mu się wstaje i nie chce wychodzić z domu. Ostatnio czochrałam go po doopce i chyba za mocno, bo zawył i chciał mnie chapnąć. Nie wiem, może to zmiana pogody, może nadchodząca zima i łupie go w tych kostryrkach, ale nie chciałabym niczego przeoczyć. Pimpek miał robione badania krwi w zeszłym roku przy czyszczeniu ząbków. Tak samo mocz, w którym wyszły struwity. Moim zdaniem trzeba go skontrolować, właśnie krew i mocz. Koszt u nas w Halinowie to krew 60 zł (morfologia i biochemia) oraz mocz 20 zł. Razem 80 zł. Nie wiem czy nie należałoby mu również sprawdzić tej dysplazji, czy się nie posunęła. Bierze w końcu cały czas arthrolfex. :-(
  3. Sytuacja Murzynka się nie zmieniła. Nadal siedzi w hotelu zadłużony po uszy. Wpłynęły pieniądze od Zwierzaków za maj, ale nadal są niezapłacone rachunki za styczeń i luty. Fundacja zalega również za czerwiec, lipiec i sierpień. Murzyn nie ma karmy. Karma miała zostać dostarczona do hotelu do dzisiaj. Nie ma. Wobec tego doliczamy od jutra 2 zł stawki żywieniowej za dobę. Do dnia dostarczenia karmy cena za dobę pobytu Murzynka w naszym hotelu wynosi 10 zł.
  4. [quote name='kejciu']kurde blaszka - nie zdąrzyłam heheh ale [B]śmiech to zdrowie[/B] więc proszę bardzo [/QUOTE] A więc mogę ten tekst wkleić na wydarzenie Poli na FB?:modla:;)
  5. [quote name='Nutusia'] Dobrze, że Bonsai zdążyła zacytować! [/QUOTE] No właśnie! Ja ledwo zdążyłam przeczytać tekst i jak weszłam drugi raz na wątek, żeby skomentować już go nie było! Kejciu, dawaj mi tu szybko tekst z powrotem! :) Jest rewelacyjny, obśmiałam się strasznie. Macie talent w tej pracy! :) Ola! Zdjęcia bosskie! Aż miło patrzeć. Już przekleiłam na wydarzenie Poli na FB. Słusznie zauważyłaś a właściwie zauważyłyście, że Pola u nas się bardzo zmieniła. Na plus oczywiście. Niestety jestem zdania, że powinna mieć dom bez innych zwierząt a konkretnie psów i... świnek morskich. Niby u nas żyje w kupie z innymi psami ze swojej grupy, ale dziabnęła już kilka psiaków u nas, bo za blisko niej podchodziły. Koty owszem, mogą być, ale świnki morskie to ona chętnie :eating:
  6. Syriunio cały czas w hoteliku. Niedawno miał sesję robioną przez Bonsai. Z niecierpliwością czekamy na efekty. Ogólnie nie ma z nim problemów. Nie brudzi w domu, nie jest szczekliwy a raczej wrzaskliwo-piskliwy. Jak jest zamknięty w kenelu a coś się dzieje to śmiesznie piszczo-wrzeszcząc daje znać, że on tu jest i żeby o nim nie zapomnieć.:evil_lol: Lubi cichaczem wtapiać się w fotel jak nikt nie widzi. Wskakuje i leży cichutko w nadziei, że nikt go nie zauważy. A jak ktoś wchodzi do salonu hop... i już go nie ma. U nas psy oczywiście mogą sobie leżeć na tych fotelach, ale on chyba o tym nie wie :megagrin: Ale już nie jest ostatni za pająkami w stadzie i ostatnio chciał spuścić manto Guciowi, który jest o łapę większy. No i znowu musiałam przegrupować psy.
  7. [quote name='EVA2406']Mam nadzieję, że Kinia pójdzie na rozpoczęcie roku......[/QUOTE] Aż się zalogowałam Ewciu! Dziękuję, że się martwisz - kochana jesteś! Na rozpoczęcie roku pójdzie, bo to ważny moment dla niej. Czwarta klasa, więc nowa wychowawczyni. Również nowe koleżanki i koledzy, bo dyrektorka postanowiła zlikwidować jedną, przyszłą czwartą klasę i przemieszać dzieciaki. Potem mamy wizytę kontrolną u lekarza i najprawdopodobniej prześwietlenie płuc, bo nadal, pomimo antybiotyku Kinga kaszle. :-(:-(:-( FATALNIE, bo 19 września mamy w CZD [URL="http://www.mamopedia.pl/24-36-mies/zdrowie/fiberoskopia"]fiberoskopię[/URL]. A dzieciak miał być bez infekcji 2 tyg przed badaniem.
  8. [quote name='kaja8888']DIF a skąd się wzięło zapalenie płuc w wakacje?[/QUOTE] Dzieciaki kąpały się w basenie ogrodowym. Kinia w ręczniku moczyła sobie tylko nóżki a ten mały terrorysta, Łukasz Bin Laden, zaczął ją chlapać. Mówiła mi, że nagle ją po prostu zmroziło. Do tego wietrzyk i ... pozamiatane! :-( Ale już dzisiaj jest lepiej, o wiele mniej kaszle. Łapa działa bez zarzutu (jak widać :user:), tylko, że boli przy mini dotknięciu, więc jest zawinięta. Chandra poszła w diabły więc działamy dalej. W poniedziałek dwa psy poszły do adopcji, więc pewnie zaraz zjadą następne ;) [quote name='Lidan'] Ewa chyba powinnaś poważnie pomyśleć o zmywarce ;-) To naprawdę bardzo przydatna maszyna. Pozwala zaoszczędzić ręce i trochę czasu.[/QUOTE] I kręgosłup! Mam zmywarkę dwa lata i pamiętam czasy jak stałam 2 godziny przy zmywaku i sprzątałam przygotowania do obiadu (!), obiad i po obiedzie! MASAKRA. Krzyż mi pękał. Zmywarka w domu ważna rzecz!
  9. Ewciu! Pamiętasz? Kinga była chora i nie schodziła do nas..... Okazało się, że ma zapalenie płuc! :( Od dzisiaj jest na zwiększonej dawce antybiotyku!! :( Bardzo, bardzo dziękuję za sympatyczną wizytę, za ciasto, smaczki dla psiaków i za zabawki za którymi przepadają. Wpadaj częściej do nas! A teraz idę, bo mam mega doła. :placz: Bolą mnie zęby i przycięłam cholerną łapę, ciężkimi metalowymi drzwiami od garażu. Dzięki Bogu się nie połamała.... Do dupy to wszystko! Kocham Was bardzo - cudny wątek i wspaniała atmosfera!!! :buzi:
  10. Kochane! Sesja Poli i innych psiaków (Syrek, Tutka i Murzynek) zaplanowana jest w tym tygodniu. Przed chwilką skończyłam rozmowę z Bonsai. Ja nie mogę jutro i we wtorek, więc zostaje reszta tygodnia. Podzielimy się kosztami ;) Na wydarzeniu Poli na fejsie właśnie wgrywa się krótki filmik. Wczoraj była u nas Olena84 i przywiozła prezenty: smaczki oraz zabawki sznurkowe. Pola była uszczęśliwiona na maxa, bo ona kocha takie ciągania! Aż jej krew poleciała z dziąseł z tego szczęścia, tak się bawiła! :roll: A Biszkopt tak się cieszył, że aż zgubił jednego szarpaka i nie możemy go nigdzie znaleźć. Szkoda, bo zabawka rewelka. Trudno, została jedna (na szczęście;)).
