Ja, jak zwykle prosze o ladny tekst, albo nowe foteczki, Poldek jest na zbiorowym all pieknie napisanym przez Albiemu, ale mozna mu zrobic tez osobne, a idiocie ktory zrobil to zrobil sle brzydkie okerslenia
M. dzieki dziewczyno z domu chlopak ma wieksze szanse:buzi: