Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. No daleko , daleko .. Szukam zdjęć mojej bokserki [*] no i nie moge znaleźć .. chciałam wam ją pokazać .. była taka słodka
  2. Mam tylko jej aukcje z allegro i własnie zajzałam.. i.. chyba sprzedają tą Yoreczkę , którą najpierw miałam od nich wziąść .. urodziła się 13 lipca i by pasowało, ze ma 3 m0-ce . To ona : [URL]http://www.allegro.pl/item259320432_yorka_malenka_sliczna_suczka_z_metryczka_.html[/URL] Ale ta hodowczyni mówiła, że dla siebie ją zostawi - nie wiem o co chodzi ?? A wiecej suczek nie miała
  3. [quote name='Pegaza'] czy ta hodowla gdzie ja zakupiłaś ma swoją stronke?[/quote] No własnie chyba nie ma :( Nie mogłam znaleźć a nie pytałam w sumie .. Hodują też Grzywacze
  4. [quote name='nane'][CENTER][FONT=Courier New][COLOR=magenta]Hej hej oj Daaawno [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Kopę lat :loveu:[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Ale tak jak pisałam mamy troszkę poprzewracane do góry nogami wszystko Dinka rzeczywiście cudowna najlepsze to jest to, że ona ma lekkiego hopla na punkcie Szkotnika hihi[/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Woła go co jakiś czas do siebie [/COLOR][/FONT] [FONT=Courier New][COLOR=magenta]Normalnie piszczy w klateczce jak za długo Chłopaka nie widzi :lol:[/COLOR][/FONT][/CENTER] [/quote] Hehe.. moze się zakochała :loveu: - jest boska
  5. Ten kubraczek uszyła dla mnie taks - czyż nie pięknie w nim wyglądam ? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/6/d8217d5aedcec112.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/792a123bd753f5d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/52164650a5d82963.jpg[/IMG][/URL] Dla zainteresowanych link do kubraczków: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84331[/URL]
  6. taka jestem groźna! Lepiej się nie zbliżać ! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/14/6dd55d0e94dbaad8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/14/7ffbaea5a1df266c.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Kasia']Ale od soboty śpikamy godzinę dłużej :multi:[/quote] No ja nie bo od poniedziałku będę wstawać o 4 a nie o 9 :placz::placz:
  8. No i chyba ja też zaczęłam wierzyć... Mam teraz Yorczkę i od 2-ch dni ok godzi 22-23 warczy, szczeka, kreci się i cały czas patrzy na drzwi od pokoju.. Moze coś wyczuwa.. boją się potwornie i nie wychodze z pokoju .. :-(
  9. Heloł heloł jakie ładne fotki .. ślicznego Kasiu masz bobasa :loveu: Chyba też sobie takiego sprawię , tylko mój TZ to by chciał dziwuche a ja chłopa .. no i teraz niewiadomo :P Chociaż co wyjdzie to wyjdzie :eviltong: Ale jeszcze mam czas ;) A gdzie fotki Alicji ???? :mad::mad:
  10. Witaj nane!! Ale Cię dawno nie było.. Świnka boska :loveu: A jaki przedziałek ma :loveu:
  11. [quote name='Jofka']A propos trzesienie sie na zimnie...Tolek nawet w swetrze nie chce teraz wychodzic na dwor....co z Gnida...hihi:lol::eviltong::lol:[/quote] Hmm.. ja kupiłam jesst ubranko, ale jeszcze jej nie zakładałam bo nnic nie narzeka, że jej zimno :eviltong:
  12. [quote name='Jofka']Hej Dziewczyny!!! Tigrunia,wiesz ja tez chyba musze dla Tolka sprawic jakas kosc,bo wyzywa sie na wszyskim...np na moich kostkach u nog:lol::lol:[/quote] No mój TZ nauczył Jessi gryźć po rękach! :mad: Teraz ta mała paskuda mnie gryzie jak nie wiem! Niech jego gryzie jak taki madry :mad: [quote name='Suzji']a tak wogule,jak wam się podoba suzanka????????:roll: zaglądajcie na naszą galeryjke [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=92771[/URL][/quote] A Suzi śliczna, naprawde.. tylko zdjecia troche nie wyraźne
  13. A kitke jej robisz?? Spinaj jej może chociaz spinką te włoski, które wchodzą do oczek... Albo spróbuj z płynem do przemywania oczu.. na allegro widziałam takie.
  14. Dziękujemy wszystkim bardzo za miłe słowa.. zaraz będą zdjęcia Jessi - potwora :eviltong:
  15. No przecież napisała, ze widziała w niemczech w rodowodzie jakiegoś pieska , ze ma dwa kolory a nie że w rodowodzie jej pieska są dwa kolory. Ten ze zdjecia to na pewno ten, który ma w rodowodzie tak wpisane a nie jej piesek
  16. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Cześc Beatko :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]I my dotarliśmy do Waszej galeryjki i witamy się :multi:[/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]Śliczną masz dziewczynkę :loveu::loveu::loveu: niech malutka rośnie zdrowo, uwodzi swoim wdziękiem sędziów i zdobywa najwyższe lokaty na wystawach :loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Witamy i dziękujemy bardzo :buzi:
  17. [quote name='madziasto4']Pięknota moja :loveu:[/quote] [quote name='mery']Kokietka jak nic! I jak pięknie prościutko stoi na tym stole. ho ho ho!!![/quote] Dziękujemy bardzo, tylko żeby tak pięknie na wystawach stała! Witamy we wtorek :multi:
  18. [quote name='Anusia & Alutka']I mysli ze tylko ona ma salatke jarzynowa :roll:[/quote] No.. ja też dziś miałam, ale na śniadanie :eating: i już nie ma
  19. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/96/fc54d77a7b9f0935.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/40d6f3c6b1b4055e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/96/54f0be63f88d6b3f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/e6976e24a601001f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/96/e8c455e7c11d3464.jpg[/IMG][/URL]
  20. W ten dzień Jessi skończyła 5 m-cy i kucorek był odświętny :cool3: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/96/a9afb857e8c3342c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/96/af479922efa80d71.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/96/4085d7f223ced03e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/96/7ccde97b34184b22.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/96/2d099af8563be490.jpg[/IMG][/URL]
  21. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/91/38001645f715959b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/118/31da35ce00b97cae.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/91/ee34a54bc48995cd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/91/3cf37ab02d64f05d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/91/e06d05b85577856e.jpg[/IMG][/URL]
  22. [quote name='madziasto4']Oo, to do Eukanuby klikera dołączają? :hmmmm:[/quote] A no dołączają - dziś dostałam.. i nawet książeczkę dali i kupon na żarełko gratis :)
  23. Hmm.. tylko czemu on się tak oblizuje ? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/85/0b5373eb338ddbfe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/99/591ce2682d4ee697.jpg[/IMG][/URL] Gdzie jesteś kocie?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/85/2dd4086c7b57e1f9.jpg[/IMG][/URL] Patrz się! Zdjęcie pańcia robi! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images12.fotosik.pl/103/7a07e7ebae3f2cec.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/85/f98934fcb816ab8c.jpg[/IMG][/URL]
  24. Chwila dla reportera [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images13.fotosik.pl/96/bf130896d0196ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/85/1474dadac42b403c.jpg[/IMG][/URL] Co ten kot wymyśli? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/84/345ff8ecd851302b.jpg[/IMG][/URL] Upss.. trzeba wiać ! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/84/fedbae7007e0bb80.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/84/382236cd4d1282e0.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...