Jump to content
Dogomania

pepsicola

Members
  • Posts

    825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pepsicola

  1. [quote name='Shell']Potrzebujecie jakiejś pomocy czy tylko szukamy domku? :lol: On mógł się zgubić więc dobrze było by w Poznaniu dać jakieś ogłoszenia.[/quote] dołączam się do pytania Anety, czy jakaś inna pomoc poza szukaniem domu jest potrzebna?
  2. czy wiadomo jak piesek reaguje na inne samce, koty i dzieci? edit: nie wkleiłam post pod postem, ale posty przeskakują:angryy:
  3. na obu cavisiowych forach już jest więc mam nadzieję, że szybko znajdzie domek
  4. wkleiłam na Cavisiowo- cavisiowy portal
  5. cavalier king charles spaniel setery wszystkie golden retriever collie sheltie buldożek francuski labrador dog niemiecki mastif angielski i to nie kończąca się lista...
  6. [quote name='anndzia']Czyli lepiej by były dwa? Dwa na pewno nie, ale jeden tak :D Wszyscy nam polecają te pieski :) I jeszcze trzeba na rodowodówkę uzbierać. Jakieś inne propozycje? :)[/quote] na początek jeden wystarczy;)
  7. jeden cavalier to cudowny towarzysz ale dwa cavaliery to jest dopiero pełnia szczęścia:razz:
  8. Jolu, przepraszam, że w tym temacie ale masz zapchaną skrzynkę i nie zaglądasz już do wątku bazarkowego dotyczącego kosmetyczek. Chciałam zapytać kiedy zostały wysłane do mnie liliowe kosmetyczki, bo jeszcze ich nie ma, ja za kilka dni wyjeżdżam, a wiadomo jak działa nasza poczta:-(
  9. czy szampon wybielający poradzi sobie z zażółceniami od moczu? czy będzie stoisko na walentynkowej w Bydgoszczy?
  10. a co polecacie do wybarwienia zażółceń po siuśkach na brzuszku? pies biały, długowłosy
  11. a ja mam białego, długowłosego pieska, który się obsikuje i sierść na brzuszku jest żółta, używam JP Hery dla białych, ale nie jestem zachwycona, jak się skończy chciałabym kupić inny szampon/preparat, który poradziłby sobie z tymi zażółceniami, jakieś rady?
  12. [quote name='zerduszko']Chodziło mi o czystość, bo na pazury to raczej metalowa by się zdała ;)[/quote] ja wiem, Zerduszko, że o czystość chodziło, ale co nam z czystości jeśli kanapa ma zadrapania po pazurach:-(
  13. pepsicola

    ochrona lapek

    a tą maścią tranową smarujecie przed spacerem dla ochrony czy wieczorem na noc?
  14. ja mam kanapę ze skóry ekologicznej i jest niestety podrapana przez oboje, kotkę i psa
  15. polecam Nutro choice lamb&rice dla szczeniąt, nie zawiera mięsa z kurczaka, jak niestety wiele innych karm z jagnięciną
  16. spójrz tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/zimowe-psie-kubraczki-szyte-na-miare-122825/[/url]
  17. wiesz, ja też mam spaniela miniaturkę, tylko to jest cavalier king charles spaniel:eviltong:
  18. cieszę się, że w tym wątku jest coraz więcej odpowiedzi na nurtujące nas pytania, pozdrowienia z Cavisiowa
  19. gdzie? polećcie coś, proszę, najchętniej-mierzeja wiślana lub półwysep helski, szukam konkretnych ofert całorocznych
  20. czy już wiadomo kiedy będzie je można kupić? na polskiej stronie acany nadal nie ma tych produktów
  21. Ninka, je nie mam najmniejszych wątpliwości, że zadbacie o nasze cavisiowo-forumowe pieniądze jak najlepiej i nie trafią gdzie nie powinny, mnie się nie podoba ta cała atmosfera wokół tej sprawy jaka narosła na Dogomanii, przypychanki, kłótnie pozdrawiam pepsi
  22. Tigrunia, ja nie pisałam do tych, którzy chcą wiedzieć co się dzieje z pieskami, ja Was świetnie rozumiem, sama chcę to wiedzieć, jestem z cavisiowego forum, zbieramy pieniądze dla poszkodowanych cavisiów i chciałabym być pewna, że trafią one tam gdzie powinny, a czytając Dogomanię mam bardzo mieszane uczucia oraz wiele obaw, natomiast zupełnie nie rozumiem tych przepychanek i kłótni; przy okazji pozdrawiam Ninkę i innych cavisiomaniaków na Dogomanii pepsi
  23. a ja się zastanawiam dlaczego dorośli ludzi, którym celem powinno być dobro tych biednych zwierząt, tracą czas na kłótnie, oskarżenia i pomówienie??? tak retorycznie pytam
  24. wstawiłam już link z kontem na cavisiowe forum, na pewno napłyną pieniążki
  25. myślę, że dobrze by również było po rozwiązaniu kwestii prawnych żeby informację o adopcji cavalierów umieścić na dwóch cavisiowych forach, tam jest tylu miłośników cavalierów, że na pewno szybko znajdą nowe, wspaniałe domki
×
×
  • Create New...