-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
No ja bym tak tego schronu od razu nie przekreślała. Rozumiem doskonale, że nie pies powinien przejść w schronie kwarantannę i to, że wcześniej Ci go nie wydali to dobrze a że jakaś osoba z dogo namieszała to chyba tylko tej osoby wina..
-
Cześć Coculce :multi: Dawno mnie tu nie było.. ale wszystko nadrobiłam, fotki widziałam, zmykam dalej ..;)
-
Cześć szczerbolki :multi: Ile ząbków poszło? :cool3:
-
Cześć nasza dogo-fryzjerko :loveu:
-
Ojej przegapiłam Darii urodziny :oops: Ale czuję się usprawiedliwiona bo złożyłam Ci życzenia przed czasem :evil_lol: No to jeszcze raz samego dobrego :loveu: :loveu:
-
[quote name='jot11']Cześć Be :multi: Be normalnie nas rozpieszczasz,tyyyyle zdjęć.Super :lol: Dziewuszki cudowne.:loveu: [URL]http://images47.fotosik.pl/353/c7b43d852dc2c70fmed.jpg[/URL] no jaka wygodnicka,poduszkę podgrzewaną se znalazła :evil_lol: :loveu: Tapeta śliczna.Tylko ja kwiaty w innym kolorze musiałabym mieć bo fioletu i odcieni fioletowych nie znoszę.Wszystko co ma kolor fioletowy od razu odpada. Róż bym wolała.:razz:[/QUOTE] Noo.. miło, żeś wreszcie zadowolona :eviltong: :evil_lol: 5:0 :multi: Ja fioletu też nie lubiłam ale zmieniłam zdanie :cool3: Znaczy się ubrań w fiolecie jeszcze bym nie kupiła ale na ścianie może być ;-) Była też podobna tapeta z turkusikiem :razz: A pokazywałam wam kanapę jaką sobie wybrałam? W niedzielę pójdę ją zamówić i mam nadzieję, że na następny tydzień ją przywiozą :multi: Taka ma być : [URL]http://mixmeble.pl/images/oferta/kanapy/HILUX.jpg[/URL] tylko siwa oczywiście :multi: Mam zdjęcie na kom jak mi się uda zgrać to wam pokażę ;-) Siwa o wiele ładniejsza od tej.. i błyszczące poduchy ma :loveu: :loveu:
-
[quote name='Ola & Kajtek']oczywiście że się podoba :cool3: śliczne foteczki :loveu: :loveu: :loveu:[/QUOTE] :loveu: [quote name='chrupcia']Mnie się podoba, fajna ta tapeta :)[/QUOTE] 2:0 :razz: [quote name='Pegaza']Ale tu zabawna minke zrobila:loveu: [URL]http://images37.fotosik.pl/330/8fbc2fd00257b9f6med.jpg[/URL] ona to tez taki szczypiorek widze jak Liv;) a tapeta fajna:) ja sie szykuje na tapetowanie sypialni znaczy M jeszcze nic o tym pomysle nie wie ale to pikus;) :evil_lol:[/QUOTE] No szczypiorek, szczypiorek :mad: 3:0 :cool3: Całą sypialnię będziesz tapetować czy też jedną ścianę tylko? Niby tapety nie modne ale takie wzory teraz super robią , że szkoda sobie odmówić :roll: [quote name='Karolina.']Mi też się podoba ta tapeta, taka bardzo w moim guście ;) :loveu: Mam nadzieję, że pokażesz potem efekt końcowy na ścianie :)[/QUOTE] 4:0 :multi: Kurcze zapomniałam zrobić fotki "przed" :oops: Jutro z rana Łuki jedzie malować a ja w pracy będę.. O ja gapa :shake: No ale gdzieś tam na pewno kiedyś widziałyście na fotkach ten okropny zielony kolor.. [quote name='karkakarka']Nol ja też bym zobaczyła z przyjemnością efekt końcowy :D[/QUOTE] Będzie, będzie ;)
-
[url]http://i56.tinypic.com/2qbsjg7.jpg[/url] jak na skazaniu :evil_lol: Cze Aga ;)
-
Cześć dziewczyny :multi: Ale ładna pogoda :loveu: Miło, że fotki się podobają - nacieszcie się :diabloti: Karina - Buff ma takie sobie te włosy. Z papilotami na pewno były by lepsze no ale po co ;) Kufy i tak nigdy nie zapuszczę. Nie wiem o co chodzi tym włosom :p Kucorki na tyłku zawsze! A i tak często jeszcze się coś przyklei. Nie wiem jak ona to robi ale gdyby kucorków nie było codziennie byłaby kupa przy doopie :angryy: Laski byłam dziś w casto, wybrałam kolor na sciany i na jednej będzie tapeta. Kolor na ścianach będzie jasny szary a jedna ściana chyba o taka: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/db3c9c70bc03bb2cmed.jpg[/IMG][/URL] Jak wam się podoba?
