[B][I][COLOR="RoyalBlue"][URL="http://images26.fotosik.pl/230/858f24677cd76d62.jpg"]http://images26.fotosik.pl/230/858f24677cd76d62.jpg[/URL] => Boże, jaka biedna ślicznota... Strasznie podobna do mojej Fieścinki... :-( Jak można oddać takie cuda?... :angryy: Same bluzgi cisną mi się na usta... :angryy:[/COLOR][/I][/B]