Jump to content
Dogomania

majqa

Members
  • Posts

    36362
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by majqa

  1. [quote name='Smyku']Łoki-toki i reszta w formie ?[/QUOTE] Ta czterołapna tak. Łokuś dzielnie znosi odjajczenie, tak 3mać! :-)
  2. [COLOR=Red][B]Obecny stan posiadania Bingo - uaktualnienie:[/B][/COLOR] [COLOR=blue][B](...) - nawias - pełnia tego co on zastępuje - w poście 1760!!![/B][/COLOR] .................................................. ............................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 226.50zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 06.05.2011[/B][/SIZE] [B]- 240zł hotelikowania (9.04 - 9.05.2011)[/B] .................................................. ....................... [SIZE=2][COLOR=red][B]- 13.50zł[/B][/COLOR][/SIZE] + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia 9.04.2011 - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 [B]+ 200zł Coronaaj na wizytę piątkową - data jej wyznaczenia 12.05.2011[/B] - 50zł wizyta u weta - 13.05.2011 - 50zł cena wyjazdu - 13.05.2011 + 100zł (od Irenaka 20zł, z fantów od Ankub 66zł, od majqa 14zł) - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 + 46.50zł majqa + 60zł sprzedany fant od Ankub + 37zł (Irenaka - 19zł, fant od Ankub - 18zł) .................................................. .................................................. ......... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 297zł[/COLOR][/B][/SIZE] - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 + 15.50zł - majqa .................................................. .................................................. ........... [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 240zł[/COLOR][/B][/SIZE] [B]- 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011)[/B] + 30zł - majqa (sprzedane fanty od Ankub) .................................................. .............. [SIZE=2][B][COLOR=red]+ 30zł[/COLOR][/B] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.06.2011[/B] + 29zł - wpłata od Smyku - 87zł - leki - info z dnia - 10.06.2011 + 150zł Skarpeta Kudłaczy - info z dnia - 10.06.2011 + 200zł Kundelkowa Skarbonka - info z dnia 14.06.2011 + 15zł od Obraczus87 - info z dnia 14.06.2011 + 30zł jaanna019 - info z dnia 15.06.2011 + 50zł leni356 - info z dnia 15.06.2011 + 38zł od malawaszka z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 30zł od Smyku z bazarku majqa (książki) - info z dnia 14.06.2011 + 20zł od Gruba Berta z bazarku majqa (fant od Ankub) - info z dnia 14.06.2011 + 60zł od Pudlowa Skarbonka - info z dnia 17.06.2011 + 20zł od majqa (fant od Ankub) - info z dnia 18.06.2011 - 100zł zakup josery - 20.06.2011 + 40zł Jola_li (bazarek majqa) - 22.06.2011 + 25zł sonek666 (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 40zł Energy (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 + 30zł Smyku (bazarek majqa) - info z dnia 22.06.2011 - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 + 15zł anetaa200 (bazarek majqa) - info z dnia 24.06.2011 .................................................. .................................................. ...... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 515zł[/B][/COLOR] [B]- stan na dzień 24.06.2011[/B][/SIZE] + 200zł Coronaaj - info z dnia 28.06 23zł - Romka z bazarku majqa - info z dnia 29.06 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 + 150zł - zaległe odnotowanie majowej 2011 wpłaty ze Skarpety Kudłaczy + 16zł od AgusiaW z bazarku majqa (fanty od Ankub) - info z dnia 6.07 + 150zł - lipcowa wpłata ze Skarpety Kudłaczy - info z dnia 8.07 .................................................. ................................................. [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 961zł[/B][/COLOR] [/SIZE][B]- stan na dzień 08.07.2011[/B] - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07 + 160zł - z Przyjaznego Bazarku (Agucha) - info z dnia 13.07 .................................................. ............................... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 794zł[/B][/COLOR][/SIZE] [B]- stan na dzień 13.07.2011[/B] - 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011 ..................................................................... [SIZE=2][COLOR=red][B]+ 644zł[/B][/COLOR] [/SIZE][B]- stan na dzień 04.08.2011[/B] - 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę [B]- stan na dzień 08.08.2011[/B] - 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - [B]stan na dzień 09.08.2011[/B] - 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę - [B]stan na dzień 11.08.2011[/B] .................................................................................................................. [SIZE=5][COLOR=red][B]+ 0[/B][/COLOR][/SIZE][B] - stan na dzień 11.08.2011[/B] [B]Dotychczasowe wydatki:[/B] - hotelik w Radomsku - 15zł i hotelik w Łodzi - 15zł - transport do Łowicza i kilka km odbicie do Radomska, całość około 50zł - morfologia + biochemia - 84zł - wyróżnione allegro - 20.50zł - rozliczenie za wizytę, odrobaczenie, kąpiel, strzyżenie - 47zł - 1/2 worka karmy (którego całość była kupiona do spółki dla Bingo i Iksa) - 73.50zł - 60zł szczepienia (wścieklizna i wirusówki) - odnowienie powyróżnianego allegro przez Selengę - 20.50zł - 240 kastracja i pobyt w szpitaliku (160zł i 80zł) - 40zł (przy okazji kastracji zrobienie ząbków) - 200 zł rozliczenie hotelikowania - wznowienie wyróżnionego allegro - 20.50zł - 50zł chip - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 160zł rozliczenie hotelikowania (9.10 - 9.11. 2010) - 20.50zł wznowienie wyróżnionego allegro - 250zł rozliczenie hotelikowania (9.11 - 9.12. 2010) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.12.2010 - 9.01. 2011) - 14.50zł opłata za allegro (zrobione przez Selengę) [B]- [/B]300zł rozliczenie hotelikowania (9.01.2011 - 9.02.2011) - 14zł odrobaczenie, info z dnia 15.01.2011 - 90zł badania z dnia 05.02.2011 - 67zł obroża przeciw kleszczom - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.02.2011 - 9.03.2011) - 135zł ogłoszenie w MP dograne przez irenaka, które ukaże się w miesiącu kwietniu - 234zł = 150zł + 30zł + 50zł powtórka badań w związku z atakami (padaczki?) - 159zł karma pod kątem nerek - 40zł paliwo (wizyta w Łodzi 6.04.2011) - 300zł rozliczenie hotelikowania (9.03.2011 - 9.04.2011) - 42 leki: polfilin i karsivan - wydatek z dnia 8.04.2011 - 42 leki: karsivan - info z dnia 27.04.2011 [B]- [/B]240zł rozliczenie hotelikowania (9.04.2011 - 9.05.2011) - 155zł - zakup josera senior z dnia 09.04.2011 - 100zł (50 + 50) wizyta u weta i rozliczenie dojazdu na nią - 13.05.2011 - 60zł zakup leków (polfilin, karsivan) info z dnia 17.05.2011 - 72.50zł - doprowadzenie Bingo do ładu + odrobaczacz, info z dnia 08.06.2011 - 240zł - hotelikowania (9.05 - 9.06.2011) - 100zł - josera (20.06.2011) - 120zł - badania EKG i echo serca - 23.06.2011 - 93zł - badanie krwi (morfo. i biochem.) - info z dnia 4.07 - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) - 87zł leki - info z dnia 13.07 - 150zł hotelikowanie w dniach 10.07-28.07.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Pudelkową Skarbonkę - stan na dzień 08.08.2011 - 250zł zwrot od Sylwiaso na Skarpetę Kudłaczy - stan na dzień 09.08.2011 - 144zł zwrot od Sylwiaso na Kudelkową Skarbonkę - stan na dzień 11.08.2011 [SIZE=4]... czyli ostatecznie do podziału pozostaje nam [COLOR=red][B][SIZE=6]644zł![/SIZE] [/B][/COLOR]Jakieś propozycje, komu, ile?[/SIZE]
  3. [quote name='Smyku']Zorano , pobudka , biegiem na sloneczko .[/QUOTE] W rzeczy samej, moje już dryfują! ;-)
  4. U nas też, wreszcie też i niech nie próbuje się chować!!! Zakaz chmurek i koniec! ;-)
  5. Energy, no nie odmówiłam sobie i zerknęłam i... majstersztyk! :-) Nijak ten pierwotny, przymusowy dred nie przypomina obecnego Ciuuudnego Świruska!!! :-)
  6. [quote name='Energy']Ja mam mieć tą przyjemność? Jest gdzieś zdjęcie Bingusia po znalezieniu? Takie jak było w 1 banerku...[/QUOTE] Energy, masz go na pierwszej stronie tego wątku: [url]http://www.dogomania.pl/threads/191838-noname-ma%C5%82a-sunia-szuka-schronienia.-Mix-jamnik-od-5-lat-bezdomny.-RADOMSKO[/url]. Tak ta bida wyglądała... :-(
  7. [quote name='Energy']Czy zdjęcia Bingo można wstawić na wątek [url]http://www.dogomania.pl/threads/182173-Metamorfozy-pudelk%C3%B3w-i-pudelkowatych-[/url]! (...) [/QUOTE] Można, można, o co przeserdecznie proszę! :-)
  8. A co ja bym zrobiła bez Twojej pomocy fantowej? :-)
  9. Smyku, to ja dziękuję za Twoje ciepło i pomocną dłoń...
  10. Sylwio, by na bieżąco dopilnowywać wiadomych Ci spraw przelałam dzisiaj za Niunię 200zł za pobyt w hoteliku termin ujęty w nawiasie (01.08 - 20.08.2011). Zrobiłam przelew łączny, czyli masz 400zł, bo objęłam tym też Zoranka (wsio w tytule wpłaty).
  11. Sylwio, by na bieżąco dopilnowywać wiadomych Ci spraw przelałam dzisiaj za Zoranka 200zł za pobyt w hoteliku termin ujęty w nawiasie (01.08 - 20.08.2011). Zrobiłam przelew łączny, czyli masz 400zł, bo objęłam tym też Niunię (wsio w tytule wpłaty).
  12. [CENTER]Zapraszam serdecznie na bazarek Zoranka i Niuni z fantami podarowanymi przez Smyku! :loveu: :loveu: :loveu: [/CENTER] [CENTER][URL="http://www.dogomania.pl/threads/212261-Buszowisko-w-ksi%C4%85%C5%BCkowisku.-Niunia-i-Zoran-zapraszaj%C4%85%21-Do-11.08"]http://www.dogomania.pl/threads/2122...4%85!-Do-11.08[/URL]![/CENTER]
  13. [CENTER]Zapraszam serdecznie na bazarek Zoranka i Niuni z fantami podarowanymi przez Smyku! :loveu: :loveu: :loveu: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212261-Buszowisko-w-ksi%C4%85%C5%BCkowisku.-Niunia-i-Zoran-zapraszaj%C4%85!-Do-11.08[/url]! [/CENTER]
  14. A to już chyba wiedzą tylko ci państwo... :-(
  15. [quote name='sylwiaso']To liczymy od 10.07-28.07 Majciu podaj mi dane na Pw gdzie mam powysyłać resztę pieniążków!![/QUOTE] [B]Sylwuńka ale napisz proszę konkretnie, ile to jest (liczba/ cena) i wtedy wspólnie na wątku ustali się komu i jaką kwotę, czyli jaką mamy do podziału.[/B]
  16. [quote name='tana']Marysia wspaniale zajęła się Faworkiem!!! :):):) Fawek zadowolony, wybiegany, wyczesany ;) Mieszkanie wysprzątane :):):) hi, hi, hi ;) pełna obsługa ;) polecam, polecam!!![/QUOTE] Dzielna Kobieta co się zowie! :loveu:
  17. Sylwuśku, podlicz te dni pobytu, które jeszcze wymagają z Tobą rozliczenia, plizzz... :-) Czas po temu, by kasa wróciła do "skarpet" i "skarbonek" i pomogła innym psiakom. :-)
  18. Nie daj Boże dam plamę z pamięcią ale wydaje mi się, że miał.
  19. [quote name='Nano']miziaki dla Faworka :) ponowiłam mu allegro wczoraj :)[/QUOTE] Dziękujemy! :-)
  20. [quote name='elik']Mogę Ci posłać PW, ale nr-u konta się nie spodziewaj :) Prezent, to prezent :razz: (...) [/QUOTE] Oj, Ty Kochana Aparatko! :-)
  21. [quote name='majqa']Czas więc na zmianę tytułu!!! :-) A kolejno na rozparcelowanie pieniążków [SIZE=3][COLOR=red][B]+ 794zł. [/B][/COLOR][/SIZE]:-)[/QUOTE] Minus, za co przepraszam Sylwio, hotelik, czyli... ostatnie rozliczenie wyglądało tak: - 240zł - hotelikowania (9.06 - 9.07.2011) Sylwio, bardzo Cię proszę podlicz te dni do wyjazdu Bingo, podaj na wątku kwotę, wtedy odejmiemy ją od powyższej i dopiero zaczniemy dzielić pozostałość. Wybacz, że to przegapiłam w ferworze radości.
  22. [quote name='Marycha35']Izuś jaki ksiądz????:) (...)[/QUOTE] A to sobie go wrzuć w neta i poczytaj. ;-)
  23. Czas więc na zmianę tytułu!!! :-) A kolejno na rozparcelowanie pieniążków [SIZE=3][COLOR=red][B]+ 794zł. [/B][/COLOR][/SIZE]:-)
  24. Uff...uf.f..uff... Dziękuję za porcję wieści. Pozdrawiam serdecznie i nieustająco trzymam kciuki za to, by psiaki się i dotarły i polubiły, a nasz zawadiaka spuścił nieco z tonu. :-)
×
×
  • Create New...