Pomylily sie, ale jak bardzo:angryy:
Dzis bylam z Pusia u weta na Senatorskiej 26, nie ma przeciwwskazan co do sterylki. Sterylka umowiona na ta srode na 16, oplacone wszystko . Jest jednak problem, bo w srode jestem bez samochodu, a i z czasem krucho z powodu wyjazdu. Tz mnie zabije jesli cos zawale. Krotko mowiac potrzebny ktos do transportu, wlasciciel chodzi o kulach, a z jego znajomych nielicznych pozytku nie bedzie