-
Posts
8826 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avaloth
-
Niektórym rodzicom by to pomogło psychicznie xD jeśli osoba ta jest chętna na zlot to i z papierami i bez ją chętnie przyjmiemy ^^ ludu błagam, popytajcie znajomych o ośrodki ! bo nawet jeśli Dębno wypali to czy na pewno każdemu chce się dojeżdżać w góry ? myślę że np. północny śląsk byłby o wiele lepiej dostępny dla większości, ale ja nie znam żadnych ośrodków, a trudno tak coś znaleźc.. pies to pies, myślę że szczególnie dla nas dogomaniaków nie ma znaczenie czy jest rasowy czy nie. dosłownie kilka psów ostatnio była rasowa (ze cztery ?) Masza, Dakiś, Lalka, Audiś i tyle ? byle pies nie był agresywny i żebyś nad nim panowała
-
spotykamy się my, dogomaniacy, psiarze i inne istoty które na zlot przyjeżdżają jako osoby towarzyszące :D z psami oczywiście, tzn kto ma i chce ;) Przez około tydzień przebywamy razem, mieszkamy, jemy, łazimy na spacery etc. Generalnie nie ma jakiegoś planu czy opiekuna jak na obozie, organizator załatwia ośrodek i rzeczy z tym powiązane, na miejscu każdy odpowiada za siebie. Ale oczywiście pomagamy sobie, nikt z głodu ani czegoś takiego nie zginie xD oj tam gdzie daleko. ja w dwa lata temu jechałam pod Wrocław z krakowa, a były i osoby z gdyni ;)
-
jutro będę dzwoni do Dębna, zobaczymy co powiedzą. Jeśli będą fajne warunki mogę tam podjecha nawet bo w ferię będę z drugiej strony jeziora czorstyńskiego, tereny znam bardzo dobrze (nie dębna ale jakieś10- 20 km dalej) i kocham tamte miejsca, taki mójk drugi dom :) [url]http://www.debnopodhale.pl/www.debnopodhale.pl/Witamy.html[/url] o tym mówię Patuś ten co dałaś fajny, ale ja nie umiem liczyc czy za tydzień za domek 5cio osobowy wychodzi prawie 300zł ? jak dla mnie to dużo, tym bardziej że doliczają jeszcze wodę dodatkowo.. Wszystkich nowych oczywiście zapraszamy :D jak znajdziemy ośrodek to założymy wątek już z zapisami. Jeśli ktoś ma jeszcze jakieś ośrodki albo fajne okolice to proszę dawajcie, bo jak nie znajdziemy to będzie lipa.. chociaż faktycznie zawsze można jechac tam gdzie ostatnio :D
-
Dlatego że do Ciebie nie mam żadnych ale :D znaczy nie zgłaszałaś żadnych problemów z terminem ani niczym innym, poza transportem Twego psa ale kto by się nim przejmował xdd) Naklejka zapraszamy :D szczeniaczek jak się patrzy, a jaki malutki xD Myślałyśmy o tym: [COLOR=#0000FF][FONT=MS Shell Dlg 2][U][url]http://www.adamczyk-zarzecze.superturystyka.pl/[/url] ale póki co nikt tam nie odbiera.. [/U][/FONT][/COLOR]
-
uwielbiam jej uszy, jak u nietoperza :loveu::diabloti:[SIZE=1][COLOR=slategray] [url]http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100000729648573[/url][/COLOR][/SIZE]
-
[quote name='Bewarka']Mój brat powiedział, że jak będzie wystarczająco osób, żeby się opłacało (3-4 ?) to byśmy sie podzielili kosztami za paliwo i zawiózłby. :D Mam nadzieję, że Ola się zdecyduje. To będzie śmieszne jeśli poznam nia dopiero na zlocie a mieszka tak niedaleko mnie, ale...:lol:[/QUOTE] osobiście miałam ochotę na jakieś krakowskie spotkanie dogomaniaków w ferie, ale ja wyjeżdżam w 1szym tygodniu, Ola w drugim :D a LadyK nie ma za bardzo na dogo.. ale jakbyś miała kiedyś czas i ochotę pdoskoczyc bliżej Krk to ja jestem chętna na jakieś grupowe spotkanko ;)
-
Dżasta jeśli mnie ktoś podrzuci to bez problemu myślę że ze swoją małą sucz, albo i dwoma się zmieścisz ;) o ile mnie ktoś podwiezie.. xd Domix ja myślę że jak teraz pojedziecie, będziecie wiedzieć co i jak, zaczniemy od nowa, nikt sobie nie będzie robił wyrzutów ani rozpamiętywania (ja z mojej strony mogę obiecać że nie będę xd) to będzie fajnie :) w tamtym roku wyszło jak wyszło, trochę dziwnie no ale po co rozpamiętywac Ja pamiętam jak na moim pierwszym zlocie miałyśmy spinę z 'VIPami,' a w tym momencie ja spokojnie mogłabym jechać na ogólny o ile oni by mnie chcieli xd wtedy moim zdaniem to było głupie, i nie tylko oni w tym zawinili ^^ no ale cóż, człowiek się uczy na swoich błędach ;) Ada do Aśki podjedziesz jak zwykle czy coś, dasz radę ;)
-
[quote name='Sweet']U mnie się tylko nazwy przystanków wyświetlają:P i są niskopodłogowe;P Po za tym mam autobusy z komunikatem zamykania drzwi: "Drzwi zamykają się" oraz "Drzwi się zamykają" zależy na jaki się trafi ale w tym pierwszym wypadku jest bardziej denerwujące i śmiesznie brzmi bo po polskiemu;P[/QUOTE] haha takie to nawet do mnie na wieś jeżdża :D tzn autobusy ale zawsze xd a po mieście autobusy mają 'TV bus' a tramwaje 'TV M' w których lecą reklamy, komiksy, filmiki z Charli Chaplinem i jemu podobnymi, jakieś zapowiedzi spektakli + pojedyncze zdania najnowszych wiadomości. Bez głosu ale zawsze coś xd Patuś przepraszam:evil_lol: co do Prady to ona była jakiś miesiąc-dwa temu wzięta ze schroniska więc wcześniej Domiś nie bardzo miała jak z nią co robic:eviltong:
-
Patuś ! jechałam dzisiaj sobie tramwajem, takim z 'TV M' w którym lecą reklamy etc. A tu nagle włączają się komiksy i.. 'Przygody Przemcia' :D:D bardzo uroczym dzieckiem powiem Ci byłam, chciałaś kolorować książki żeby nie były czarno-białe a tata Cię za to zbił z dupę. Pamiętasz ? :D:D
-
[quote name='Bewarka']Avaloth (jak oficjalnie :D) ma Mikusia, Maksa i Deke, suczke w typie amstaffa 'po bracie'. I te dziewczyny na pewno jakiegoś mają, ale już nie pamiętam nic dosłownie z tego co opowiadały. Dog: No pewnie, że uważam cię za dogomaniaka. Cały czas widzę cię w koszulce z królikiem i transparentem "Ratujmy uszaste!" :evil_lol:[/QUOTE] w takim razie Bewarko :D myślałam że Deka nadal jest brata no ale cóż xd któraś ma na pewno, w pierwszej opcji jeden miał z nimi jechac ale nie wyszło xd [quote name='Ana04']Jakby Aza nie była taką terrorystką, co to jak jest na smyczy rzuca się na prawie wszystko to bym wzięła. ;) Ale jeśli pojadę to Azor na pewno mnie odwiezie. :][/QUOTE] widzisz, Ewa Ciebie namawia, mnie już nie bo.. poznała Chestera:evil_lol: i powiedziała że to nie jest owczarek tylko krowa:eviltong: [quote name='NightQueen']wątpisz? :mad: same problemy z tym kundlem były :diabloti: to jej ostatni raz kiedy na zlot pojechała, bo się zachować nie potrafi :diabloti: A ktoś ty? nie znam cię? ty byłaś z nami :diabloti: ooo tak surykatki :evil_lol::evil_lol::evil_lol: kto to w ogóle wymyślił z ta nazwą? :evil_lol: wszystko prawda co piszesz oprócz faktu że cię polubiła, ona tylko ci tolerowała :diabloti: no mówię przecież że ona problemy stwarzała, nie chciała na spacery chodzić :mad:zły pies z niej :diabloti:[/QUOTE] no tak, w porównaniu do Moli to ja mogłam spokojnie brac Chestera, ona i tak by gorsza była :evil_lol: nie wiem kto ale nazwa była jak najbardziej trafiona:loveu: i pamiętam tą bekę jak to ktoś powiedział po raz pierwszy:evil_lol: wiesz, Ady żadne psy nie lubią więc ona sobie upraszcza żeby nie było i na każdy brak oznak znienawidzenia mówi 'lubił' :diabloti: ([SIZE=1]też Cię kocham Aduś:loveu:)[/SIZE]
-
[quote name='Sweet']Tak jakoś przygarniemy Dżastę do grona 18-nastek:D hah Asia chyba była najbliżej jej wieku:) Dobra możesz na nas zwalić:P hah;D No tak:P moja była ładniejsza:D niedawno ją naprawiałam:D no, gdzieś się Dżastę upcha:diabloti: jakbyś mi nie pozwoliła i tak bym zwaliła xdd ale nikt się nie pytał niestety o powód.. kwestia sporna:eviltong: [quote name='paoiii']A ze tak się wtrące kto organizowac ma tegorczny zlot i w jakich okolicach sie bedzie odbywał? :) na razie mamy na oku ośrodek koło Żywca bodajże, ale to zależy jak się z nimi dogadamy, na razie nie odbierają. a datowo na pewno w lipcu ;) Ja i Anula(Tepes):evil_lol: [quote name='NightQueen']aaaa o to chodzi :evil_lol: finansowo nie ogarniam i dlatego :p Się mądra znalazła :roflt: kto by pomyślał :diabloti: jak to? przecież ja jestem w prawie tym samym wieku :mad: Ola chciała jechać na inny swojski zlot ale nie wiem czy pojedzie ze względu na Fuksia, na pewno nie pojedzie z nami znaczy się z wami Powiedź że starsza pani z B-cz ci torebkę ukradła i pół nocy ją szukałaś, latając po mieście dlatego tez nie nauczyłaś się :diabloti: moja kokardka była mroczna czarna i przede wszystkim ładniejsza :diabloti: Iśką jak to na dogo nie ma opcji "lubię to" Klikaj tu -> LUBIĘ TO :diabloti::diabloti: oj.. ale już na pewno ? jak to tak zlot bez Patusi i Chlebka:-( śmiesz wątpic w moją madrośc ?:mad::diabloti: a no tak, Ty i Dżasta to jak bliźniaczki wiekowo, nie ma to tamto:evil_lol: a fakt, oni Rzeszowską mafią mieli sobie robić mini zlot, ciekawe czy im wypali a ta starsza pani to Ty ?:evil_lol: świetnie -.- wyglądam tu jak osioł co najmniej. [quote name='Sweet']haha zgadzam się z Pati :evil_lol: LUBIĘ TO !! :diabloti: następna:mad: psem poszczuje ! a ja nie.. [quote name='przeszlus']tak to najlepiej na nas zganiać :shake: :shake: ale wiemy że przynajmniej nie zdradzilaś nas i się ni8e nauczyłaś xD haha no :D i zaczną półrocze od 1 z majcy a potem znów będę musiała poprawiac wszystko żeby mieć 3 ..
-
[quote name='Bewarka']Edytowałam sobie hehe. :) No Ola blisko. Z Asią fajnie mi się gadało, a Ola coś mówiła, że teraz chce na coś innego jechać...? Ola Foksowa ? szczerze mówiąc nie wiem ^^ przez Was dostanę jutro 1 ze sprawdzianu z majcy. i tak bym dostała, ale tak to mam na kogo zwalić xDD to weź sobowtóra na DT i zostaw przypadkiem :D haha ostatnio znalazłam nową wspólną cechę Ady i Patusi- kokardki:evil_lol: co prawda Patrycji była czarna i mniej sweet ale się liczy xd 'właśnie siedzę na FB, mam wszystko w dupie i napierdalam w LUBIĘ TO !' na dogo powinni tworzyć podobne grupy ^^
-
[quote name='Ana04']Aza też nie umie się bawić, aleto akurat najmniejszy problem :D[/QUOTE] u mnie też jeden z, poza tym pies czasem mnie ulewa, jak zobaczy dziką zwierzynę to ma mnie w dupę, czasem małe suki traktuje jak zające i poluje, poza tym nie wiem czy by pozwolił innemu psu wejść do 'swojego' domku/pokoju, nie wiem jak by przeżył tydzień bez swojego kochanego pana, nie jadłby cały tydzień, bo samej suchej karmy nie zje, a ja mu gotować nie będę (chyba że bym zabrała 10 świeżych jaj :D) i tak dalej.. ale i tak mam nadzieję ze uda mi się nowego psa do domu wprowadzić po maturze xd
-
[quote name='Bewarka']Już czuję to ciepło zlotowe jak wszyscy wszystkich kochają...:loveu: Przy okazji nie było nikogo więcej w moim wieku? :hmmmm: Asia i Ola rocznik niżej, a tak to już 17 i więcej? przeszlus: jak mnie czołg nie przejedzie czy tam tramwaj i będzie wszystko w porządku, termin podpasuje, uda mi się dotrzeć bla bla bla...to będę z pewnością :)[/QUOTE] haha xd może się ktoś znajdzie w Twoim wieku xd (Ola164 ma 16ście, to chyba najbliżej do Ciebie) a jak nie to będziemy udawać że masz 18ście i będziesz w wieku Ady i Ewy. o xd
-
Ana głupie pytania zadajesz powiem Ci :D ja od dwóch lat jeżdżę bez Burka bo mój jest niereformowalny i nie umie bawić się z psami ( nie żartuję, on fizycznie nie umie, nie potrafi) ale może do zlotu się 'nabawię' psa nr 2 ^^ Co do domku- moim zdaniem 3 pokoju osobne to jak trzy domki praktycznie.. no ale jeśli macie inne ośrodki to dawajcie, jeszcze nik ostatecznej decyzji nie podjął. Ja już mam dwie nowe osoby chętne na zlot :) (Ole164 i Paoiii) A Domixowa ma dwa psy- Maksa i Mikusia ale nie wiem którego miała na myśli xd taa Moli to był najbardziej problemowy pies zlotu :diabloti:
-
[quote name='NightQueen']ale że co? bo się zgubiłam z wątkiem :oops:[/QUOTE] napisałaś że wątpisz że będziesz na zlocie. głupie jesteście wszystkie trzy :D Dżasta, może zmieniłaś zdanie co do sobowtóra Niki ? na pewno nie chcesz ? xd Paoii, Anka, przepraszam ale dzisiaj nie wyrobię z tymi zdjęciami, co chwilę się program zacina. Postaram się wrzucić jak najszybciej..
-
[quote name='Ank@']Dzięki. Dzisiaj byłam w schronisku i widziałam zmiany na H1 i A7. Na H1 dołożony jest ten rudy, który 'robi surykatkę'- jest nowy. Dawniej go nie było. Najprawdopodobniej łapał Cę Zumek. W boksie jest nieprzyjemny. Ale trzeba go szybko złapać na smycz i wtedy jest grzeczny. Już się nauczyłam go 'obsługiwać'. Tobi - ten rudy grubszy też w boksie jest nieprzyjemny ale na spacerze zamienia się w super pieszczocha. Na A7 rzeczywiście nie ma suki z okiem bo jest na B3. Dzisiaj ją widziałam. Nie wiem co się stało z pozostałą dwójką, bo jeszcze niedawno na A7 było 6 psów. Ale nie mam jak o nie zapytać bo nawet nie wiem jak się nazywały. Widziałyście na D1 takiego mini szczylka? On na moje oko z 1 kg waży, może trochę więcej. Dzisiaj został zagryziony psiak z F9 :-( Był 4 dni po kwarantannie. Tobiego kojarzę, Ola go miała i całkiem dobrze się dogadali :) to następnym razem spróbujemy z łapaczem ^^ były 3-4 takie maleństwa o ile dobrze kojarzę.. plus boks w którym jest suka karmiąca kolejne malutkie szczeniaki, koło 5 tam ich jest O matko:-( Paoiii wiesz może gdzie jest Odi i Sznurek ? już drugi raz ich szukałyśmy i nie widzimy nigdzie w boksach.. W tym momencie nie mogę pisać. Właśnie po raz drugi zaczynam ryczeć. Poznałam go na zlocie, miałam z nim kontakt tylko 6 dni.. Fuksiu :placz:
-
Co wy na początek lipca, okolice Żywca bodjaże, w każdym razie południowy śląsk, jeden domek 3-pokojowy (łacznie 16 osób) plus ewentualnie osobny domek 5cio czy 6cio osobwy ? jutro będziemy wiedzieć dokładnie, cena koło 180zł jak ktoś ma sprawdzone ośrodki na śląsku/małopolsce lub gdzieś w okolicach to piszcie !
-
[quote name='paoiii']Avaloth a kim jest klon Niki??? :D wydaje mi się że to Sunia ale nie jestem pewna szczerze mówiąc.. mam zdjęcia to potem Ci pokażę xD [quote name='przeszlus'] To ja też muszę się dużo śmiać śmiać śmiać xD tu to nie problem : D no musisz :D [quote name='Sweet']Iśka wiesz że Mnie Anity i Pati nie pobijesz jak na zlocie się śmiałyśmy i nie mogłyśmy przestać:P ;* Czekam z niecierpliwością na zdjęcie które mi obiecałaś:D zastanawiałabym się nad tym :evil_lol::evil_lol: jakie zdjęcia ?:-o
-
hej Dżasta :D bawiłam się dzisiaj z sobowtórem Niki :D a prawdziwej Niki zdjęcia żadam xD i Misiaczki też
-
[QUOTE]Miłych ferii. A jak ty będziesz zadylać do szkoły to się wtedy będę leeenić...[/QUOTE] haha ja też :D nowe zdjęcia chcemy :D
-
o tutaj wygląda inaczej xD i mam kolejny znak rozpoznawczy- Twój ma tatuaż :D to pierwsze super :D:D
-
[quote name='przeszlus']Heh ty to byś się ze wszystkiego śmiała :D uhhh a już się bałem... :D koleżanka kiedyś stwierdziła że jeśli śmiech to zdrowie to setki spokojnie dożyję:evil_lol: a chłopak przyjaciółki przyjaciółki się ze mnie(konkretniej z tego że się cały czas śmieje) śmiał całego sylwestra:eviltong: myślę że się nie musisz o to martwić xD [quote name='C&B']Nie, ja chcę całego :diabloti: to go rozdwoję, co za problem:diabloti: