Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cześć laski ;) Buty oczywiście nie wybrane :shake: Masakra.. no nic - chyba w balerinach do zimy pobiegam :roll: W innych sklepach nic ciekawego nie ma a teraz żyję remontem. Jakoś na dniach najdalej w weekend ruszamy z malowaniem pokoju, kuchni i przedpokoju plus generalny remont łazienki :roll: Daria wiem - zdjęć dawno nie było :oops: Obiecuję poprawę :oops: Panny ostatnio doprowadzają mnie do szału. A raczej od czasu kiedy spędziły tydzień u mojej mamy. Od tamtej pory nie mogę ich zmusić do jedzenia chrupek :-( Buff potrafi tydzień głodować a Jess od biedy na chrupki się skusi ale i tak ciągle w brzuchu burczy :shake: Makabra a jakby tego było mało Buff zaczęła mi znów szczać po kątach :shake: Dziś naszczała na fotel :shake: Za karę idę ją kąpać zaraz :diabloti:
  2. [url]http://img695.imageshack.us/img695/3166/p1000917j.jpg[/url] laska na tarasiku się wygrzewa - to się chwali :loveu:
  3. [quote name='agamewa']W pośredniej,myślisz że za mało czasu????????[/QUOTE] Jeśli o 11 się zaczyna to na pewno nie ;) No i zależy też ile psiaków masz przed sobą ;) [url]http://i54.tinypic.com/29ntqoh.jpg[/url] ale elegancik :loveu:
  4. [url]http://img201.imageshack.us/img201/5041/p1040718.jpg[/url] ten śpioch powala wszystkie :loveu: Cześć :multi:
  5. [quote name='dysia-u']no co ty??!!! chora a wstajesz tak wcześnie?? po co???!!!![/QUOTE] Do pracy a po co :eviltong: [quote name='Princess_York']Szkoda że pomineli :shake: co to za oddział jakiś powalony :diabloti: .. Znak ? :cool3: Musisz jeszcze z Buffy pojeździć :-D .[/QUOTE] Nigdy nie narzekałam na mój oddział ale po tej wystawie trochę się rozczarowałam :shake: Przedłużali te terminy co rusz, tak im zależało, żeby jak najwięcej psiaków było a tu masz.. moja Buff pominęli :crazyeye::mad: [quote name='agamewa']Cześć Be:)no szkoda że tak wyszło z tą wystawą..ale ja to Ci mówię że to jakiś znak żebyście jeszcze poszalały na ringach.Także nie rezygnuj...[/QUOTE] Z Buff nie ma co szaleć. Już nie raz mówiłam - szkoda kasy i nerwów ;) [quote name='dagos1']Witamy rano i pochmurnie, zapraszamy do nas, mamy nowe zdjęcia.[/QUOTE] Cześć ;) Pogoda faktycznie nie nastraja :roll: [quote name='Connected']Hej , witamy się we wtorkowe południe ;)[/QUOTE] Cześć Pączki :multi: Laski byłam wczoraj już 4 raz w CCC i jednak nie ostatni. Wciąż nie mogę się zdecydować które buty kupić :shake: Mam 3 pary wstępnie wybrane no i kurcze mega dylemat :eviltong:
  6. Też bym musiała wykąpać --> obie :roll: Buff co prawda przed wystawą się kąpała ale ma taką kurację i muszę ją co 3-4 dni szorować :roll: Ile Ci zajmuje zrobienie koczka i całe to przygotowanie .. bo coś mało czasu sobie dałaś. Jak zajedziesz na 9:30, zanim się rozpakujesz, znajdziesz ring it.d. minie sporo czasu.. wy w młodzieży czy pośredniej?
  7. Ja tam Graculę już znałam :eviltong: Tylko nie mogę sobie przypomnieć co to za wystawa była.. No ni ciula :shake: My się też na niej w sumie pierwszy raz widziałyśmy i pamiętam tyle, że była pod chmurką bo z Kaśką w namiocie wtedy byłam.
  8. Zaproszenie dostałam to jestem :multi: [url]http://i51.tinypic.com/15qc96w.jpg[/url] ale fajna laska :loveu: Drobinka jak Buff faktycznie ;)
  9. Cześć laski.. Dzięki za kciuki ale niestety nie przydały się :roll: Nie dostałam potwierdzenia ani numerka pocztą no ale myślę sobie pewnie nie zdążyli wysłać i na wystawie mi dadzą. O 6 wstałam, kąpałam, czesałam, strzygłam łapki, uszka no i na miejscu okazało się, że moje zgłoszenie zostało pominięte :mdleje: Nawet nie pytajcie jak się wściekłam. Podobno zgodnie z regulaminem nie mogli mnie dopuścić do oceny nawet poza konkurencją :-( Lipa straszna. Oddali mi kasę i zapłacą za mnie za Walentynkową w ramach rekompensaty. Zła byłam bo miała to być ostatnia wystawa i święty spokój ale los jednak płata figle :eviltong: Może to jakiś znak? Chyba powinnam kupić kolejnego Yorka.. :evil_lol: No a tym bardziej byłam zła bo w czwartek po pracy jechałam do Pudzianów na działkę za Iławę. Musiałam wrócić w sobotę ze względu na wystawę a tu masz.. się okazało, że spokojnie mogłam zostać :angryy: A jechałam sama bo Łuki nie dostał wolnego i tak o... wracałam dość późno potem jeszcze do znajomych bo zaprosili a szłam spać koło 1 w nocy. WKurzyli mnie więc na wystawie do końca nie zostałam. Dużo było znajomych więc trochę się pogadało no i Bellusię moją słodziastą widziałam :loveu: Ale ona jest śmieszka :loveu: Taka radosna dziewuszka :loveu: A jaka grzeczna na ringu była :loveu: Tak jak Ady Valentino zerkała na swojego Pana z miną " dobrze idę, dobrze?" :loveu: Jest przesłodka :loveu: Włos ma rewelacyjny w gatunku! W życiu bym się nie spodziewała bo Jess ma taki sobie no ale widać po tatusiu odziedziczyła :loveu: Muszę zadzwonić do Abisi bo ciekawa jestem jak ona teraz wygląda.. A Lulka ogolona :oops: Dobra uciekam do wyrka bom chora.. :shake: No i rano trzeba wstać.. o 4 :angryy:
  10. No mówiłam Ci, że Ulka fajna :cool3: Futerko mięciutkie i takie konkretne :loveu: Synuś za to buzią mnie rozbroił! :loveu: Ale Ty do mamy jesteś podobna :crazyeye:
  11. Cze Justynka :multi: Faktycznie malutko Cię na dogo ostatnio.. :shake: Dzieciaczki jakie gaduły :loveu: Słodziaki małe :loveu:
  12. Cze Daria :multi: Rosołek.. ahh przydał by mi się przy przeziębieniu.. a tak to kostki rosołowe popijam :oops:
  13. Cze Aga :multi: Ale miałam do nadrobienia :crazyeye: Co do rodowodu to ja nigdy na żadną wystawę nie wysyłałam. Nawet nie zwracam uwagi czy wymagają :eviltong: Grzybki.. u nas też wszyscy łażą ale ja się na grzybach nie znam i nie zamierzam leżeć w szpitalu z przeszczepioną wątrobą także nie zbieram :p Czekam aż ktoś mi przywiezie :diabloti: Kiedy to Legionowo? Życzę udanego debiutu :multi: A jeszcze co do kafelek w Bydg. masakra jak w zeszłym roku. Dziwię się dlaczego wykładziny nie rozkładają :shake: Co za problem? :shake:
  14. Ojej przegapiłam imprezkę urodzinową :oops: Wszystkiego najlepszego Ulka :loveu: :multi: Fotki jak zwykle wszystkie piękne - nie mogę się przestać zachwycać okolicą :loveu:
  15. Gratulacje Klaudia ;) Dyplomik ładny - pewnie dlatego, że ostatnio w Bydgoszczy Franek wygrał :multi: Fajnie, że mogłam sobie pomacać Ulkę a synusia to masz obłędnego :loveu: Słodziak jakich mało :loveu: A Bellusia gdzieś tam Ci w obiektyw nie wpadła? :oops:
  16. [quote name='*kleo*']A ja je uwielbiam, honorowe miejsce na mojej półce ma "Harry Potter" i "Władca Pierścieni", a niedługo dodam jeszcze całą sagę o Wiedźminie :p Be czy my się widzimy w niedzielę? ;)[/QUOTE] Ja bym z chęcią poszła na finał Harrego do kina ale tak bardziej z ciekawości bo chyba żadnej z części nie widziałam w całości i nie wiem o co tam chodzi :shake: :evil_lol: Jasne, że się widzimy ;) Buff zgłoszona a i Bellusia będzie :multi: W czwartek wyjeżdżam ale w sobotę wieczorkiem już jestem w domku i się szykuję psychicznie :eviltong: Przez Grudziądz będę przejeżdżała - mogę Cię zabrać :cool3:
  17. [quote name='chrupcia']Jakieś 1.5h ;)[/QUOTE] [quote name='agamewa']A u mnie najbliższe kino w warszawie!!!!to jakieś 40 km!!![/QUOTE] Ojj dziewczyny nie zazdroszczę wam :shake: [quote name='Pegaza']A U Be sie kinowo zrobilo;) daj no focie dziewczyn!!![/QUOTE] Nie ma fot :eviltong: [quote name='*kleo*']A ja czytałam Kwiat Pustyni już dosyć dawno. Fajna książka, szybko się z nią rozprawiłam (chociaż na mnie to trzeba brać poprawkę, bo ja czytam dużo i szybko ;))[/QUOTE] Ja dużo nie czytam ale szybko tak - z braku czasu :evil_lol: [quote name='Borówka16']A ja czytał bardzo mało i wooolno :evil_lol::diabloti: Hej Be :multi:[/QUOTE] Cze :multi: [quote name='jot11']Też to czytałam dawno temu :roll: Teraz już mnie takie książki nie interesują,trochę mnie to nudzi :roll: Cześć Lasencja Beatencja :diabloti: :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :p [quote name='karkakarka']Ja też - z dwa lata temu... jakoś tak. Teraz czytam "Uczennica maga"[/QUOTE] O kurcze brzmi magicznie :evil_lol: Nie lubię książek sci-fi i tym podobnych :eviltong: Aktualnie zabieram się do przeczytania "przepisu na życie" ale zacząć ciężko :shake: bo potem to już z górki.. ;) Uciekam coś wszamać i do pracki.. :angryy:
  18. O kurcze niefajnie :shake: Ja też raz zaliczyłam mega stres na wystawie :shake: Ale to była wina sędziego a nie Buff ;) Tak mnie zdenerwował, ze aż się spłakałam :roll: Wiele nie brakowało, żebym na ringu wybuchła :shake: No i od tamtego dnia już mam zupełnie inne nastawienie..
  19. Ale tu tematy deszczowo-zimowe :crazyeye: brr... U mnie też masakra :shake: Zimno, wietrzno, deszczowo :angryy:
  20. Kwiatuszki na kokpicie? :crazyeye: Na Boga.. :evil_lol: Ja tam mam ludzi od polerowania i dbania o moją Foczkę :loveu: :diabloti: Cze Daria :multi:
  21. Cześć Aga :multi: Też widzę , że się nudzisz.. co nie wejdę to zielona lampka się pali :eviltong:
  22. [quote name='chrupcia']Nie u mnie grali niedawno, ja mieszkam w małym mieście i nie ma dobrego kina,wszystko puszczajątrochę później, a najgorsze jest to że teraz robią w większości filmy w lepszej jakości, a u nas nie nie ma takich przystosowań :roll: jak chce już coś naprawdę pooglądać to jadę do Rzeszowa :p Kwiat Pustyni mam w domu to się nie pośpieszyłam do kina;) Cześć Beatka :)[/QUOTE] A daleko masz do tego Rzeszowa? Kurcze lipka jak nie ma fajnego kina w mieście. Pamiętam jak nie mogłam się doczekać aż Multi wybudują a to niedługo z 10 lat będzie.. :eviltong: [quote name='Doti1986']Ja oglądałam SALT i polecam:)[/QUOTE] Koniecznie muszę też się wybrać ale póki co czasu nie ma.. :shake: Na zakupki jednak nie pojechałam bo mama na działkę jechać musiała bo coś tam zbrakło i tak o! .. siedzę i zamulam dziś pół dnia :angryy:
  23. [quote name='Doti1986']No właśnie się tak zastanawiam:) Bo to będzie późna kolacja tak kolo 22:) Dziewczyny poznałam fantastycznego człowieka, normalnie 2 połowa mojej duszy...[/QUOTE] Jejka Dorotka jak fajnie, że tak szybko Ci poszło :loveu: A na kolację.. hmm.. zapiekanka jakaś lekka, lasagne ?
  24. [quote name='Borówka16']Idź na ten Step Up 3 - zobaczymy czy Tobie też będzie się podobać ;)[/QUOTE] Mi się mega podobał!! :loveu: [quote name='Princess_York']Kasia - o czym ten film ? :lol:[/QUOTE] Który? Kwiat Pustyni? O kobiecie, która jak miała 5 lat została obrzezana :roll: Napisała książkę i w końcu powstał film.. Teraz ona jest znaną modelką a kiedyś mieszkała w jakiejś Afrykańskiej wiosce. [quote name='Viky i Ja']Cze Beatka :)[/QUOTE] Cze Marzenka :lol: [quote name='jot11']Cze Beatka :diabloti: :multi:[/QUOTE] Cze Jolka :eviltong: [quote name='agamewa']Cześć Be piątkowo:)[/QUOTE] Cze Aga :cool3: [quote name='dagos1']Cześć i jak film?[/QUOTE] Ano fajny był ale Step Up większe wrażenie na mnie zrobił ;) Po tym wczorajszym oczekiwałam czegoś więcej a przede wszystkim więcej śmiechu :roll: Teraz chcę na SALT!! :loveu: Ruszam dziś do CH w poszukiwaniu kozaków :roll: Po pracy wstąpiłam do jednej galerii no i były fajne w CCC za 229 zł ale nie jestem do nich do końca przekonana i muszę poszukać dalej ;) I przy okazji planuję kolejne rureczki zakupić :multi:
  25. [quote name='karkakarka']butki swietne... sama się musze za takimi rozejrzeć w przystępnej cenie :)[/QUOTE] Polecam :cool3: Już miałam w nich 3 wyjścia i żyję :multi: :evil_lol: [quote name='Princess_York']Ja tak samo jeżeli chodzi o filmy z nią :loveu: Zaje gra ;) Trzeba to przyznać ,no i po raz pierwszy Polak obok niej :evil_lol: Ale potem go zabije ... :roll: Dużo krwi :diabloti: Generalnie fajny bardzo ,na koniec się zdziwisz :evil_lol: .[/QUOTE] No wiesz.. czemu mi mówisz takie rzeczy przed filmem :crazyeye: :shake: [quote name='Borówka16']Cześć Be :multi: Ponadrabiałam stronki u Ciebie :p Buty extra ,full wypas normalnie :loveu::loveu::loveu: A u mnie w szafie wiszą tylko rurki (baaardzo obcisłe :loveu:) :p Na Step Up 3 muszę się koniecznie wybrać ,pewnie jest super - YCD oglądam , na Kochaj i tańcz byłam - świetny film ,byłam 2 razy na nim i jestem zachwycona ;) No ,w końcu tancerka jestem :eviltong: Eno ,dużo bardziej akrobatka jestem :loveu: Taniec to taki fajny dodatek :)[/QUOTE] Cześć ;) Ja dziś mamę zabieram znów na zakupy :diabloti: Chyba kupię kolejne rureczki :cool3: Step Up świetny! Kurcze robi wrażenie :loveu: [quote name='chrupcia']W takim razie Cześć Beatka :) jak ja dawno nie byłam w kinie.... :crezyeye: wybieram sie i wybieram na jakiś film i wybrać się nie mogę. ostatnio miałam iśc na Kwiat Pustyni, ale nie wyszło :roll:[/QUOTE] Kwiat Pustyni to chyba w zeszłym roku grali, co ? :eviltong: Często się na książkę natykam to w empiku, to w media ale jakoś mnie nie ciągnie do niej..
×
×
  • Create New...