-
Ja oczywiście chętna jestem :multi: Może znajdę więcej chętnych no ale trzeba by już mieć ten projekt gotowy. Czemu tylko 15 zdjęć ma być? Na tym przykładzie z kwietnia widzę 6 zdjęć x 12 to trochę więcej niż 15.. Pytam tak orientacyjnie tylko .. ;)
-
[quote name='Yoko2009']wstyd się przyznać ale.... właśnie przyszłam powiedzieć, że mnie się troszku pomieszało bo pomyliłam Buff z Pipi od Darii. Doszło t do mnie jak poszłam Darię odwiedzić. A wszystko Be dlatego, że tak rzadko ją nam pokazujesz[/QUOTE] Ojej :evil_lol: No zdarza się.. ale do Pipi to ona zupełnie nie podobna :eviltong: [quote name='Ola & Kajtek']Hej a my do was właśnie wpadliśmy :evil_lol: i widzę że jakieś fotki są , śliczne są twoje dziewczyny :loveu: :cool3: przesyłam całuski dla Buffy i Jessi :loveu: [COLOR=royalblue]zapraszamy do nas***[/COLOR][/QUOTE] Noo.. witamy :cool3: Dzięki :loveu: Zaraz zerkniemy i do was.. ;) [quote name='Karolina.'][URL]http://images35.fotosik.pl/189/2def71e5809e50fbmed.jpg[/URL] Buff w porównaniu do Jess to taka kruszynka :) [URL]http://images41.fotosik.pl/349/f79369511a6645a5med.jpg[/URL] Takiej to dobrze :lol:[/QUOTE] Noo.. chudzina ale o dziwo jest centymetr wyższa ;) [quote name='Connected'][URL]http://images41.fotosik.pl/349/f79369511a6645a5med.jpg[/URL] jak się rozłożyła , czeka na drapanko po brzuszku :loveu:[/QUOTE] Ano.. :loveu: [quote name='chrupcia'][URL]http://images40.fotosik.pl/337/92588226ce9fc40dmed.jpg[/URL] podobne do siebie dziewczynki dwie :loveu: chociaż Buff (z długim włosem, jeśli się nie myle) chyba mniejsza jest :) nie nosi papilotów? nie będzie już wystawiana ? :razz: wczoraj sobie szperałam po dogo i znalazłam temat gdzie pisałaś jak chciałabyś mieć hodowle i że za rok planujesz drugą sunie kupić, a to już tyle czasu minęło są dwie piękne dziewczynki, hodowla :loveu: mam nadzieje że mnie się też tak uda plany zrealizować :)[/QUOTE] Hmm.. chyba Ty pierwsza dostrzegasz podobieństwo.. Nie nosi papilotów, będzie wystawiana w lutym ostatni raz :p No.. fajnie się potoczyło :loveu: [quote name='*kleo*'][URL]http://images41.fotosik.pl/349/fdd0d82a24811b8dmed.jpg[/URL] oj Buffinka oczka zgubiła :evil_lol: śmiechowa ona jest :p[/QUOTE] Chwila moment i po fryzurce jak je uczeszę więc sobie darowałam i tym razem poprawki :eviltong: Macie ostatnie 5 :p [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/353/c7b43d852dc2c70fmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images39.fotosik.pl/349/e68d96901373bdbcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images35.fotosik.pl/189/a219932210aaa865med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images41.fotosik.pl/349/19c77822032320c0med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/353/464120ec533916acmed.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='agamewa']Cześć Be:)Słodkie te Twoje dziewczyny a Buffka jakie długie kudełki już ma;)[/QUOTE] [quote name='Yoko2009'][URL]http://images35.fotosik.pl/189/2def71e5809e50fbmed.jpg[/URL] oj a gdzie my mamy oczka???? a Buff faktycznie duzo zarosła i ciemniejsze jakos ma te włoski:)[/QUOTE] No co wy dziewczyny - przecie Buff od roku tak samo wygląda :eviltong: Dawno jej nie widziałyście chyba :evil_lol: Ciemniejsza też nie jest .. złudzenie optyczne :evil_lol: Nie no kolorek ma fajny na płaszczu - nie narzekam ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/349/f79369511a6645a5med.jpg[/IMG][/URL] :evil_lol:
