-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Powinno się zabronic prawem rozmnazania piesków bez rodowodów :shake:
-
No co wy się dziewczyny obijacie /? Dawać mi tu zaraz fotki :mad::mad:
-
Aleś go zjechała tą maszynką .. a co z masterkiem?? Tez juz trafił w Twoje ręce??
-
Tak sobie porównuję zdjęcie z Avatarku a to obecne .. :loveu: Normalnie bomba! Ko by pomyślał, że taka pannica z niej wyrosnie! :loveu: Śliczna jest :loveu: A te włoski jak jej się ślicznie układają :loveu:
-
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
tigrunia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki i mam nadzieję, ze to się kiedyś wyjaśni -
Może mnie gonić ja i tak uciekne :eviltong: Dzień dobry wtorkowo :multi: [COLOR=PaleTurquoise]uff.. jak dobrze, ze ona spi do południa[/COLOR] :lol:
-
Ojej .. ale ona nas rozpieszcza .. no to ja przyniosłam akwę do tego pysznego ciacha :kaffee_2:
-
No śpiuta sobie i też już do niej idę .. ale mam mało spania znów :placz: No to do jutra .. papa [COLOR=paleturquoise]P.S. Nie udało jej się mnie złapać[/COLOR] :eviltong: [COLOR=paleturquoise]Ale szczerze mówiąc trochę sie zdyszałam przez tą ucieczkę[/COLOR] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_7.gif[/IMG][/URL][URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxpt237YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
No to niedługo będzie musiała opuścić galerię szczeniaków :placz::placz: Ale wstąpi w wiek dorosłości za to .. :loveu::loveu:
-
[quote name='Magda_Miki']Będziemy tajniaki :cool:[/quote] :razz: Jestem za :razz:
-
[quote name='Anusia & Alutka']Myla myla. Dorwe ja jutro, bo dzisiaj to juz chiba spac pojde.[/quote] Hihi.. nie uda Ci ię.. zobacz jaka szybka jestem .. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/1/1_4_111.gif[/IMG][/URL]
-
No udało mi sie .. ja tak na szybko bo pewnie zaraz za mną przyleci ta .. ta.. wiecie no .. Matuś śliczny i faktycznie szope ma niezłą ;) No to pa .. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_7_23.gif[/IMG][/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?partner=ZSzeb095_ZNxpt237YYPL&utm_id=7923"][IMG]http://www.smileycentral.com/sig.jsp?pc=ZSzeb095&pp=ZNxpt237YYPL[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Jestem tuz tuz. Czujesz moj oddech na karku? :evil_lol: [/quote] Aleś sie uparła no .. :placz::placz: Uciakam dalej [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_6_112.gif[/IMG][/URL]
-
Ok.. teraz cicho, bo Jessi śpi :loveu::loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/da8832621a0400b9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/2d550148ca6e446c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Magda_Miki'] Nasza sypialnia inspirująca nie jest. Pomalowana jest na kolor oliwkowy oprócz sufitu. Zdjęcia są bardzo ciemne, ale postaram się jakieś znaleźć i wkleję:p [/quote] Dzięki, tylko tam po cichu co by Anusia nie widziała bo mi się znów oberwie :eek:
-
[quote name='Kasia_zg'] [CENTER][I][COLOR=navy]Anusiu ależ zapraszam bedzie Nam bardzo milisio...ale ojoj chyba Beatce sie oberwie...w jej obronie moge tylko powiedziec że ona tak żartem tylko chciała nie bij jej za mocno ;)[/COLOR][/I][/CENTER] [/quote] Jessoo .. ratujcie!! Ona mnie goni po galeriah z tym dragalem :placz::placz::placz:
-
No i tu sie zgodzę z Anusia .. też jestem za brytanami :loveu:
-
York-shitsu piekna dlugowlosa malutka 3,5 kg sunia już w nowym domu!
tigrunia replied to Mona4's topic in Już w nowym domu
Ojj .. to bardzo się cieszę, ze wszytsko dobrze :loveu: Z niecierpliwością czekam na fotki -
[quote name='Anusia & Alutka'] Szwedasz sie Ty. Ja odwiedzam przyjaciol :loveu: I kto jest ciekawskim jajem??[/quote] No jak to kto?? Of kors ju !! Kto się do małżenstwa wtryniał :eviltong:
-
A tak sobie śpiem : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/121/f53fb0f6187e2686.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/120/2d550148ca6e446c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/121/da8832621a0400b9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/68/e23a19acdef822c6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/120/c751a2a991265f98.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka']Hi hi no yyyy... Powiedzialabym cos dlaczego nie spie, ale nie powiem.[/quote] No tak .. w sypialni urzedujesz a mnie sie czepiasz :mad: [quote name='Anusia & Alutka']Co to za rozmowy o Marku-Adamie za moimi plecami??[/quote] [COLOR=paleturquoise]Tez coś z sypialnią wspólnego to mieć moze[/COLOR] OK no to fotki : [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/120/1713b160d64bcbf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/68/f1931d1d1c84326d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/120/b76c707c46fe0a56.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Prosze prosze... jakie ciekawskie jajo. W sypialnie sie pcha... [/quote] Ach bo ja lubie sypialnie :cool3: Zresztą .. kto nie lubi ? :eviltong: No a Ty Anusia co ? Nie chcesz powiedzieć co , z kim i gdzie .. co Ty sobie myślisz w ogóle co ? :mad: Tylko sie szwendasz po tych galeriach jak włóczykij [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZNxpt237YYPL"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_212.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='Anusia & Alutka'] Czesc Kasiu :loveu: Zaraz sie wybieram do Was, ale juz widzialam ze Tigrunia nawala mnie ciekawskim jajem :mad: [/quote] :eviltong: