Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [quote name='karkakarka']Wczoraj miała odpisać, ale mnie z dg wywaliło :) Chcemy na wystawy startnąć we wrześniu, pod warunkiem, że łapka dość zarośnie :)[/QUOTE] Mi też wczoraj strajkowało :mad: Fajnie, startujcie :multi: W jakiej klasie już Cleośka będzie? [quote name='laurin']Cześć :) Super że mała dobrze trafiła:multi:[/QUOTE] Cześć Aniu ;) No fajnie :loveu: Dziewczyny gruba jazda się u mnie zaczyna :cool3: Stanęłam sobie po swojej stronie autem, następnie przyjechała szanowna pani z naprzeciwka i również stanęła po swojej stronie tak jakby obok mnie i już nie ma przejazdu na kolejny samochód. Sąsiad chce wjechać na koniec uliczki ale nie może przejechać :cool3: Szanowna pani nie zamierza przestawić auta, ja również więc powiedziałam Panu, żeby dzwonił na policję :diabloti: No i czekamy.. :knuje:
  2. [quote name='Princess_York']Ja to już na zapas mówie :evil_lol: ;) . [COLOR=#fffacd] Zaczynaja we wrześniu :oops: :lol:[/COLOR][/QUOTE] Już ringówka kupiona z tego co wiem i dziś zaczynają się porządne treningi :cool3: Co we wrześniu? [quote name='Viky i Ja']Super, że Bella trafiła do takich doświadczonych "psiarzy". A mała Zuzia wygląda na zachwyconą :)[/QUOTE] Zuzia się popłakała ze szczęścia jak Bellusię pierwszy raz zobaczyła :loveu: Tata powiedział, że na ryby pojechał a tu masz :crazyeye: Psa złowił :crazyeye:
  3. Cze Klaudia :multi: Nie no ostatnia fota wymiata :loveu: A cziłki jak często się kąpie?
  4. Aga czy Ty czasem nie przesadzasz? Ile my tu jeszcze sprzątać mamy? :mad: Toć to wyzysk w biały dzień :angryy: :diabloti:
  5. [quote name='Princess_York']Hehe . U mojej mamy tak samo ,jak dostała prace to 30 min później chyba z 4 propozycje dostała .:evil_lol: W Sopocie to i ja będę :cool3: zobaczę Belle ;) .I jak coś to zdjęcia będę robiła :-D . [COLOR=#f5deb3]No i niech mała Zuzia kupi ringówke,bo teraz ma smyczke chyba :lol:[/COLOR][/QUOTE] No widzisz.. jak na złość :eviltong: Zdjęcia to na pewno dostanę od taty Zuzi :loveu: Ale możesz zrobić też - nie pogniewam się :eviltong: A z ringówką to spokojnie - Bella jest u nich dopiero 2-gi dzień. No w sumie już prawie 3-ci ;) To są zawodowcy więc na pewno ringówkę kupią :eviltong: [quote name='*kleo*']Jak nie zapomnę to porobię fotki :p[/QUOTE] :multi: [quote name='karkakarka']Super, że będzie na ringach mała :D Może kiedyś tu na południe trafi na wystawę :D[/QUOTE] No fajnie :lol: Cieszę się bardzo :multi: A kto wie.. a wy kiedy zaczynacie z wystawami? :cool3:
  6. [quote name='FREDZIU']Pozdrawiam[/QUOTE] Cześć Fredziulka :multi: [quote name='Pegaza']Bella to chyba wlosa po mamie dostala..:) oj no niby szkoda malej ale widac ze bedzie sie miala tam dobrze.:) a nie teskni Belka za Wami?[/QUOTE] One wszystkie wszystko po mamie dostały :eviltong: Klony tak jak Pudziek :cool3: Nie tęskni - żadna nie tęskniła i Jess za nimi też nie tęskni :evil_lol: [quote name='*kleo*']No to pewnie cicho się w domu zrobiło... Ale fajnie, że trafiła w ręce doświadczonych psiarzy :p Zobaczę ją sobie na żywo w Sopocie :p[/QUOTE] No fajnie .. będzie miała dobrze :loveu: Też bym chciała ją zobaczyć ale doopa.. urlop mam akurat i raczej się nie zjawię :-( Pokasowałam ogłoszenia bo nagle się ludzie obudzili i już dwa maile miałam dziś a tak to cisza była :evil_lol: W sobotę miałam 2-ch dodatkowych chętnych no ale Pan już był w pociągu :diabloti:
  7. Zuzia wychowana została na wystawach więc bakcyla połknęła i wreszcie ma swojego pieska, którego będzie mogła wystawiać :multi: Tata Zuzi jest szkoleniowcem, wystawia też psy ale większych ras. Tu już pierwsze treningi :crazyeye: :loveu: : [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images46.fotosik.pl/305/2055df6c32a3fb67med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images50.fotosik.pl/306/2ceefc8115eac1e7med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images45.fotosik.pl/306/fd56ad05c0a04c6amed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/160/af3b51259dfeadafmed.jpg[/IMG][/URL]
