Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='Kasia']Dobry środowo wszystkim :loveu: Gdzie? Co? Jakie? Poka!!! :p[/quote] Hihi.. no mam .. takie fajne :loveu: Przez przypadek na pomysła tego wpadłam no i mam :loveu: Pokaze ok 14 :loveu:
  2. [quote name='Aga76']Cze 2B :loveu: Kiedy pokażesz?[/quote] [quote name='Kasia']Cze Beatrycze :loveu: Pokazuj bom ciekawa bardzo!!!![/quote] Cześć wam :multi: Pokaże, pokaże jak z pracy wróce :)
  3. Jaki śliczny Tuptuś :loveu: I w jakich piknych kolorkach :loveu: Maxiu blądynek śliczny i błyszczący :loveu:
  4. Cześć Kincia .. jak się czujesz?:-(
  5. Witaj mona! Cudowną masz kolekcje :loveu:
  6. Dzień dobry :multi:
  7. [quote name='Mona4']Tigrunia tam sa tylko cherbatki,ale atmosfera super:evil_lol:[/quote] No .. i chyba pisałaś, że fajki wodne .. :razz: Nigdy na Śląsku nie byłam .. tak, na dłuzej .. jak już to przejazdem . Musze sie kiedyś do was wybrac ;)
  8. Dobry Aguś ! :loveu: Jak minął dzionek ?
  9. Dobry z rana :multi: Oskarek - śliczności :loveu: Załapałam sie jeszcze na 800 !! :D
  10. Dobry Kasiu :multi: A ja mam zdjęcie Jessi z Fidlakiem :evil_lol:
  11. Dzień dobry Kasieńko :)
  12. [quote name='Anusia & Alutka']Kiedy bydzie??[/quote] 31.01 ;) ....
  13. Dobry wszystkim :multi: Pewnie dopiero sie na drugi bok przekładacie ale i tak sie przywitam :) Mam zdjecie Jessi z Fidlakiem :O to wam potem pokaże :D
  14. [quote name='Jofka']hehe mam nadzieję,....ale chyba na pewno...:loveu::loveu: Tolus potrzebuje meskiej ręki w domu!!! hehe[/quote] Łiii..:loveu: ale fajnie .. :loveu: Co ty Jofka tak późno włazisz na dogo ?? Ja wczoraj ok 23 zeszłam a ty zes wlazła jeszcze później ..
  15. Fotki śliczne :loveu:ale już mnie oczy bolą .. ide spać .. wpadne rano i obejrze reszte :) papapa
  16. No jak nie .. wszyscy Cie widzieli i podziwiali w ciszy :loveu:
  17. [quote name='madziasto4']Na rowerek się przesiądźcie:evil_lol: Dla zdrowia :grins:[/quote] Nie my tylko on :evil_lol: Mój samochód na razie jeździ chociaż też juz ledwo-ledwo :shake: [quote name='Pegaza']oj to spory wydatek was czeka a może poszukać tanszego mechanika...[/quote] Jutro umówił sie na komputer za 50 zł, sprawdzą co jest nie taki wtedy bedzie szukać mechanika jak najtanszego
  18. Zapowiada sie ciekawie .. :evil_lol: Pewnie gdzieś tam pod palmami będą malibu popijać :evil_lol:
  19. [quote name='Pegaza']Cze Bea:p wpadłam myslałam że tu czytania będzie sporo ale nie na szczęście:lol: autko sie naprawi i będzie zas jezdzic...:lol:[/quote] Witaj kochana .. cięzko z tym autem .. jakos odpaliło wieczorkiem, ale Łuki pojechał autobusem do pracy .. bał sie,ze rano mu nie odpali :shake: Dzwonił do różnych mechaników i dwóch mu powiedziało, że to moze byc jakas pompa wtryskowa czy coś i koszt naprawy w granicach 2-3 tys !! :crazyeye::crazyeye:
  20. [quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][COLOR=purple]To wtakim razie trzymamy ie za słowo :cool3:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] :loveu: Na pewno jutro będą :) [quote name='Kasia']Cze Beatrycze :loveu: Co się stało że Cię ni ma dziś? :roll:[/quote] Cze Kasieńko :) Czasem jestem, czasem mnie nie ma .. Dogo mi juz 2 razy odmówiło posłuszeństwa :mad:
  21. No pewnie, że zapytaj :evil_lol: Tylko na Grudzień sie zapisuje jakby co ;) Madzka - Władkowa lecisz tez ? Bo przewodnika załatwiam :evil_lol:
  22. Te Anusia.. na moje to za firanką balkon jest :p
  23. Ale moda na storczyki na dogo zapanowała :) Hyba tyz se delikwenta fundne .. a co :D Pokoik pikny :loveu: a Fidlak co taki przestraszony ?
  24. Daguś a można od Ciebie tego Kube wypożyczyć ?? :evil_lol: Madzka nie bój - samolot fajna sprawa :multi: Ja jak do Turcji jechałam to miałam extra frajde ( a tyz pierwszy raz leciałam) bo mieliśmy międzylądowanie w szczecinie to dwa razy startowaliśmy i dwa razy lądowaliśmy - extra uczuccie :loveu:
  25. [quote name='Agata_B']Ty lepiej daj jakiś filmik z Jessi :mad:;)[/quote] No toć dałam ostatnio czy aż :loveu:
×
×
  • Create New...