Jump to content
Dogomania

Erazm

Members
  • Posts

    5578
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Erazm

  1. [IMG]http://images42.fotosik.pl/45/1b74394d0333e7bd.jpg[/IMG] A tu z maluchami po innych suniach czyli Pixi i Dixi w towarzystwie Jendzuni( imię robocze) i Śpiącego Misia( nie mylić ze spiącą królewną [IMG]http://images48.fotosik.pl/45/45297b46e8b9f93d.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG]
  2. Boski uśmiech[IMG]http://images36.fotosik.pl/45/403dba4a3cea5da1.jpg[/IMG]
  3. Jest piękny, baaardzo wtypie rasy, próbuję wkleić fotkę gdzie widac ślady po ugryzieniu, ale nie chce wejść:shake:
  4. Narobiło się tych fotek, ze na miesiąc wklejania starczy;)
  5. Babciu na górę, może Cię jakaś litościwa dusza wypatrzy:-(
  6. :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:
  7. ............[IMG]http://images31.fotosik.pl/429/93a345c6d39fe834med.jpg[/IMG]
  8. Byłyśmy, u Pani Joli wysypało szczeniakami, no cóż komp padł, w całym zamieszaniu nie zapytałam o karmę:oops:, obfociłam kilka psiaków teraz siedzę od dwoch godzin i przygotowuję ogłoszenia. Fotki wrzucę też tutaj, niektóre;)
  9. Parę fotek szczyniorów, tylko dwa są po jednej matce:shake: Miś ( ten czarny) jest największym śpiochem jakiego widziałam[IMG]http://images48.fotosik.pl/45/45297b46e8b9f93d.jpg[/IMG][IMG]http://images35.fotosik.pl/45/3c5acd14a7d2fcfbmed.jpg[/IMG][IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG][IMG]http://images32.fotosik.pl/429/7764fa88ac65e3f9med.jpg[/IMG]
  10. Nie znam nikogo z boksiów:shake:
  11. Dwie dziewczynki po terierku walijskim i maleńkiej matce, podobno tez rasowej( ups, w typie rasy:eviltong:) [IMG]http://images35.fotosik.pl/45/3c5acd14a7d2fcfbmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images28.fotosik.pl/310/6276c9714104aabamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/45/681e56bb020405c1.jpg[/IMG]
  12. Witajcie znalazłam dziś taką boksię w azylu, sama nie wyprowadzę małej, nie dam rady, nie mam pojęcia gdzie zwrócić się o pomoc Boksia dzis zostala zabrana z azylu, pojechala do kliniki. Dziewczyny boksiowe zareagowaly blyskawicznie.:klacz::klacz::klacz::klacz: Trzeba bedzie jednak jakos im pomoc. [B]Napisał Germaine[/B] [SIZE=4][B] Sunia Elena jest pod naszą opieką (Adopcje Bokserów: [URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/"]www.bokserywpotrzebie.pl[/URL] - nie mylić z Fundacja Boksery w Potrzebie) , jest w klinice, jutro badanie krwi, potem rentgen i konsultacja w sprawie operacji tego gigantycznego guza. Oprócz tego guza sunia ma jeszcze kilka mniejszych guzów, nie wiadomo, czy lekarze będą w stanie jej usunąc wszystko jedną operacją, być może będa potrzebne dwa zabiegi. Sunia jest bardzo smutna i zrezygnowana. Informacje na jej temat i zdjęcia znajdą sie wkrótce na naszej stronie. Bazarki na operacje i leczenie Eleny na pewno sie bardzo przydadzą!![/B][/SIZE] [B][COLOR=Red]Najnowsze info [/COLOR][/B]ELENA Wiek: ok. 2 lat Miejsce pobytu: dom tymczasowy w Warszawie Kontakt w sprawie adopcji: Germaine tel. 0608 394 775, Joanna tel. 0607 32 99 32 Wygląd: pręgowana, potężna, ok. 30 kg Elena prawie rok błąkała się po Wołominie (pod Warszawą). Często zaglądała do sklepu spożywczego, skakała na klamkę i otwierała drzwi żeby wejść i prosić o jedzenie. Miejscowy hycel w porozumieniu z Towarzystwem Opieki nad Zwierzętami i sprzedawczynią ze sklepu zabrał suczkę do przytuliska. Od dziś Elena jest pod naszą opieką w klinice weterynaryjnej. Wolontariuszka, która wiozła suczkę do kliniki mówi: [I]"W samochodzie jechała grzecznie, ale dawno nie widziałam tak bardzo smutnego i zrezygnowanego boksera." [/I] Wstępne badania wykazały: bardzo duży guz (wielkości grapefruita) gruczołu mlekowego 4 pary po lewej stronie, mniejsze guzki w gruczołach 3 i 5 pary po stronie lewe, powiększony węzeł chłonny podkolanowy, zaostrzony szmer w górnych drogach oddechowych, wypływ z nosa, serce i płuca osłuchowo bez zmian. Bokserka będzie miała wykonane badania krwi, zostanie odrobaczona, a we wtorek czeka ją konsultacja chirurgiczna. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7253/elena06lr6.jpg[/IMG] Wiemy już, że suczka musi przejść kilka operacji usunięcia guzów gruczołów mlekowych. Leczenie będzie długie i kosztowne. Jeśli chcielibyście Państwo wspomóc je finansowo, wpłaty można dokonywać na konto: Ursynowska Klinika Weterynaryjna ul. Pawła Edmunda Strzeleckiego 10e 02-776 Warszawa nr rachunku: [B]79 1140 2017 0000 4502 0637 2660[/B] z dopiskiem - leczenie bokserki Eleny [U]UWAGA! Prosimy o potwierdzenie wpłat mailem: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] lub smsem: 0608 394 775, 0604 462 624 [/U]
  13. Bokserka w pilnej potrzebie, ma ogromnego guza. Sama nie dam rady wyprowadzić ja na prostą. Macie jakieś pomysły? Ja się załamałam kiedy patrzyła mi w oczy... [IMG]http://images46.fotosik.pl/45/c41363cafad642c6med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/45/5aa0e0da7ffa3774med.jpg[/IMG]
  14. Nie mam pojęcia, czy to maleństwo jest astkowate, szczękę podobno ma rozrośniętą, ja jak zwykle się poddaję, nie znam się i nikogo nie chcę wprowadzać w błąd. Jedno nie ulega wątpliwości mała szuka domu. [IMG]http://images43.fotosik.pl/45/6f9897c4020854d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images32.fotosik.pl/429/7764fa88ac65e3f9med.jpg[/IMG][IMG]http://images43.fotosik.pl/45/6f9897c4020854d2.jpg[/IMG] [IMG]http://images25.fotosik.pl/309/c6ddfdbd0e2fa5efmed.jpg[/IMG]
  15. Oto pięknota, psiak zdecydowanie w typie rasy jest pod Warszawą [IMG]http://images32.fotosik.pl/429/84a16bcdff7a936a.jpg[/IMG]
  16. Na gumtree jakas babka z Halinowa szuka sunieczki małej napisałam do niej
  17. Tylko Osiołka trzeba sprawdzić czy maszynki do golenia dla maluchów nie ma:evil_lol::evil_lol::evil_lol:, bo Gagata zostanie z czymś na wzór grzywaczy
  18. Dzisiaj byłam u malucha, ma się już lepiej rany się goją. Za jakis czas wkleję zdjęcia. Trzeba go szybko zabierać, marznie kurdupel. Przejrzałam internet, nikt go nie szuka
  19. Pinczerek, zaraz wstawię nowe fotki, narazie wklejam link. Na dzień dzisiejszy ma tylko ślady po pogryzieniu. Maleńki kamień nazębny, w azylum mówią o roku, ja bym powiedziałą, ze do 2 lat, ale specem nie jestem. Sprawa pilna!!!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pogryziona-nieszczesliwa-kupka-strachu-pinczer-w-schronisku-126944/[/url]
  20. Cześć Kruszynko:-(
  21. To co Dorcia all planujesz wyrzźbić? Difka wlejaj na pierwszy gdzie ma ogłoszenia, ja tylko z dopadu przy kompie... Uff dziecialki jutro wyjeżdżają ;)
  22. To czekamy na Izę:shake:
  23. Propozycje dt umieszczam na pierwszej stronie
  24. O super, dziamgacza chętnie obejrzę. To może i Yoorka zapakuję w torbę:roll:
×
×
  • Create New...