[quote name='Ghanima']Dzięki za szacunek kosztów, Diuno! Brakuje 1004 zł, to ja mogę dać połowę: starczy na leki plus "przegląd techniczny" ;) plus (ewentualnie, skoro jest tez opcja za free) kastracja, a to co zostanie rozdysponujesz jak uznasz za stosowne - im więcej zostanie, tym więcej na DT będzie :cool3:
To tylko poproszę nr konta na pirv.
I zeznania pisemne przynajmniej dwóch świadków, że Itek wymiziany w mym imieniu został :loveu:[/quote]
Dzieki wielkie:lol:. Na poczatku bardzo sie obawialam, ze w pewnym momencie, kiedy zaczna narastac problemy ludzie beda omijac watek z daleka...To nie jest rozowy przypadek, gdzie sie zaglada z nadzieja, ze moze psiak ma dom. Tu dziewczyny Diuna, Frubka teraz i Ulv wkladaja ogrom pracy, a konca niestety nie widac...