a mój pies szczeka w samochodzie, w drodze na spacer, z radości, utrwaliło mu się, że samochód znaczy spacer, bieganie oraz swoboda i od wejścia do samochodu zaczyna się szczekanie, poradźcie jak z tym walczyć
Pomóżcie proszę. Poszukuję domku na Sylwestra dla 7 osób i 5 niezbyt małych psów, najchętniej z kominkiem i koniecznie kuchnią/aneksem kuchennym. Liczę na Was Dogomaniacy:-)
chciałam zapytać czy robicie przerwę w zakraplaniu na zimę? jeśli tak to od kiedy?
I jeszcze jedno: gdzie można kupić advantix w Bydgoszczy, ewentualnie w sklepie internetowym?
dziękuję Ci Katik, bardzo się cieszę, że masz takie doświadczenia; nam też zależy na tym żeby pies słuchał nas oboje równo i żebyśmy oboje mogli z nim więź nawiązać
czy jeszcze ktoś ma podobne doświadczenia?
Wybieramy się z psem na szkolenie PT, w którym chcemy oboje uczestniczyć. Czy jest to możliwe? Tzn. w jednych zajęciach biorę udział ja z psem, a mój TŻ obserwuje, a w kolejnych ja obserwuję, a pies się szkoli z TŻ. Chodzi nam o budowanie więzi z psem, przez nas oboje i nie wyróżnianie żadnego z właścicieli. Co o tym sądzicie? Czy ktoś robił podobnie? Proszę o opinie.
muszę powiedzieć, że kompletnie rozczulił mnie ten pomysł z prezentami i wysiłek włożony w ich przygotowanie. Czapki z głów i oby więcej takich hodowców
od kiedy można używać dla szczeniaka szamponu dla psa dorosłego, powiem tylko, że szczeniak z ras długowłosych i zaczyna juz mocno obrastać i niestety trudno jest go rozczesać po szamponie dla szczeniaków i bez odżywki
jeśli chodzi o warunki, to powiem tak, dziś było zimno ale na dworze ładne słoneczko, które miło grzało, jednak radzę wszystkim wystawiającym na zewnątrz wzięcie grubych skarpet i kilku swetrów, my staliśmy na dworze tylko chwilę oglądając bernardyny a zmarzliśmy
jadę na wystawę do Torunia jako widz, czyli bez psa, czy ktoś mi potrafi odpowiedzieć na pytanie czy bilet kupiony w sobotę uprawnia także do wejścia na wystawę w niedzielę czy trzeba nowy bilet kupić?
pozdrawiam pepsicola