  11. Bonsai była w naszym hoteliku i robiła sesję foto dla Pimpka. Obejrzyjcie zdjęcia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/199799-Cudowny-Pimpu%C5%9B-rok-w-hoteliku-Brakuje-na-utrzymanie-w-DT!!-Pilnie-szuka-DS-!/page57?[/url] Przyjechała do nas z winter7 i latałyśmy po ogrodzie jak te jedne z odblaskiem słonecznym za biednym Pimpkiem. Pamiętam, że było wtedy bardzo gorąco i umęczyliśmy się wszyscy strasznie. Było warto, bo zdjęcia piękne, ale odzewu z ogłoszeń nie było :(
  12. Cześć, Kochane! :loveu: U Poli wszystko ok oprócz, niestety, chorego ucha. Znowu zaczęła trzepać lewym uchem i je przekrzywiać. Jesteśmy po wizycie u weta i znowu na surolanie. O koszty się nie martwcie, bo wet za przegląd ucha nic nie policzył (jak zwykle;)) a surolan miałam na stanie hotelu. Więc zakraplam. Cały czas walczę z sierścią Polki, która po ciągłym czesaniu stała się bardziej szorstka. Co za sierściuch jaki! Im więcej wyczesuję tym więcej ona tej sierści ma.
  13. Przed chwilą odezwała się do mnie pani z Warszawy w sprawie adopcji Muzia. Ogłoszenie z Gumtree. Był podany mój numer telefonu więc przekierowałam ją Fundację. Niestety z zadłużeniem Muzia nic się nie zmieniło, oprócz tego, że w związku z zakończeniem miesiąca wzrosło ponownie do kwoty 1.168,90. _________________________________________________ [B]Na dzień dzisiejszy zadłużenie Fundacji Zwierzaki w Potrzebie w naszym hotelu wynosi: [SIZE=4][COLOR=#FF0000]1.168,90 zł.[/COLOR][/SIZE] [U]Styczeń [/U] Murzyn i Beza r-k 3/2013 na kwotę 482,00 zł Częściowa spłata zadłużenia 238 zł, [U]pozostało do spłaty 244 zł[/U] (niezapłacone) [U]Luty [/U]Murzyn r-k 11/2013 na kwotę 224,00 zł (niezapłacone) [/B][B][U]Maj[/U] Murzyn r-k 36/2013 na kwotę 248 zł (niezapłacone) [/B] [B][U]Czerwiec[/U] Murzyn r-k 46/2013 na kwotę 204,90 (niezapłacone) [U]Lipiec[/U] Murzyn r-k 65/2013 ma kwotę 248 zł (niezapłacone)[/B] [B][COLOR=#ff0000][U][SIZE=4]Zadłużenie do zapłaty:[/SIZE] [SIZE=4]1.168,90 zł [/SIZE][/U][/COLOR][/B]
  14. [quote name='EVA2406']Też tak myślę, ale to nie dowód, ze musi od razu dziabać. Wredota jedna . Trudno, myślałam, że mi się uda w czwartek. No dobra i tak weszła mi jeszcze wizyta PA dla szczeniaczka w Kobyłce. To może na początku przyszłego tygodnia, bo pod koniec jadę na urlopik [/QUOTE] Ewcia! Ja naprawdę nie znam dnia ani godziny! :shake: Znowu mi się wszystko pomieszało i jutro jestem w domu. Jak chcesz to wpadaj! :p Zapomniałam, że mój mąż ma imieniny i nie wypadało mi w ten dzień jechać na cmentarz i go zostawiać samego, zwłaszcza, że wziął sobie chłopina specjalnie wolne. Więc cmentarz w piątek a sterylka kotki w poniedziałek. A reszta w tzw międzyczasie. Chyba, że znowu coś poprzestawiam, o czymś zapomnę albo coś mi wpadnie (w sensie do hotelu).
  15. [quote name='Olena84']Można by zmienić tytuł, że to już 2,5 roku:([/QUOTE] Olenko! Może to zrobić tylko moderator. Już kiedyś była mowa na ten temat, ale sprawa zawisnęła w próżni.
