Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. :megagrin::megagrin: [COLOR=PaleTurquoise]10 znaków [/COLOR]
  2. [quote name='Jofka'];;;;;pl no ja mysle!!!! hihiiii 2 YORECZEK TO jest i tak dosc powazny krok w przyszlosc tak trzymac!!!:loveu::loveu::loveu: ładne masz pazurki na tych fotkach!!!! A Jessi jest boska!!! A skąd ma taki sweterek?? przeciez nie chcialas jej ubierac??\ Pieknie wygląda w tym kucyczu, sweterku i na piezynce!!![/quote] Gdzieś mi się zgubiłaś w poprzednim cytacie .. Sweterek dostała od jednej cioteczki , która też ma Yorka i jest mu za duży :cool3: Przyda się bo w domu zimno jak ona sama zostaje..
  3. [quote name='Kasia']Sesja różowo - niebieska rewelacyjna :loveu: Czy Jessi po domku chodzi w kubraczku?[/quote] Nie wiem czy pytasz o ten sweterek czy o kubraczek. W kubraczku chodzi tylko po dworzu a sweterek założyłam jej wczoraj do sesji zdjeciowej ;) ale dziś jak wychodziłam z domu to ją ubrałam, zeby jej ciepło było :loveu: [quote name='madziasto4']Kubraczek ładniutki :loveu:[/quote] [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman]Super fotki a sunia słodziutka i rozkoszna:loveu:[/FONT][/quote] dziękujemy bardzo :cool3: [quote name='Anusia & Alutka']Jaaaaaki ciuch! He he nie moge :evil_lol:[/quote] :loveu::loveu:
  4. Mi tez tak pisało a teraz serwer znów szaleje :placz:
  5. A teraz moje ulubione :loveu: Jessi na kołderce (musiałam zdjąć posiel bo została osiusiana :oops: ) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/d4991885b8db0c0f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/2bc15ad0e92487f6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/654f7b52fb6c23f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/92ebb06d806af1d7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/7663a01a65d08b09.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/7bb31f62d92ff1cc.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/86594d6bf29859cf.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/da52e9961dda2a3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/efe83d38962f7a98.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/2f808fba474f8eb4.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/ec3e3364d8221a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/491f085b7c586fb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/5ec7746f0ff5396a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/e9ba730ffa3925c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/c2f59ce1822901b5.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/3628469ee150cfb3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/b616aaf7e0b41a18.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/60/8f3152648845d7b0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/60/f722516526c091be.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/034a6eec1ec7b96b.jpg[/IMG][/URL]
  9. Obiecane fotki Jessuni w nowym sweterku a może pidżamce ? Z bananem (TZ odciął mu czapkę bo stwierdził, że Jessi dusi się włoskami z niej) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/3b8eeee77ad8d8ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/c0d8f472dd768ca0.jpg[/IMG][/URL] Hihi :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/2413e010f8a41cb9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/b53403e7193ad7cc.jpg[/IMG][/URL] Widok na napisik :loveu: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/60/1203024566bcf21f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/60/2c6f476563f23bb0.jpg[/IMG][/URL]
  10. Hehe.. no prosze - z pieprzową przyszła leczyć Masterka :razz:
  11. Dawaj w obu :cool3:
  12. A widziałyście Czesia ?? W liście Yorków jest :) Ale śliczny :loveu::loveu: Bardzo prosze właściciela / właścicielkę zeby tu napisała parę słów o nim :multi::multi:
  13. No co Ty .. Jofka!! Ja mam 20 lat!! Muszę się jeszcze troche pocieszyc życiem :eviltong: On ma 24 i juz by chciał ale jak kocha to poczeka ;) Na razie planujemy 2 Yorczka :cool3: Dzwoniłam do klubu , zeby zarezerwować stolik to wszystkie od tygodnia zajęte :placz:
  14. Jofka chcemy wiecej zdjęć nowego przystojniaka!! :mad:
  15. Ale fajny :loveu::loveu::loveu:
  16. Oczywiście . Czekamy z niecierpliwością .. :multi:
  17. Witam się :) Śliczne chłopaki :loveu::loveu:
  18. Ja tam lubię i jajca i czekoladki, ale czekoladki smaczniejsze bo więcej tej czekoaldy :eviltong: A jadłyscie takie cos .. ale nie wiem to chyba nutella była .. w jednym pojemniczku nutella a w drugim takie podłużne chrupki, zeby nimi jesc jak łyzeczki nie ma pod reką
  19. Też chciałam nauczyć Jessi "daj buzi" ale ona często wcina swoje kupy na podwórku więc zrezygnowałam :oops: Witamy Pepika :multi::multi:
  20. Ooo .. Micia am galerię :multi::multi: Fotki super, tylko czemu takie małe :oops: ? Będziemy tu zaglądać :) Pozdrawiamy
  21. [URL]http://img148.imageshack.us/img148/7947/s6001140ba4.jpg[/URL] :mdleje::mdleje::mdleje::mdleje:
  22. Tylko do Gdyni niestety juz nie dowozimy :( NAjdalej do Kwidzyna .. najwyzej tam bys se odebrała :razz:
  23. Łiiiii.. jakie cudo :mdleje::mdleje::mdleje: A jak ma na imię ów kawaler ONek ?? A płaszczyk jaki śliczny .. Jofka tylko czemu ty mu takie babskie kolorki kupujesz?? Moja Jessi dostała niebieski sweterek .. taki bardzo jest chłopski w sumie ale ślicznie w nim wygląda (fotki wieczorem)
  24. [quote name='madziasto4']No, w końcu bycie dorosłą zobowiązuje, muszę być odpowiedzialna :megagrin: Zwie się Marcello. Taki jakis czekoladowy, orzechy też czułam :hmmmm: Miał być czekoladowy przekładany wiśniami:loveu:, ale nie było...[/quote] Cza było przyjść do mnie ja mam czekoladowy z wiśniami :lol: Witam się wtorkowo :)
  25. Dzień doberek!! Może dziś zrobię Jessi zdjecia bo będę miała troszkę wiecej czasu. Wygrałam własnie 2 zaproszenia na Andrzejki do Euphorii (taki klub w Bydg.)!! Ale się cieszę :multi::multi::multi: Wreszcie gdzieś wyciągnę tego mojego zgreda!! A dziś w ogóle mamy 2 rocznice :multi::multi: W sumie od Andrzejek się zaczeło w takim jednym klubie no i musimy to uczcić też w klubie :cool3: Dziś do 18 w pracy jestem .. moze jeszcze potem wejdę, ale troche dużo roboty mam :placz:
×
×
  • Create New...