Diunka nie ma dzis dostepu do neta... Iti zostaje u Michala, Michal przytula malego i widac, ze Iti czuje sie dobrze w jego towarzystwie. Zamieszanie z Michalem byc moze jest wynikiem( jak to okreslila Diuna) jej nadinterpretacji...Bede wydzwaniac codziennie do Michala...Mam nadzieje, ze reszta wspanialych tez pomoze na miejscu...
Trzymajmy kciuki...
[B][COLOR="Red"]Beda potrzebne super fotki Itka, Kto umie, kto pomoze?[/COLOR][/B]