  16. Pimpek miał kamienie struwitowe w moczu. Je karmę RC Urinary na struwity, dostawał też pastę Uro-pet i Urinal od Pani Bożenki z Zabrza. Już powinno być dobrze, ale powinnam mu kontrolnie zbadać mocz. [B]Wczoraj odebrałam z poczty Arthroflex! Dzięki wielkie w imieniu Pimpka!! [/B]:)
  17. [quote name='EVA2406']Nie podejrzewam, żeby Ania dała jej to robić Jak Ania nie będzie miała innych planów, to chciałabym w tym tygodniu pojechać w odwiedziny [/QUOTE] Oj, Ewciu! W tym tygodniu to nie za bałdzo.... :shake: Jutro jadę z Kają do Mińska na zastrzyki i kontrolę, jeszcze nie wiem o której. W czwartek jadę do Warszawy do Taty na cmentarz, sprzątnąć troszkę. Miałam to zrobić w zeszłym tygodniu, ale wynikła sprawa z tą ciąża Kai i w końcu nie byłam na cmentarzu tylko na USG z Kajuchą. W piątek wstępnie zaplanowana sterylka Trini, bo się meczymy z tymi jej ciągłymi rujkami. A jeszcze w między czasie muszę wykąpać Biszkopta w Pupilkowo24 (nie zmieszczę się razem z nim do kabiny prysznicowej :evil_lol: ) i zdjąć Guciowi szwy po kastracji. Chyba, że w niedzielę dasz radę podjechać ;) A jeśli chodzi o rządzenie się Polki to normalnie zła jestem na nią jak osa! Ugryzła dzisiaj Biszkopta w buzię! Normalnie widziałam jak mu ciągnie fafla do siebie a ta biedna psina się wyrywała z paszczy. Nie leciała mu krew ani nic takiego, ale zobaczę jutro pojutrze czy nie zrobi się ropień podskórny. Podszedł, żeby ją powąchać! Jest bardzo łagodnym i delikatnym psem a Polka go ciaaach i facet załatwiony! :shake::shake::shake:
  18. [quote name='ladyahia']A tak w ogóle to strasznie fajne z nich psiaki Sonia nauczyła Bajkę wszystkich glupot i psot Bajce już dawno wyrosły różki i to wcale nie jest taki grzeczny charakterek jak kiedyś. Jedna nakręca drugą [/QUOTE] No to piknie! A taki był aniołeczek!:) Całuski dla Was, Kochane! :)
  19. [quote name='Kara.'] Muszę zarobić na podręczniki. Kto to widział, żeby książki dla przedszkolaków kosztowały 150 zł Reformy im się zachciało[/QUOTE] Ja na podręczniki dzieciaków muszę wyłożyć 804 zł (słownie: osiemset cztery zł) :mdleje: Wiek 8 i 10 lat. A poza tym narzekacie na nieudane wakacje? Posłuchajcie tego: Mój maż pojechał 1 lipca z teściową i naszym Łukaszkiem do Krynicy Morskiej. 1. W pierwszym tygodniu teściówka przewróciła się - ręka pęknięta w ramieniu i odszczypana główka kości. Cały dzień w szpitalu, ręka na stabilizatorze.... 2. Po paru dniach Łukasz się przewrócił na gokardzie - cały pościerany i w siniakach..... 3. Od trzech dni maż ma anginę - gardło całe w ropie i spuchnięte. Ledwo mówi.... 3. Wczoraj przed 23 teściowa miała zapaść cukrzycową. Chwała Bogu, że Krzysiek jeszcze nie usnął, bo rano normalnie zastałby trupa! :placz: Jaki morał: nie narzekajcie - pomyślcie, że są tacy co mają gorzej! :shake::-(
  20. [quote name='Olena84']Smiejesz sie, a jak bede bez kompa i bede chiala hoopnąć to co wtedy:([/QUOTE] Dawaj linki, postaram sie hopać! :calus: Chociaż coraz rzadziej na dogo jestem. Mam bardzo malutko czasu. Wczoraj przyjechała kolejna psina - 3 miesięczny szczeniak, prosto z ulicy. Przyjęłam go awaryjnie, bo jesteśmy zapsieni.
  21. [quote name='Olena84']Nio wiem, rozumiem, ze mowisz o limicie na bazarki?;)[/QUOTE] Akurat mówię o urlopie od dogo ! :evil_lol:
  22. [quote name='Olena84']Który? ;) hehe[/QUOTE] Chodziło mi o sygnaturkę raczej :evil_lol:
  23. [quote name='Olena84']Pimpuś cudny, ale Ty chyba kota przycielas[/QUOTE] Nie! To Pimpek się wyczesał! :evil_lol:
×
×
  • Create New...