  8. Dziewczyny mam fotki Bellusi :sweetCyb: Bella i jej nowa Pani - Zuzia :multi: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/305/b6263a444f0ab2ffmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/306/d8a250a1976a4900med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/306/4ebb56c057ad6050med.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='karkakarka']uuu to już nie ma Belli :( Szkoda :( mam nadzieję że od czasu do czasu dostaniesz jej zdjęcia i nam pokażesz tutaj :)[/QUOTE] No szkoda.. pusto się zrobiło :-( Rano podniosłam głowę odruchowo sprawdzić czy Belli śpi.. :roll: Zdjęcia mam obiecane no i na pewno z wystaw też sporo będzie :loveu:
  10. [quote name='Princess_York']Właśnie mama coś mówiła że się umawiałaś na spotkanie w sprawie Belli . Szkoda że pojechała :( . Na wystawach będziecie się spotykać :-D[/QUOTE] No akurat ten Pan dzwonił bo wcześniej na maila mi pisał ;) Wystawy mi zostały w tym roku tylko dwie więc raczej tylko na jednej się spotkamy jeśli już bo do Warszawy już nie zgłoszą ;) A psiaka kolejnego póki co też nie kupię.. :shake: :-(
  11. [quote name='laurin']Cześć Ale fajne tematy macie :) Zazdroszczę planów wakacyjnych :( Be Ty nie zagaduj tylko stópki pokazuj hihi szybko szybko[/QUOTE] Stópki, włoski i co jeszcze chcecie zobaczyć? :crazyeye: No dziewczyny - Bella pojechała :-( Ale fajnie trafiła bo będzie pokazywana na wystawach :multi: W sumie wolałam, żeby poszła gdzieś na kolanka ale co tam.. Dziewczynka 9-letnia będzie ją wystawiać - niech ma radochę :lol: Debiut w Bejbikach w Sopocie :multi:
  12. A co ja mam robić? :hmmmm: Może pajęczyny pozbieram? :evil_lol:
  13. [quote name='*kleo*']Oj raczej sporo, bo za samą twarz płacę 80 zł, a to jest taka opcja pośrednia - nie najtańsza, ale można sobie zażyczyć droższą ;) Mnie Aluś też regularnie odwiedza, w środę jak wróciłam z Olsztyna to też był :p[/QUOTE] Ojej to dużo :roll: [quote name='FREDZIU']O dziewczyny, ciekawy temat:multi: Ostatnio byłam na pilingu kawitacyjnym, sonoforezie i dotlenianie skóry ozonem do tego maseczka-miód, algi itp. zapłaciłam mniej niz Klaudia za piling(mam kosmetyczkę, która robi zabiegi w domu) mówię Wam suuuper, opłaca sie Kosmetyczka mówiła, ze będzie poprawa, ale po jednym razie mogę tego nie widzieć, a ja efekt widziałam natychmiast, nawet zmarszczki mi się spłyciły:multi::multi::multi::lol:. Be pokaz paluszki:lol:[/QUOTE] No nie? taki.. babski :evil_lol: Kurcze.. fryzjerkę już mam domową jeszcze teraz kosmetyczki poszukać trzeba :eviltong: No.. ja właśnie wróciłam z "oględzin" mieszkanka. Była mama Martynki ;) Hihi - fajnie by było - razem byśmy na wystawy jeździły :multi: Chociaż to już nie w tym roku bo mi zostały tylko dwie do zaliczenia i koniec.. :placz:
  14. Hihi myślę, że nas nie pogodni :eviltong: Fredziulowa powodzenia w diecie :eviltong: Ja wytrzymałam tyle ile miałam i chciałabym jeszcze ciut schudnąć ale nie mogę się przemóc znów :p
  15. A ja nie mam Video i nie mam gdzie sobie obejrzeć :placz: Cześć Fredziulki :multi:
  16. ALe masz kolorowo w łóżku :crazyeye: :evil_lol: I faktycznie tłoczno :loveu: Fajna Bucia .. mi też się bardzo podoba :loveu: Ale tak jak Ty Klaudia - wolę Yorki :eviltong:
  17. [quote name='Pegaza']Be nie zagaduj tylko daj no fote Twoich wlosow!![/QUOTE] Nie mam :eviltong: [quote name='*kleo*']Oczyszczanie za pomocą peelingu ultradźwiękowego ;) Mam niestety dość problematyczną cerę, więc od czasu do czasu lubię sobie zafundować taką rzecz :p[/QUOTE] O kurcze nieźle brzmi.. Kurcze chętnie bym sobie zrobiła taki peeling całego ciała - ciekawe ile kosztuje :hmmmm: [quote name='dzasta']O ja też się wybieram po niedzieli do SPA hehehe i do fryzjera :D Ale wiesz co Be ja te 800 na osobę wydałam na w sumie 4 dni. Bo ten piąty to nie można liczyć bo przyjechaliśmy późno :D I jak dla mnie na Mazury to w sumie sporo ale w tym roku jak pisałam stawiam na co innego tzn na zagramanicę :D No właśnie BE nie zagaduj tylko foto plis :eviltong:[/QUOTE] Do SPA :cool3: Taka to pożyje :eviltong: A gdzie się wybierasz w tym roku? No za granicą na pewno mniej nie wydasz jak na mazurach :evil_lol: Lulka u mnie była przed chwilką :loveu: Przyjechała w odwiedzinki :loveu: Aparatka z niej - jakbym Pudziana widziała :evil_lol: Szybko się dziewczyna irytuje :eviltong: Mniejsza jest od Belli ale słodka taka :loveu: :loveu:
