Nie wchodzilam do psiakow, bo stwierdzilam, ze nie ma co ich pobudzac one i tak bidy szaleja. Nastepnym razem wleze, pomacam, teraz po prostu chcialam zaoszczedzic im emocji, za duzo mialy zmian a jeszcze by psiaki sie pyska mego wystraszyly:cool1::evil_lol: Widzialam tylko gwiazdy o sterylce bo darly japy na mnie przez okno:evil_lol: sa cudne, male plaskacze