[quote name='katya']U Kacperka Tofficzka wszystko w należytym porządku.
Śpi w pościelach, jeździ samochodem z Panem na długie spacery po lesie, gdzie szaleje i szaleje. Sąsiedzi go zazdroszczą, generalnie chłopak jest gwiazdą i nieźle się lansuje.
Przytył trochę, więc ma teraz ograniczone obżarstwo.
Poprzednia właścicielka dzwoni czasem do Agaty i wypytuje co u Psiaka, Agata wysłała jej zdjęcia.[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Kasiu, dziękujemy na wieści. Cieszę się, że Kacperek ma teraz lepiej... :multi:[/COLOR][/I][/B]