  18. Brygada RR to CHip i Dail co nie? To była rewelacyjna bajka :loveu: Też miałam na VHS ale już dawno pokasowane kosztem np."Uwolnić Orkę 1,2,3,4.." hehe
  19. Ja też bardzo lubiłam Muminki :loveu: I Smerfy! :loveu: To w ogóle jeszcze leci? Teraz te bajki jakieś takie denne... :roll:
  20. A jaki to jest ten Twój full serwis? :cool3:
  21. Przepiękne zdjęcia jak zawsze :loveu: Sebastian - pogratulować talentu ;)
  22. [quote name='Viky i Ja']U nas też cieniutko w tym roku z kasą na wakacje :( Przez to mieszkanie to chyba tylko Młoda pojedzie a my będziemy robić weekendowe wypady na ryby :( Chyba, że we wrześniu coś się uda. Moja restartowa panienka już nie taka mała - całe 2500 waży :evil_lol: A wygląda jak szkieletor :evil_lol:[/QUOTE] No tak.. Łuki przez auto też nie chce nigdzie jechać :angryy: A ona taka drobnej budowy jest? W sensie kości takie patyczaki czy mocniejsze? No bo gdzie ona ma tą wagę :-o [quote name='Doti1986']Oni byli w zeszłym roku jakoś o tej porze chyba 15 czerwca wyjechali:) Sezon się zaczyna od lipca więc mogli przebierać w ofertach. Co do cen pokoju to płacili dopiero po całym pobycie i oczywiście można było negocjować cenę. Nie pamiętam dokładnie ile to było ale chyba coś 50zł za osobę wyszło[/QUOTE] Kurde się napaliłam znowu no :evil_lol: I pewnie tak jak w zeszłym roku nic z tego nie wyjdzie :placz: Już Ł przedstawiłam swe plany no i oczywiście jest na "NIE" :crazyeye: Muszę poszukać coś o ubezpieczeniu samochodu na wyjazd a Asistance :eviltong: [quote name='*kleo*']Cześć Be :p Co do 'zagramanicznych' wakacji to Ci nie doradzę, bo ja tylko w Niemczech byłam parę razy. Ale Mazury uwielbiam, te lasy, jeziora i w ogóle :p Tylko trzeba się dobrze przed kleszczami zabezpieczyć, bo od cholery ich tam... :shake:[/QUOTE] No właśnie.. jak ja byłam na mazurach to tylko robale wspominam :angryy: [quote name='dzasta']A ja już w tym roku za Mazury podziękuję heh tyle wydaliśmy w zeszłym a tylko 5 dni byliśmy że szok i to odliczając paliwo bo mojego padre bryka to na oparach jeźdźi heh Ale wyszło około 800 złoty za osobę za 5 dni masakra. Dlatego w tym roku stawiam na coś innego ale to dopiero w drugiej połowie września :D[/QUOTE] 800 zł to nie dużo. Ja tak obstawiam, że średnio 1000zł na tydzień trzeba wydać. [quote name='Pegaza']A u Be wakacyjne tematy jak fajnie..;) tyle ze ja w tym roku tez sie nigdzie nie wybiore buuu odbije sobie w przyszly tzn nad morze polskie pojade bo ja dziewczyn nie zostawie u nikogo a psami jechac za granice to ciezko to widze;)[/QUOTE] Będziesz na działeczkę czmychać przecież :loveu: Fajnie będzie ;) Byłam dziś laski na pazurkach tym razem u stóp :crazyeye: Powiem wam, że fajne są :loveu: I jeszcze w gratisie za "staż" dostałam parafinę na dłonie :loveu: Rewelacja :loveu:
  23. O Daria jeszcze troche i będziemy mogły sobie podać rękę ja wstaję po 3 :cool3: 3:30 to już na maxa późno i wtedy wszystko biegiem robię :eviltong:
  24. [quote name='Doti1986']Pojechali w ciemno i po drodze zatrzymywali się w miejscowościach i oglądali pokoje:) masz szczęście bo mam wizytówkę z miejsca gdzie oni byli :) a to stronka do nich [URL]http://www.app-anita.com/[/URL][/QUOTE] A wiesz może albo mogłabyś się dowiedzieć ile płacili za pokój? [quote name='Doti1986']to był ich pokój [URL]http://www.app-anita.com/Slike/DSC00333.JPG[/URL] [URL]http://www.app-anita.com/Slike/DSC00368.JPG[/URL][/QUOTE] Super, jak przeglądałam w zeszłym roku oferty to wszystkie pokoje były bardzo podobne. A w jakim miesiącu jechali?
×
×
  • Create New...