-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']JAk ktos zapomnial to zapraszam kilka stron wstecz :evil_lol: [/QUOTE] wiesz że nie o to mi chodziło:shake: [quote name=':: FiGa ::']Nie, jednak chodzi o NIA nie o NIEGO :diabloti:[/QUOTE] o nie. w takim razie się poddaję, za dużo możliwości.. moje plany na przyszłość na zostanie detektywem legły w gruzach :placz: zabiłaś mi marzenia ! :evil_lol: -
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Avaloth replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
to już mamy krąg zawężony, facetów na dogo znacznie mniej niż bab :D a upierdliwiec to raczej 'on':razz: powinnam zostać detektywem :diabloti: a jakieś zdjęcie czy coś ? coby nikt nie zapomniał jak Twoje stworzonka z pastwiska wyglądają ? :cool3: -
Obydwie czyli Anuś i ja czy kto ? xd Cześć Kochanie:loveu::evil_lol: mamy studentkę od majcy, która jest taka malutka, że na pewno mniejsza Ciebie ! i mówią na nią 'mała, ruda i wredna' ale ja nie, bo to mi się z Tobą kojarzy :diabloti: pomijają fakt że jesteś czarna a nie ruda, i najbardziej wredna na świecie:loveu::loveu:
-
[QUOTE]a smycz nie parzyła w ręce no[B] i zgadzała kolorystycznie z obrożą[/B][/QUOTE] tego nie musiałaś mówić :D
-
[quote name='przeszlus']Dlaczego Serek to wiem a krowa to chyba od wyglądu i zachowań :p [quote name='DominikaAnna']a tak w ogóle to czemu on jest Krowa? :lol: Serek bo jest taki ser żółty z hohlanda o nazwie 'chester'. Tyle że tak nigdy do niego nie mówiłam, tylko na potrzeby tytułu galerii było xd jak to nie wiecie ? patrzysz na Chestera- co widzicie ? Chyba mi nikt nie powie że psa :D krowa jak się patrzy. Wyrośnięte jak krowa, z 10 kg za duże, niedelikatne jak krowa, albo i gorzej, je non stop jak krowa (tyle że nie żuje tak długo:evil_lol:), no po prostu Krowo. Już sąsiad jak go zobaczył stwierdził, że jak Chestera kupowaliśmy to chyba psów brakowało, a same cielęta były :D [quote name='przeszlus']Ty mój też teraz je jak nie wiadomo co :roll: Może akurat ze zaśpi na kilka miesięcy :loveu: czekajmy więc arzem na tę słodką chwilę :loveu::evil_lol: [quote name='LadyK']A wcale że nie dlatego :P tzn. nie do końca :D Chester jest Krową, ponieważ mleko daje..:D Mam rację, Iśka? :P haha tak:D:D Chester regularnie daje zielono-różowe mleko w paski, a jakie ono dobre ! :diabloti::diabloti::diabloti: Hej Ciapkowe :evil_lol: zapraszamy, różowo-zielone kakao w paski tylko u nas ! :cool3::diabloti: --- tinypic chyba pozmieniał linki http://www.dogomania.pl/threads/94111-Chester-szalona-Krowa-serek-do-hamburger%C3%B3w-wersja-limitowana-lt-3?p=10197418&viewfull=1#post10197418 :roflt::roflt::roflt:
-
[QUOTE]Ubranie samcowi - zwłaszcza dużemu, wyglądające groźnie - różowej obróżki to moim zdaniem nawet zabieg z fajnym poczuciem humoru, albo po prostu w celu uspokojenia ludzi na ulicy, bo to zawsze łagodniej wygląda niż skóra i ćwieki. [/QUOTE] dokładnie :) dlatego ja wyznaję zasadę- róż i wzorki dla dużych, ćwieki (i wzorki xd) dla małych Moim zdaniem trza ubierać psa w to, w czym mu ładnie, wygodnie i co nam się podoba. Jak lubię róż, ubieram psa w róż, nie ważne czy to chłop czy baba. A jak lubię moro to też bez względu na płeć ubieram tak psa (przykłady wymyślone na potrzeby dyskusji, ani różu ani moro nie lubię :evil_lol:).
-
Dzięki Dominika :) Westie-justa za duży podpis masz, wywal coś bo Ci usuną cały :) Ja tam bym nie miała nic przeciwko różowej (tylko męskiej i ładnej) koszuli czy koszulce u faceta. Oczywiście bez przesady, ale jakieś dodatki czy coś. Jak ktoś nie ma suni, a lubi róż to czemu by nie ubrać na różowo psa xd ja gdybym tylko znalazła podobający mi się różowy wzór na obroży( w odpowiedniej cenie..) nie miałabym najmniejszego problemu z tym żeby go kupić. Kiedyś nawte specjalnie szukałam różowej, żeby go 'złagodzić' w oczach innych ludzi, stanęło na pomarańczu. Każdy ma inny gust i tyle :)
-
Ło matko. współczuję i powodzenia :)
-
[quote name='sator_k_']Ja bym dała tam ciemniejszy polar. Może ciemna zieleń.[/QUOTE] ale ze względu na wygląd czy wolniejsze brudzenie się ? :)
-
[quote name='LadyK']Może Chester zamierza zapaść w sen zimowy i gromadzi zapasy :diabloti: o, w takim wypadku to sobie może jeść ile chce, byle by spał długo :diabloti::diabloti: [quote name='C&B']Przykro mi, to silniejsze ode mnie :diabloti: Pocieszę cię - ja mam takie 2 :diabloti: bezczelna no:shake::evil_lol: to ja już nie narzekam i kondolencje składam :D W końcu się zdecydowałam na szelki :-D od Tani, tasiemka ozdobna+ taśma 3cm+ polar, typu sportowego(norweskie) Najbardziej myślałam o lisach, bardzo podoba mi się np. w tym zestawieniu: http://i84.photobucket.com/albums/k3..._7248kopia.jpg Co wg Was by pasowało do Chestera ? Nie chcę czerwonego, bo mamy czerwoną obrożę, no i raczej nie tasiemki cieńsze niż 1,5cm żeby nie wyglądało głupio na 3cm podkładowej. http://activdog.pl/abcinfo.php tu macie wzory, co zaproponujecie ? :smile:
-
koniec xd Viva rogza ładny jest :) te motylki Lupinowe też mi się podobają W końcu się zdecydowałam na szelki :D od Tani, tasiemka ozdobna+ taśma 3cm+ polar, typu sportowego(norweskie) Najbardziej myślałam o lisach, bardzo podoba mi się np. w tym zestawieniu: [url]http://i84.photobucket.com/albums/k35/Tanieczka/na%20drozdowisko/IMG_7248kopia.jpg[/url] Co wg Was by pasowało do Chestera('don' czarno-podpalany, galeria w podpisie) ? Nie chcę czerwonego, bo mamy czerwoną obrożę, no i raczej nie tasiemki cieńsze niż 1,5cm żeby nie wyglądało głupio na 3cm podkładowej. [url]http://activdog.pl/abcinfo.php[/url] tu macie wzory, co zaproponujecie ? :)
-
grzywy puffy są najpiękniejsze właśnie z takim włosem jak ma Twój, nawet się nie waż ścinać ! :D Ja róż lubię szczególnie dla psów typu bulle, ony i takie tam, których ludzie się boją. Iza a na co się decydujesz ostatecznie ? bo jeśli nie to, to jakaś inna ? czy nic ? xd pokazuj potem zdjęcie na modelu ;) Co do kolczatek- ja mam, nie stosuje już od dłuższego czasu. Psu na początku raczej ból sprawiała, potem się przyzwyczaił i przestał na nią reagować, a potem ją wywaliliśmy w kąt. U nas kompletnie się nie sprawdziła, ale myślę że dlatego, że ją źle stosowaliśmy. Haltera nigdy nie miałam, kiedyś miałam zamiar kupić, ale po przeczytaniu o tym że możnapsu kark skręcić sobie odpuściłam, daliśmy radę bez. A jeśli o zabawę w kolczatkach chodzi, też już raz widziałam jak pies się zahaczył, mimo że była ubrana normalnie, nie kolcami na wierzch.
-
to dawaj brzydkie :D
-
i ja jestem :) pokaż nam też swojego drugiego zwierza ;) bo an tym zdjęciu to tylko ogon widać xd
-
zazdroszczę drugiego psa :) i myszek *.* oj tam, oj tam, Czikowej zarośniętej ładnie, nie czepiać się :P
-
[quote name='Onomato-Peja']http://wd3.photoblog.pl/lvp2/201012/D4/81418932.jpg Rany no... Jaki on jest piękny... dziękujem:loveu: [quote name='DominikaAnna']http://img839.imageshack.us/img839/7647/33565269.jpg jak truchta ośnieżony z wywalonym jęzorkiem ;-d http://img189.imageshack.us/img189/74/82440973.jpg a tu to już w ogóle jak pies yeti ;pp o, mam nowe przezwisko dla Krowy:evil_lol: [quote name='C&B']http://img530.imageshack.us/img530/8783/67979409.jpg :evil_lol::evil_lol: przyszła i się bezczenie śmieje z mojego psa :evil_lol: [quote name=':: FiGa ::']Ciesze sie ze sie cieszysz :diabloti: To mi kup :placz: Jak czytam posty niektorychto mam ochote sie w sobie zamknac i mysle ze dalabym rade :diabloti: http://img545.imageshack.us/img545/5343/67548192.jpg :loveu::loveu: Też się cieszę, że się cieszysz, że się cieszę:diabloti: Jak wygram w totka to bardzo chętnie Ci kupię ^^ kogo takiego ? :mad: zaraz opieprzę, jak to tak, biedną, bezbronną Figową straszyć :shake::diabloti: [quote name='Bewarka']http://img222.imageshack.us/img222/1483/22047517.jpg Świetnie mu w takiej szerokiej :D :iloveyou: dzięki :) mi też się coraz bardziej podoba :eviltong: [quote name='sator_k_']http://img143.imageshack.us/img143/708/34051166.jpg No minę to ma zabójczą :D a no ma :cool3: [quote name='Tepes']po prostu kochom Twoje zdjęcia:loveu::loveu: możesz pozdrowić tatuśka:D a ja nie xd ale dziękuję :) dobra, pozdrowię xdd nie ma go dzisiaj, ale myślę że on też Cię pozdrawia, i Bonulca również:razz: [quote name='NightQueen']http://img713.imageshack.us/img713/9086/80728982.jpg tu to on wygląda jak prawdziwa krowa :evil_lol: [quote name='LadyK']http://img713.imageshack.us/img713/9086/80728982.jpg pumba :D haha, krowa, pumba :D moja mama się na mnie drze za każdego 'osła' i inne takie w kierunku Chestera, ciekawe co by powiedziała jakby zaczęła czytać wypowiedzi tu:evil_lol: Zróbcie coś z tym psem. On zawsze chciał ciągle jeść i w ogóle, ale ostatnio przechodzi samego siebie. Pierwsze co robi kiedy wstanie- idzie i siada pod szafką na której leżą jego smaki. I tak potrafi pół godziny siedzieć przebierając raz na czas łapami. Jak moja mama wychodzi do pracy, a ja do szkoły pies zawsze jeszcze spał, teraz pierwszy ruch w kuchni a Osioł wstaje i idzie do kuchni. Nie można przejść z najmniejszym cukierkiem, bo on zaraz leci. Nie dostaje mniej jeść, nawet zwiększyliśmy mu o pół kubka dawkę dzienną Brita Care, pomijając już to, że zawsze jakiejś szyneczki albo jajka do karmy dostanie + smaczki za komendy czy coś. Myśleliśmy ze to przez lek na alergię, bo podobno działaniem ubocznym jest wzmożony apetyt, ale lek już jakiś czas odstawiony, a on dalej. Ja rozumiem że trza nabrać tłuszczu na zimę czy coś, ale kurde bez przesady. Zachowuje się jakby jedzenie było jedynym powodem jego egzystencji.. Co za pies..
-
Iza - jeśli chodzi o kolor to bardziej mi się widzi na białe różowy, ale on jest mały, owłosiony, spinasz mu włosy, dodając jeszcze różową obrożę będzie kompletną dziewczynką :D więc koniec końców z tych dwóch jestem za delfinami. btw piękny jest, grzyw-marzenie:loveu:
-
Jakaś godzinę drogi mniej więcej. I jakieś 30-40min ode mnie xd
-
też to zauważyłam, wszystkie obroże które sprzedajesz + cześć w Twoim zbiorze jest niebieska :D piknie mu w tym *.*
-
[quote name=':: FiGa ::']Czesc.... przylazlam troche agresji naniesc, bo za spokojnie tu jest :evil_lol: :lol: [URL]http://wd1.photoblog.pl/lvp1/201012/73/81193660.jpg[/URL] A to jest morda piekna! :P [URL]http://wd6.photoblog.pl/np3/201012/A7/81579905.jpg[/URL] Czemmu wszyscy maja lustra tylko ja nie mam :placz: :placz: :placz: Zamkne sie w sobie...[/QUOTE] jak miło:loveu::diabloti: to se kup :eviltong: oj mów co chcesz, ale nie wierzę żebyś Ty się potrafiła zamknąć, tym bardziej w sobie :diabloti: chciałam wrzucić troche zdjęć ze spaceru ale siostra się drze. jak mnie szybko w miarę puści z powrotem to będą, jak nie to jutro ;)