O kurcze ale tłumy :evil_lol:
Ah, gdzie moje maniery!:shake:
Cześć :diabloti:
A więc u mnie spoko, u Pimpuli też, i Kitka też i ogólnie xD
Fot...Nie porobiłam bo 1 dni nie było nic takiego ciekawego xP
A 2 tata wział aparat na narty, wiec mogę wam dać tylko fotę z komórki taty która cyknęłam an szybko, żeby nie było że fot nie porobiłam (:diabloti:) i bo był tam śnieg :eviltong:Kiedy będą foteczki jeszcze nie wiem :cool1: