Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. Cześć Aga :multi: Ja dziś tak tylko przelotem .. wpadam i wypadam.. :roll:
  2. Cze Ulka :multi: A jaka pogoda będzie na Sylwestra może wiesz? :loveu:
  3. Hej Asiu :multi: Remontu nie zazdroszczę :shake: Wiem co przechodzisz.. ja mam to samo. Remont od miesiąca :shake: Ale na szczęście tam nie mieszkam jeszcze gdzie remont ..
  4. Cześć Dorotka :multi: Pixula jak zawsze urocza :loveu:
  5. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Cześć Iwonka :multi: Jak dzieci? Grzeczne? :diabloti:
  6. Cześć Karola :multi: Gdzie on niby gruby? [url]http://i55.tinypic.com/znu1oy.jpg[/url] :crazyeye: Dobrze zbudowany to i owszem :loveu:
  7. [url]http://i52.tinypic.com/m8z4ap.jpg[/url] jaka modelka :loveu: Cześć dziewczyny :multi:
  8. Cześć ślicznotki :loveu:
  9. [url]http://images47.fotosik.pl/369/9512819cbccb9391.jpg[/url] jak słodko .. :loveu::loveu: Miałam właśnie pisać do Ciebie o zdjęcia a tu masz - taka miła niespodzianka :loveu: Niezła brygada Ci rośnie :multi: Muszę faktycznie się do Ciebie kiedyś wybrać bo chętnie bym wymiziała takie bąbelki :loveu:
  10. Martyna myślisz, że jak samochód przy wypadku wgniata to transportera z plastiku nie połamie? Nie wiem szczerze mówiąc co bezpieczniejsze :shake:
  11. A ja tam lubię takie koki :loveu: Chociaż mi nie wychodzą :roll: I znów się załapałam na 500 stronkę :multi:
  12. Tu chyba jeszcze nie gratulowałam :p Tak więc gratulacje dla was dziewczyny :multi: Oby więcej takich ocen :multi:
  13. Gratulacje i dla was Klaudia ;) Czekam z niecierpliwością na fotki :loveu:
  14. tigrunia

    Luśka & Mailo

    [quote name='slawi'] na razie M rozważa możliwość zostawienia wszystkich:crazyeye: [/QUOTE] Gdzieś Ty takiego znalazła?? :crazyeye::loveu: Imiona śliczne wymyśliłaś :loveu: I stronka też superaśna :multi: W wolnej chwili dodam u siebie do linków :multi:
  15. :oops: Myślałam, że Moni w otwartej startował.. No ale i tak sukces ogromny :multi::multi:
  16. O kurcze Aga rewelacja :loveu: Na 14 psów :crazyeye: Super wynik!! :multi:
  17. Noo Aga trzymam mocno kciuki bo pewnie niedługo wchodzicie :multi: :loveu:
  18. Ja się akurat dziwię.. sama w pierwszym (!!) miocie straciłam 4 szczeniaki więc to też był dla mnie dramat ale wszyscy o tym od razu wiedzieli. Jakoś nie miałam potrzeby ukrywać tego choć pewne osoby się dziwiły, że upubliczniam takie fakty no ale co miałam powiedzieć? Były szczeniaki --> nie ma szczeniaków? Dopiero by było gadanie za plecami.. Wolałam tego uniknąć i od razu powiedzieć jak się sprawy mają choć wtedy jeszcze nie wiedziałam co się stało i dlaczego. Nie lubię tajemnic, kłamstw i innych takich.. kawa na ławę jak to się mówi ;) Ja się domyślam, że za długo czekałaś z cesarką, tak?
  19. Wiesz Balbino.. każdy pies inaczej reaguje na dany kosmetyk. Ja stosowałam ten szampon na Jess.. już po pierwszym użyciu pojawił się łupież a włos był tłusty.
  20. ISB zdecydowanie nie polecam dla szczeniaka :shake: W ogóle mam niemiłe doswiadczenia z tym kosmetykiem.. DrSeidla za to ma w ofercie szampon dla szczeniąt i sprawdza się rewelacyjnie ;)
  21. Mila sama założyłaś ten temat : [url]http://www.dogomania.pl/threads/144267-Ci%C4%85%C5%BCa-por%C3%B3d-i-odch%C3%B3w-szczeni%C4%85t-czyli-hodowcy-dziel%C4%85-si%C4%99-do%C5%9Bwiadczeniem[/url] Wymagałaś od innych a sama.. :shake:
  22. Jeżeli chodzi o remonty to wcale nie warto nic planować :shake: U mnie remont łazienki miał trwać max 4-5 dni a leci już 3 tydzień.. :shake:
  23. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Ale fajne kreciki :loveu:
  24. tigrunia

    Luśka & Mailo

    Gratulacje!! :loveu: Jak Luśka biedaczka się ma po cesarce? :roll: Jak się spisuje jako mama ? :loveu:
  25. [quote name='iberia']kuszę...kuszę :diabloti:[/QUOTE] Hmm.. myślę, że coś na to zaradzimy :knuje:
×
×
  • Create New...