-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
[quote name='madziasto4'][URL]http://images31.fotosik.pl/9/8e6a1b10190689d4.jpg[/URL] Próbowała chodzić po deseczkach?:lol: Moi chodzą okrakiem- lewe łapki na jednej desce, prawe łapki na drugiej, a po środku szpara, którą niuchają:lol: Witamy:multi: w niedzielę..:watpliwy:[/quote] Wcale jej tam nie puszczałam na tych deskach .. jeszcze by mi się gdzies zakleszczyła! :-o Witamy, witamy :lol:
-
A tu na plaży jestem; [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/78/9a5eeb3454c079ec.jpg[/IMG][/URL] No i wreszcie - Ja i moja pani! : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/9/8e6a1b10190689d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/9/21c29d68a99bc5ad.jpg[/IMG][/URL] Koniec wycieczki!!
-
Wszystko będzie dobrze .. ważne, zeby poznały się na neutralnym gruncie - np. na dworzu a nie w domu bo tam maleństwo zostanie odebrane jako intruz!
-
[quote name='iberia']Tolek jesteś Wielki!!!:smilecol: GRATULUJE Mam nadzieje że Ibi niedługo też się nauczy. powiem jej że Tolek juz umie może zrobi jej się głupio i nie bedzie chciała być gorsza hahahaha[/quote] Możesz jej powiedzieć, że Jessi też umie , może to też podziała :lol:
-
:multi::klacz::sweetCyb::klacz::sweetCyb::klacz::sweetCyb::klacz::multi: [B][I][SIZE=4][COLOR=red]Brawo Tolek!![/COLOR][/SIZE][/I][/B]
-
No i zabrała mnie pańcia na pierwszą w moim życiu wycieczkę ..Tu w drodze: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/78/b05c7814cd01668d.jpg[/IMG][/URL] A to już na miejscu (byliśmy w Kołobrzegu) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/78/2ae728026ba92545.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/78/6bb3b0fa93ec94c7.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/78/b9d6f4208edc83af.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images13.fotosik.pl/95/37acd0890a4e6c76.jpg[/IMG][/URL]
-
Witajcie! Szafirku jak tam poszukiwania ?? Frania mam nadzieję już lepiej się czuje ?
-
Dzieńdobry nadziejo :) Ja niestety nie mogę pomóc bo za daleko mieszkam :( Ale na pewno babcia sobie poradzi ;) Trzymam kciuki :happy1:
-
Hmm.. mi się wydaje, że najpierw muszą się dobrze poznać, żeby mogły zostać same.. wiesz York to bardzo delikatne ale i zadziorne stworzenie.. a z dużymi psami to nigdy nic nie widomo... Ja bym nie ryzykowała dopóki się nie zaprzyjaźnią !
-
[quote name='Aga76']Uuuu, tym pytaniem wywołasz burzę, niech to tylko przeczyta Be i Anusia, znów będzie walka na noże :evil_lol: ale będzie fajnie :evil_lol: [/quote] Upss... to załóżmy, ze nic nie mówiłam :eviltong: Witajcie w niedzielny poranek !!
-
W niedzielę gorąco witamy i do oglądania nowych zdjątek zapraszamy :lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/76/7fc076b41fb18cad.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/76/d5d95d12aabbb610.jpg[/IMG][/URL] A tak sobie śpiocham : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/77/8a41c7237b393e29.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/74/742178232ff05dd6.jpg[/IMG][/URL]
-
Dzińdoberek.. Co tam u naszej Panny Daisy ??
-
[quote name='Yorkie']Jeja :( Ja byłam w 100% pewna ze ten wyciągany malec nie będzie żył. Ta kobieta która go wyciągała przecież tak mocno ciągła... :shake:[/quote] Hmm.. mi te ręcee wyglądają na męskie.. Zdecydowanie!
-
No to ja też już pójdem bo późno .. Miłych snów słodka gromadko :loveu:
-
Co to jest ? Pstryka , błyska i już jestem w srodku [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/388/88c13d7802672408.jpg[/IMG][/URL] od poczatku moje ulubione miejsce : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/71/63f0c714ba833f82.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/56/891a31bd12ecb7f6.jpg[/IMG][/URL] A to u mojej nowej babci: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/76/f035ccdc7265987f.jpg[/IMG][/URL] Tak mi było dobrze, że aż usnęłam [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/406/8569c591437ec95b.jpg[/IMG][/URL]
-
Pierwsza kąpiel : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/56/7a40cfa6bba33023.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/71/785282dcca724969.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/71/038cf57b419b9e85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/70/bb7e0d0aeb9a5108.jpg[/IMG][/URL]
-
A my mamy zdjątka z pierwszej kąpieli, pokażemy w galerii ale chyba też już były :) W galerii bedą coraz nowsze zdjątka, aż dojadę do dziś :eviltong: No a te zdjątka co przed chwilą wgrałam są z wczoraj więc aktualne :)
-
[quote name='Jofka']Ona jest po prostu boska!!!!!! Aż Tolinek się obudził na jej widok...hym hym:cool3:[/quote] No to jeszcze jedno specjalnie dla niego : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/59a845f11b0fc81a.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/6/f88cc52149d75836.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Jofka']Dzisiaj to mi tu tylko Jessi brakuje....:mad::placz::-([/quote] Hehe.. no już już, co się tak gorączkujesz :) Jessi po wczorajszej kąpieli [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images34.fotosik.pl/6/861a39018d54376c.jpg[/IMG][/URL] No i zapraszamy do galerii .. właśnie stworzyłam :cool3:
-
Wreszcie sie zebrałam no i jest - Galeria mojej niuni! No więc parę słów o nas : JA-Beata mieszkam w Bydgoszczy. Przed Jessi miałam bokserkę Sarę niestety miała nieuleczalnego raka i trzeba było ją uśpić :( No i to na tyle bo to galeria Jessi więc o niej : JESSI-"ROMANTICA Herbu Bawaria" urodziła się w Łabiszybie dn.06.05.2007r . Jej mamusia - TINA SZALONA DZIEWCZYNA Herbu Bawaria , tatuś - SIR WINSTON PRAWDZIWY DŻENTELMEN Herbu Bawaria Mam ją od 27.08.2007. Jest kochanym i rozkosznym urwisem :diabloti: Suwaczek Jessiki : [URL="http://www.maluchy.pl/"][IMG]http://suwaczki.maluchy.pl/li-6795.png[/IMG][/URL] Zdjątka będę wklejać od początku .. Tak więc W drodze do nowego domku (dałam jej trochę poprowadzić) [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/388/b78e8d93589f90ab.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images30.fotosik.pl/71/ff92d0918f7a3815.jpg[/IMG][/URL] dzień pierwszy pobytu u nas : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/71/14d4f01dd0d18674.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92016"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8458/jessy11cy2.jpg[/IMG][/URL]
-
Jejaaa .. nie było mnie pół dnia na dogo i teraz juz nic nie wiem :oops: Kto tu w końcu sie zakochał w tym Yeti bo się pogubiłam :niewiem:
-
[quote name='iberia']:) ja też nie mam nic do zarzucenia Pani od której mam Ibi. ps. Ciasteczka wysłałam dopiero wczoraj nie miałam kiedy :( dorzuciłam tam jeszcze dropsy czekoladowe :) mam nadzieję że się przydadzą[/quote] Ojj,..dziękuję bardzo ! :buzi: Szczerze mówiąc zapomniałam o nich :oops:
-
Mona jak tam u Ciebie jest pięknie!!