Jump to content
Dogomania

pepsicola

Members
  • Posts

    825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by pepsicola

  1. a mój pies szczeka w samochodzie, w drodze na spacer, z radości, utrwaliło mu się, że samochód znaczy spacer, bieganie oraz swoboda i od wejścia do samochodu zaczyna się szczekanie, poradźcie jak z tym walczyć
  2. Pomóżcie proszę. Poszukuję domku na Sylwestra dla 7 osób i 5 niezbyt małych psów, najchętniej z kominkiem i koniecznie kuchnią/aneksem kuchennym. Liczę na Was Dogomaniacy:-)
  3. DG32, dzięki, czyli nadaje się na zimę, np. do przecierania łapek i podwozia po mokrym spacerze?
  4. a czy ktoś z Was używał tej myjki, czy jest równie dobra co rękawica? Dodam, że mam małego psa.
  5. podniosę wątek, bo pojawiło się wiele nowych karm, jak sklasyfikowalibyście karmy bezzbożowe takie jak TOTW, Orijen?
  6. a mnie się wydaje, że [howełort], jak myślicie???
  7. a hovawart?
  8. a ja się martwię, że zmiana będzie okazją do podniesienia cen
  9. a jak się będą kształtować ceny?
  10. czy jest jakiś przedstawiciel w Bydgoszczy?
  11. dziękuję za wszystkie opinie
  12. a czy ktoś słyszał o darmowym chipowaniu w Bydgoszczy?
  13. chciałam zapytać czy robicie przerwę w zakraplaniu na zimę? jeśli tak to od kiedy? I jeszcze jedno: gdzie można kupić advantix w Bydgoszczy, ewentualnie w sklepie internetowym?
  14. poproszę o acanę puppy small breed
  15. a jaką karmę z rybą polecicie dla szczeniaka małej rasy?
  16. dziękuję Ci Katik, bardzo się cieszę, że masz takie doświadczenia; nam też zależy na tym żeby pies słuchał nas oboje równo i żebyśmy oboje mogli z nim więź nawiązać czy jeszcze ktoś ma podobne doświadczenia?
  17. Wybieramy się z psem na szkolenie PT, w którym chcemy oboje uczestniczyć. Czy jest to możliwe? Tzn. w jednych zajęciach biorę udział ja z psem, a mój TŻ obserwuje, a w kolejnych ja obserwuję, a pies się szkoli z TŻ. Chodzi nam o budowanie więzi z psem, przez nas oboje i nie wyróżnianie żadnego z właścicieli. Co o tym sądzicie? Czy ktoś robił podobnie? Proszę o opinie.
  18. muszę powiedzieć, że kompletnie rozczulił mnie ten pomysł z prezentami i wysiłek włożony w ich przygotowanie. Czapki z głów i oby więcej takich hodowców
  19. od kiedy można używać dla szczeniaka szamponu dla psa dorosłego, powiem tylko, że szczeniak z ras długowłosych i zaczyna juz mocno obrastać i niestety trudno jest go rozczesać po szamponie dla szczeniaków i bez odżywki
  20. czy ktoś był w Sobieszewie, jak tam z plażą?
  21. jeśli chodzi o warunki, to powiem tak, dziś było zimno ale na dworze ładne słoneczko, które miło grzało, jednak radzę wszystkim wystawiającym na zewnątrz wzięcie grubych skarpet i kilku swetrów, my staliśmy na dworze tylko chwilę oglądając bernardyny a zmarzliśmy
  22. dziękuję Aleb
  23. jadę na wystawę do Torunia jako widz, czyli bez psa, czy ktoś mi potrafi odpowiedzieć na pytanie czy bilet kupiony w sobotę uprawnia także do wejścia na wystawę w niedzielę czy trzeba nowy bilet kupić? pozdrawiam pepsicola
  24. Esthera, podaj proszę adres sklepu w Bydgoszczy w którym Acana jest tak tanio
×
×
  • Create New...