[quote name='Pegaza']Cze Bea:p
wpadłam myslałam że tu czytania będzie sporo ale nie na szczęście:lol:
autko sie naprawi i będzie zas jezdzic...:lol:[/quote]
Witaj kochana ..
cięzko z tym autem .. jakos odpaliło wieczorkiem, ale Łuki pojechał autobusem do pracy .. bał sie,ze rano mu nie odpali :shake: Dzwonił do różnych mechaników i dwóch mu powiedziało, że to moze byc jakas pompa wtryskowa czy coś i koszt naprawy w granicach 2-3 tys !! :crazyeye::crazyeye: