Takiego maila dostalam w odpowiedzi na allegro. Ja jednak nic nie wiem o psiakach. Kro odpisze?Witam serdecznie !
Przeczytałem tą wspaniale zredagowana ofertę w sprawie psiaków i przyznam , ze największą moja uwagę zwrócił psiak ok. 10 letni - o imieniu Panicz .
W tej chwili mamy z żoną trzy suczki ( dwie schroniskowe i jedna znajda ) - i nie możemy na razie mieć więcej .
Mimo ,ze mieszkamy w domu z ogrodem i jest gdzie pobiegać .
Tym niemniej - ów wspomniany Panicz chwycił mnie za serce i chciałbym jakoś mu pomóc .
Proszę tylko napisać jak .
Proszę też napisać coś więcej o Paniczu - czy jest łagodny , czy lubi porządzić - czym więcej o nim , to lepiej .
Te nasze schroniskowe - jedna spędziła w schronisku trzy i pół roku , a druga urodziła się w schronisku i nie znała innego świata - więc wiem , co oznacza dla psiaków takie długoletnie schronisko .
Tym bardziej Paniczowe 10 lat w schronisku . . .
Mieszkamy w Otwocku pod Warszawą .
Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedź .