Jump to content
Dogomania

Vlk

Members
  • Posts

    2998
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Vlk

  1. poproszę konto na pw... dużo dać nie mogę :( ale zawsze to jakiś grosz
  2. no to super :) Brawa dla Albinki! Przekochana z niej sunia i piękne oczy ma :loveu:
  3. w góre piesku!
  4. a jak tam, już nie jest układana na łóżku itp? Oczy pańcia nie są już tak zaślepione i dostrzegają zagrożenie?
  5. a zdarza mi się, nawet dość często z moimi potworkami :) ostatnio co prawda się tam rzadziej zapędzam (sesja) ale teraz powoli zaczyna mi się luzować... później obrona ale to już nie będzie tak krótkoterminowe napięcie tylko luźniej ;)
  6. i znów do góry, z rana.
  7. oj Berciku, Berciku, trzymaj Ty się tam. Wszyscy tu się Tobą przejmują i martwią, tyle myśli dobrych
  8. w górę pięknoto :)
  9. ojeoj taka pięknisia... a w schronisku. No jak to możliwe? Prosimy o informację o naszej śliczności!
  10. w górę bursztynowy chłopie, podnieść Cię tylko mogę, bo pieniędzy u mnie ni hu hu... dzisiaj to nawet nie miałam za co sobie bułki kupić pędząc na zajęcia :P
  11. w górę! trochę podeślę innym...w miarę możliwości
  12. nie, nie zdecydowałam się. Na razie jedziemy na Husse... psom smakuje i wyglądają nieźle. Co prawda nie jest to tak spektakularny efekt jak przy Wolfblut ale nie ma na co narzekać ;) Husse nie jest drogi a to jest chwilowo bardzo ważne dla nas, bo nie bardzo jest kasa, żeby szaleć z drogimi karmami ;) A Whitewolf jednak tani nie jest. Z Yrsa trenuje i też nie ma na co narzekać, kondycję ma super i wagę jak powinna (Tak na oko ;) )
  13. zapisuję się tu.. na późnieja a teraz idę poprawiać rzeczy na jutro ;)
  14. ooo opuszczają schron? Czyli idą do dt? Na razie zapisuję, masakrycznie mało czasu mam...
  15. cudne są te zdjęcia z zimowego spaceru. A Szakal idealny wilczak jest ;)
  16. [URL]http://img63.imageshack.us/img63/1254/lulu2d.jpg[/URL] jak to miło oglądać takie zdjęcia :) Dziewczyny, brawo! Psinka jest cudna. I co za radość na pycholku
  17. zimę uwielbiam dla klimatu, śniegu, mrozu... śniegu, mrozu...yyy. No i psy są wtedy czyściutkie i mrozem pachnące, cudo :) A nie jakieś mokre, woniejące przysłowiowym, mokrym psem, zabłocone kłaki, które pchają się do łóżka...
  18. to aż taki z niego spryciarz? Bo o innej opcji (niedopatrzenie niechętnych weterynarzy) to nie chcę myśleć
  19. jeśli chodzi o sprawdzanie ciał, to może być problem. Mam kolegę, który pracuje jako ochroniarz na wysypisku i kiedyś się przewinął taki problem w rozmowie, mówił, że jak tam zbierają ciała zwierząt, to nikt potem nie będzie grzebał w tych workach, bo czasami to są ciała zeskrobane z drogi... więc to źródło niekoniecznie musi być miarodajne, chyba, że ktoś po prostu skojarzy danego psa... z Aniołem mógłby być ten problem, że ktoś uznał, że te wszystkie skórne zmiany to mogłyby być rany po wypadku albo coś.. Ale Anioł wygląda na psa, który od dawna jest bezdomny, więc myślę, że umie sobie dać radę mimo złego stanu zdrowia. I trzymam kciuki za to. A może on się kieruje w stronę Szydłowca? W końcu tam długo był, może tam go ktoś porzucił? I on jednak tam idzie, skoro to było ostatnie miejsce będące jego "domem"? A jakim cudem on zwiał z kliniki?
  20. no niestety ja nie wiem o tej sytuacji, nie mam czasu doczytywać wszystkich postów tutaj (sesja, studia, obrona), więc czytam tylko kilka ostatnich. Pomysł z obcą osobą jest dobry, może ktoś z Was ma jakąś miłą ciocię, wujka albo kogoś innego, kto po namowach spróbuje wyszukać psiaka o charakterystycznych plamkach na klacie ;) jeśli jest tak, jak mówicie to może celowo mówią, że psa nie pamiętają... i nie wiedzą gdzie jest? A on, schowany i nie da się go zauważyć
  21. jak tam chłopaczek? A tę chemię to musiał dostać mimo dobrej diagnozy? I to taką mocną? Czy po prostu nie doczytałam czegoś? Ślę promyczki dla Was :)
×
×
  • Create New...