-
[quote name='agamewa']To ich ulubione zajęcie,uwielbiają się buziaczkować:eviltong:[/QUOTE] No coś Ty :evil_lol: To Ci jaja :eviltong: Jes się na dystans trzyma z Buff - już się nawet nie bawią :shake:
-
[url]http://i52.tinypic.com/n4wfw6.jpg[/url] i te maślane oczka.. :loveu:
-
[url]http://i54.tinypic.com/iqkdhs.jpg[/url] ojj jak słodko :loveu:
-
Cześć Daria ;) Ogród faktycznie piękny a do tego nawet dość spory jak na ogródki działkowe.. :cool3:
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/353/7ca845437dfbffd0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/337/544421ec9716f77dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/353/753a67723463472amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/189/2def71e5809e50fbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/354/320a3202f728dd9dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Mam fotki :multi: Wczoraj Baficzkę na zabawy wzięło i całe "Barwy" musiałam ją zabawiać przy okazji mamy małą sesję :cool3: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/354/831b1518ba0b7817med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/349/fdd0d82a24811b8dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/330/8fbc2fd00257b9f6med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/189/7e2407f60ab04564med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/337/92588226ce9fc40dmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Kombinezonik fajny i właśnie mam dylemat.. Daria piszesz, że kurteczkę wolisz - myślisz, że lepsza? Muszę coś moim dziewczynom kupić zeszłej zimy ledwo chodziły :eviltong:
-
Ojej gratulacje Uleńka tej pięknej piąteczki :multi: :multi: Da rade jakieś zdjęcia zobaczyć z kursu? :cool3:
-
[quote name='*kleo*'] Be, ja myślałam o zamknięciu galerii z innego powodu niż obecności "cześć" bądź jej braku. Jeśli o to chodzi, to jak najbardziej zgadzam się z tym co napisałaś Ty i Karola.[/QUOTE] A no chyba, że ale też nieładnie :mad: :eviltong: [quote name='Pegaza']Kazdy z nas ma inne zdanie na ten temat Be..ale ja rowniez swoj wolny czas poswiecam by odwiedzic Wasze galerie..a z frekwencją w drugą stronę bylo roznie.[/QUOTE] No nie wiem Daria - uważam, że przesadzasz. Przynajmniej ja wiem, że nie dlatego czasem zdarzy mi się ominąć Twoją galerię bo Cię nie lubię :evil_lol:
-
[quote name='slawi'] czyli nie chodziło tylko o to ,że jestem blondynką :evil_lol:? [/QUOTE] Szczerze to nie wiem :evil_lol: Musiałabym sprawdzić czy u mnie działa zmiana tematu .. [url]http://i51.tinypic.com/2j0ky0y.jpg[/url] fajny jest :loveu:
-
Dotarłam i do kursantki Ulki :multi: Fajno, że nowy fach Ci się trafi :cool3: Zawsze można coś tam dorobić :multi:
-
Cześć ;) Ja jeszcze chyba nie trafiłam na szampon idealny ale Jess jak obcięta to już używam to czego chcę się pozbyć. Mam pełno przeróżnych resztek albo takich kosmetyków, które mi nie pasowały do długiego włosa i teraz tak powoli wszystko schodzi..