-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Witaj nadziejo!! Ale śliczne kolorki !! A jakiego miałaś pomocnika :cool3: Pozdrawiamy gorąco
-
[quote name='Szafir']Ta takiego szczeniaka 8 tygodni czym najlepiej karmić.Napiszcie co dawać a co nie .Tak mniej-wiecej jadłospis tygodniowy:lol:.[/quote] Najlepiej dowiedz się czym hodowca karmi. Jessi była karmiona suchym do 3,5 m-ca kiedy ją kupiłam i dalej dostaje suche RC. Zajada aż jej sie uszy trzęsą. Można czasem dać twarożku, paróweczkę rozdrobnioną wielcem , gotowanego kurczaka z ryżem i warzywami
-
Ach tam.. każdy karmi czym chce i jak chce ... TYLE !!
-
[quote name='Kasia']W cukierni to i ja mogłabym pracować!!! Do woli objadałabym się pączkami, oponkami i bułakami z panami śliwkami :loveu:[/quote] No i skusiłaś mnie .. zeszłam przed chwilą po drożdżówę z budyńkiem i właśnie wcinam :lol: Swoją drogą - co wy macie z tymi oponkami ?? U nas to sie nazywa WIANKI. A jest u was taka tradycja, że 11 listopada je sie "rogale Marcińskie" ? Bo u nas jest ale im dalej w dół Polski to nikt nie wie o co chodzi jak dzwonie po zamówienia na nie !
-
[quote name='Yorkie']No, ale bez przesady, przecież domowe jedzonko też jest bardzo zdrowe... :roll: Nie rozumiem tego, przecież pies od domowego nie umrze, a czy on musi mieć co do jednej witaminki wszystko zbilansowane? Przecież co za dużo witamin to też nie zdrowo. Ja jakbym miała yorka karmiłabym go domowym jedzonkiem tak w 60% :) Np. Domowe z dodatkiem suchej karmy Rc lu Eukanuba :)[/quote] Masz racje Agatko - piesek się nie otruje domowym i już wcześniej pisałam, ze nie mam nic przeciwko domowemu ale w małych ilościach - powiedzmy 30% dziennego zapotrzebowania. W dalszym ciągu jednak uważam, że suche karmy są idealnie dostosowywane do wieku, wagi a często nawet rasy psa więc muszą zawierac wszystko co taki psiak potrzebuje . Ty domowym jedzeniem mu tego nie zapewnisz.
-
Ponadzmysłowe postrzeganie u psów - czyli historie o duchach...
tigrunia replied to Behemot's topic in Wszystko o psach
[quote name='maziak i negra']a co to jest TZ??;>[/quote] Toważysz Życia - gdzieś był wątek o skrótach .. nie pamiętam gdzie -
[quote name='Kasia']Dzień dobry :lol: Ty do pracy a my już w pracy od 7.30....Kawusia wypita, rogalik z nadzieniem czekoladowym zjedzony :loveu: Pozdrawiamy czwartkowo - prawie weekendowo :lol:[/quote] Ja w przyszłym tyg na 5 bede chodzić :p Pracuję w cukierni , ale jeszcze nic słodkiego nie jadłam :eviltong:
-
Oczywiście, ze nie ! Nie mam na coś takiego czasu.. bardzo często stołuję sie w McDonald's badź w Pizzerii.. A psia karma jest gotowa więc nie ma z tym problemu. Nie uważam, ze są to chwyty marketingowe- producenci karm starają się stworzyć karmy jak najlepsze dla naszych psiaków!
-
No przyszła i poszła zara .. no co za ..
-
:loveu:Śliczny maluszek :loveu: Gratulacje dla Erysia :BIG:
-
Ojj.. mi też zimno.. brrr.. :placz: Chociaż teraz sobie w pokoiku nagrzałam to w całej reszcie domu. ziąb :placz:
-
Śliczne bobasy :loveu::loveu:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Ojj :( Zyczymy dużo zdrówka dla obu panienek !! -
Sara- mam ten sam problem :( W Bydgoszczy chyba nie ma żadnego Dogomaniaka z Yorkiem :( Mona - Ja i Jessi pozdrawiamy Cię gorąco i wszystkie Twoje cudne psiaki! :loveu: Czekamy z niecierpliwością na Koraliczka
-
Lepiej sie skonsultuj z wetem, chyba, że się odezwie ktoś kto to przechodził (tzn.jego pies ;) ) Moje psiaki nigdy nic takiego nie miały więc nie umiem pomóc w doborze lekarstwa.. Chyba , że są jakieś inne domowe sposoby?? Może poczytajj na necie .. gdzies na pewno coś piszą
-
[quote name='Shahar']Och ja sie tak bardzo ciesze z niego ze prawie wychodze z siebie a do grudnia jeszcze duzo czasu :placz:chyba jajko zniose dobrze ze Izunia (hodowczyni) jest taka kochana ze mi foteczki porobiła a AmiX takze bedzie widziała mojego maluszka wczesniej i tez bede miała foteczki :multi:Kilka lat temu na wystawie w Płocku Iza wystawiala swoja Montane nooooooooo jak ja zobacyzłam to od tamtej chwili zawsze chciałam miec maluszka po jej suni ale do konca nie byłam pewna czy sunia czy piesek ano jednak piesek wczesniej takze miałam pieska który mi zmarł.Zreszta mam w domu sunie szalona istota a znajac pieski to sa bardziej spokojne i zrównowazone ale ten chociazby był szalony to ja i tak go chce :evil_lol: oj i jeszcze jak:cool3:[/quote] Wiem co czujesz.. ja też wychodziłam z siebie jak miałam już zamówiona sunię - miała 5 tyg . czekałam dwa i wtedy hodowczyni zadzwoniła, ze może mi oddać swoja - czyli teraz moją Jessi .. Byłam w siódmym niebie !!
-
Berek - musisz przyznać mi rację, że nie jesteś w stanie tak zbilansować sam w domu jedzenia dla pieska aby miał wszystkie niezbędne witaminy! Oczywiście w suchej karmie tez nie są zawarte wszystkie witaminy, ale uważam, że jest w 100 % lepsza od karmy "domowej". Moja Jessi dodatkowo do suchego dostakje witaminki salvikal
-
[quote name='Mona4']. W 89 ro na Bytomskiej Wystawie psow otruto mojego Jamnika,ktojs zyczliwy poczestowal go cukierkiem z srodkiem nasennym:angryy: Przezyl,ale otarl sie o śmierć.[/quote] O Boże :crazyeye::crazyeye:
-
To ciąża urojona - najlepiej pójdz do weta on przepisze coś malej - To nic groźnego ;)
-
Ja karmię Jessi suchą karma oczywiście tą z wyższej półki. Uważam, ze tylko taka karma może dostarczyć psów odpowiednią ilość witamin. Nie jestem przeciwnikiem karmienia psa kurczakiem, ale nie może jesc tego codziennie i non stop. Można psu coś ugotować, ale dawać np raz dziennie lub co drugi dzień. Ja jeszcze mojej Jessi nic nie gotowałam . Czasem daję jej twarożek, pasztecik a jako główny posiłek ma suchą karmę .
-
Ale śliczne maleństwa :loveu: