-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Co tak mało gości.. dalej, dalej .. binka ma urodzinki!! :laola::cunao::knajpa: Stawiamy fioleciki!! :drinking::drinking:
-
[quote name='iberia']chodzi mi o to że miałam do czynienia z Panią z silver i chyba oni mają takie metody są hodowcy i chodowcy!!![/quote] Masz rację Kasiu - ja akurat nie mam nic do zarzucenia hodowczyni od której mam jessi .. to bardzo miła Pani . Mają Yorki, Grzywacze i konie nawet :) Bardzo przytulny domek - polecam tą hodowlę każdemu!!
-
Ach.. uwielbiam go!! :loveu::loveu:
-
Swoją drogą.. nie było mnie pół dnia a tu tyleee zdjęć !! :-o No szok!!
-
[quote name='iberia']Ja jakbym pieska chchiałą zostawić dla siebie to nie sprzedałabym go za zadne pieniądze a tu mi śmierdzi podbijaniem ceny jak widzą że ci zależy[/quote] Hmm.. ja jak kupowałam Jessi to ona też była zostawiona . Wcześniej oglądałam w tej hodowli inną suczkę (5 tyg miała) i czekałam na nią 2 tyg i okazało się, ze mała się wybarwia.. pojechałam i wtedy pani pokazała mi suczkę, którą dla siebie zostawiła (jak byłam za pierwszym razem-nie pokazała mi jej) - To była moja Jessi :loveu: Śliczna czarnulka- taka jakiej szukałam.. Powiedziała, ze może mi ją odstapić a sobie zostawi tamto maleństwo bo jej było bez różnicy czy będzie czarna czy srebrna ...
-
[quote name='Jofka']Slodki...hymmm niech bedzie,ale te ostatnie zdjecie bardziej pokazuje jego oblicze,,,mroczne oblicze...jest strasznie niegrzeczny[/quote] Ach.. co Ty gadasz Jofka .. Tolek to taki słodziak :loveu: [quote name='iberia']ibi to słodka rozrabiara mówie na nią odkurzacz co na oczach to wróg dziś dorwała papierosy [IMG]http://img219.imageshack.us/img219/1295/13td7.jpg[/IMG][/quote] IBI - jesteś the best!! :diabloti:
-
:new-bday:Sto lat, sto lat , niech zyje, zyje nam .. Dmuchaj binkaa :tort: Zaraz skołujemy jakąś impressskę tu .. :BIG: :cunao: Kto wpadnie na fiolecika?? :drinking:
-
Chcę mieć więcej Yorków .. na pewno kupię jej kolegę, ale gdzieś za rok. Chciałabym założyć hodowlę. A kubraczek uszyty przez taks : [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=84331"]kubraczek na deszcz i chłody dla pupila szyty na miarę - na psiaki z Sosnowca[/URL]
-
Dzieńdoberek weekendowo :)
-
Ojj.. to daleko .. Ja mogę Ci tylko polecić z kuj-pomorskiego
-
[quote name='Jofka']Dziekujemy za mie slowa...Obiecuje,ze teraz bede na biezaco!!! Wlasnie moja mama sobie buduje dom[/quote] Moja jeszcze nie zaczęła :( Także piesek nieprędko będzie .. ale ja mogę sobie kupic całą ferajne bo mieszkam w domku tylko z moim Tz-em i Jessi a dom 120 m wiec miejsca mamy sporo :lol:
-
A gdzie mieszkasz szafir??
-
[quote name='Yorkie']Jofka dawać zdjęcia Tolusia![/quote] Dała - w galerii szczeniaków :loveu:
-
[quote name='Jofka']Wlasnie sie dzisiaj dowiedzialam,ze Tolinekj bedzie mial mnoje towarzystwo.....mama za pare tygodni kupuje owczarka niemieckiego,szczeniaczka.....ciesze sie,bo Tolinek bedzie mial towarzystwo....ciekawe jak beda sobie razem harcowac:lol::crazyeye:[/quote] Moja mama też chce sobie kupić owczarka niemieckiego, ale chyba nie prędko :( .. najpierw musi wybudować dom, żeby miał gdzie hasać ;)
-
[quote name='Jofka']A zapomnialam dodac ze dedykuje te zdjecia Tigruni i Jessi,bo troche sie wystraszylam:mad:...hehe[/quote] Dziękujemy bardzo [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG][/URL] Śliczne zdjęcia .. ale urósł Twój urwisek :loveu: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb114_ZNxpt237YYPL&utm_id=7922"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb114&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
:multi::multi: Super, że Frania wraca do zdrowia :multi::multi:
-
Hmm.. Agata chyba zmieniła nick
-
Hmm.. Jessi ani nie pierdzi ani nie beka :no-no-no:
-
No wreszcie! :mad: Ale gdzie te zdjęcia ?? :mad:
-
Jaka snieżyca ???? :crazyeye::crazyeye:
-
Jessi w nowym kubraczku : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/6/52164650a5d82963.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/6/d8217d5aedcec112.jpg[/IMG][/URL]
-
A kiedy wreszcie będzie Coraliczek ??
-
Hehe.. Jessi właśnie siedzi mi na kolanach i jak zobaczyła Masterka od razu się podniosła i się wpatrywała w monitor :eviltong: Czyżby milośc od pierwszego wejrzenia ?: :loveu:
-
Ja też się cieszę :) Próbuję stworzyć galerie dla Jessi , ale chyba jednek odłoże to na jutro :chaos:Poddaje sie!
-
[quote name='speddy']problem w tym ze on strasznie sie wyrywa podczas obcinania - wiec jak ja mu ma je wygolic - on sie wierci i nie daje - podaje lina tam jest pokazane co udalo mi sie zrobic i na ile z tym podcieciem - spojrz czy dobrze jest????? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=5191&page=19[/URL] po srdoku jest foto mojego i jego uszu czekam na odpowiedz na forum[/quote] Wydaje mi się, że wystarczy.. pomiędzy uszkami mie trzeba.. ważne, żeby uszka były wygolone.. no i to też niekoniecznie do łysego... Ja tylko podciełam nożyczkami mojej Jessi .. nie martw się, napewno stana ;)