[quote name='dziadziowa']Witam
nareszcie udało mi się zarejstrować:) a więc- tak, czekamy na Dziadzia z niecierpliwością:loveu: tylko jeszcze sprawa transportu, ewentualna kontrola (zapraszam wszystkich:bye:) i powitamy Dziadka w Domu:)
Witamy na Dogo! :multi: