[quote name='GameBoy']ja na to, ze mam trola w domu
Fiesta jest sliczna, szkoda tylko, ze kopiowana ;)[/QUOTE]
[B][I][COLOR="RoyalBlue"]Na to nie miałam wpływu, ale powiem szczerze, że bardziej podobają mi się właśnie kopiowane... :cool3:[/COLOR][/I][/B]