Jump to content
Dogomania

tigrunia

Members
  • Posts

    13185
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by tigrunia

  1. [url]http://img809.imageshack.us/img809/2491/p1000857.jpg[/url] Jakbym Jessi widziała :evil_lol:
  2. [quote name='dysia-u']zapraszam do stołu a naleweczka z wiśni może być? domowej roboty[/QUOTE] Ooo ale trafiłam :loveu: Leczo z cukinii to moja mama często robi ale ja nie przepadam :roll: Słuchałam dziś w radiu, że w Krakowie stan powodziowy i od razu pomyślałam o Tobie, ze znów będzie lipka.. :-(
  3. [quote name='Princess_York']Cześć Be ;) . Nadrobiłam strony :evil_lol: . A więc buty ... :loveu: ,moja kuzynka podobne sobie kupiła niedawno :p . Jeżeli chodzi o spodnie(jeansy) to u mnie w szafie tylko i wyłącznie rurki :)) . A na film też chcę iść !! Ale pewnie pójdę za późno i nie będzie go :diabloti: ,wczoraj byłam na SALT :-D . Z Angeliną Jolie i Danielem Olbrychskim .. Fajny fajny :D .[/QUOTE] Cze Martyna :multi: Ja to tak w 100% jeszcze się nie przekonałam. Na pewno nie założyłabym ich na dzień dzisiejszy do adidasów chociaż do balerinek już się przymierzałam i nie jest tak źle :roll: O kurcze i jak Salt? Też chcę się wybrać ale jutro komedia mnie czeka ;) Uwielbiam w ogóle filmy z Angeliną! :cool3: [quote name='dysia-u']ale rurki z kremem najlepsze cześc deszczowo[/QUOTE] I potem w boczki idzie i w rurki już się wcisnąć nie da rady :evil_lol: Cze Ulka z nowymi gadżetami :cool3: [quote name='Princess_York']hihi no tak z kremem pycha :p[/QUOTE] Też lubię :eviltong: [quote name='Pegaza']Be to sie poka w tych rurkach;) ja tez lubie galoty..i takie rurki tez mam ino jedne:roll: ale sie przymierzam do kupna jeszcze jednej pary..[/QUOTE] Nie tam :eviltong: Nie będę się tu prezentować - może kiedyś na nk :evil_lol: Idź do New Yorkera. Są fajne w różnych kolorach za 69 zł ;) A w sumie to dużo widziałam rurek w poniedziałek w różnych sklepach. W C&A jakieś tam były chyba tańsze trochę a w takich sklepikach w centrum to pełno zazwyczaj za 67 ;) Laski powidła robię.. z 4 kg śliwek (wypestkowanych:eviltong:). Znalazłam fajny przepis, że nie trzeba mieszać ale muszę czekać 12 h aż puszczą soki więc czekam.. :evil_lol:
  4. [quote name='agamewa']No takiej to dobrze.....:eviltong:[/QUOTE] :razz: A jutro też idę :eviltong: hihi [quote name='chrupcia']Pani, Pani ;) Rurki bardzo lubie :) Nie wyobrażam sobie żeby teraz jakies dzwony były, bo rurki są i ładne i wygodne, bo sie nie majtają koło nóg ;)[/QUOTE] Jeśli to do mnie to ja nie żadna Pani - Beata jak już ;) A ja sobie nigdy nie wyobrażałam jak można chodzić w rurkach :crazyeye: Dzwony to moja miłość :loveu: Dopóki nie kupiłam rurek.. :evil_lol: [quote name='jot11']Oj gapa z Ciebie gapo [IMG]http://emoty.blox.pl/resource/hahaha.gif[/IMG] Cześć Be :multi: Rurki też uwielbiam,w ogóle do dłuuuugich kozaków. Recenzje filmu poproszę.;)[/QUOTE] Się śmiej .. :motz: No do kozaków to w ogóle musi być mega! Kurcze muszę kupić jakieś na jesień i wypróbować :evil_lol: Recenzje sobie na necie poczytaj :eviltong: Po co pisać kolejną? :diabloti: Nie no poważnie to jeśli ktoś ogląda YCD np. to na pewno mu się film spodoba - ja wyszłam zafascynowana! :loveu:
  5. [quote name='Katie']łał, Be, buty fest :loveu::loveu: aa i super zdjecia wakacyjne, szczegolnie break dancer :D[/QUOTE] :cool3: Dzięki :loveu: Break na zawsze pozostanie w mojej pamięci.. :evil_lol: [quote name='Viky i Ja']Buty super :) Moja Daria uwielbia takie obcasiory olbrzymie :evil_lol:[/QUOTE] Następna :cool3: Witamy Darię w klubie :multi: [quote name='*kleo*']Obcasy fest :p Posiedzieć to też bym sobie w takich mogła, ale chodzić - nie nie nie :shake::eviltong:[/QUOTE] Łii tam Klaudia - nie raz widziałam na wystawie w takich laski :eviltong: [quote name='dysia-u']posiedzieć w takich to sama przyjemnośc , bo z chodzeniem to pewnie gorzej by było Be tobie do Krakowa też za daleko? uuuu będzie wogóle ktos mi znajomy na wystawie w Krakowie? jechać nie jechać - oto jesdt pytanie[/QUOTE] Noo ja mam chyba 500 do Krakowa także się nie wybieram :shake: Ale Ty jedź - blisko masz - obejrzysz psiaki :loveu: Fotorelację dla nas zrobisz :multi: Nio.. jestem :lol: Byłam wczoraj na kolejnych zakupach i już jestem bankrutem :shake: Kupiłam sobie pierwsze w życiu rurki i muszę wam powiedzieć, że są mega czad i żałuję, że wcześniej sobie takich nie kupiłam :eviltong: A teraz zmykam do kina na StepUp 3D :multi:
  6. [quote name='chrupcia']Ok czekam ;) te sa super, Pani pewnie też :) nie mam dostępu do telewizora :roll: siostra ogląda przedwiośnie :roll: :p[/QUOTE] Jakiej Pani? :crazyeye: A szkoda - było super ! :loveu: [quote name='Nati28']czesc Be :) buty bardzo fajne, takie zawsze mi sie podobaja ale ja to nie daje rady w takich chodzic bo duzo latam :evil_lol:[/QUOTE] Cze Nati :loveu: Wczoraj byłam na mieście i jeszcze inne namierzyłam tylko kurcze kasa się skończyła :oops: [quote name='jot11']Be,a co robisz na dg??? :crazyeye: Powinnaś być na festiwalu :cool3: No i cześć już nocnie :multi: Edit: teraz znalazłam link z butami.Super są.Też uwielbiam takie obcasy,im wyższe tym lepsze.:evil_lol:[/QUOTE] A widzisz.. biletów gapa nie miałam :shake: No właśnie :loveu:
  7. Cze Aga :multi: Mi dogo dobrze lata.. Filmik obejrzany :loveu: A co to za zwyczaje, żeby po stole chodzić ? :crazyeye: Mi rodzice nie pozwalali :evil_lol:
  8. [url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/121-2.jpg[/url] widzę go widzę :sweetCyb: Aleś Daria wysoko wjechała :crazyeye: Zawał na miejscu :shake:
  9. [quote name='Pegaza']A tak myslalam ze takie hehe kiedys mialam podobne ale na mniejszym obcasie:) fajne sa ale nie na moj kregoslup a Ty jak dajesz rade jak masz tez chory kregoslup?[/QUOTE] No toć mówię, że to nie buty do chodzenia :eviltong: Ja nie chodzę dużo. Pracę mam siedzącą więc myślę, że dam w nich radę skoro w tych zimowych daję a te wiele wyższe nie są ;) Ale te to są głównie na jakieś specjalne wyjścia :razz: [quote name='chrupcia']Witam :) ale buty !!! extra, bardzo mi sie podobają ! tez chce takie :cool3:[/QUOTE] Te są tylko podobne do tych co kupiłam ;) Kiedyś wam pokażę. Oglądajcie laski Bydgoszcz Hit Festival :multi: Polecam :cool3:
  10. Cze Daria :multi: No wpadłam bo coś tu narzekasz i fotek widzę dać nie chcesz :mad:
  11. [quote name='agamewa']Dobra:)trzymam Cię za słowo..[/QUOTE] ;) [quote name='Pegaza']No wiesz co najpierw piszesz co sie kupilas a teraz nawet nie pokazesz eh.. no to juz widze te obcasy jak zimowki tez mialas wysokie te czarne hehe to znajdz podobne na alleg[/QUOTE] :eviltong: Zimówki to chociaż stabilne a to to wywrotne jak cholera no ale cóż - to nie są buty do chodzenia :evil_lol: Teraz takich właśnie pełno. Do ilu sklepów nie weszłam tam wszystkie podobne tylko ceny różne :p [url]http://bucikowo.pl/p/pl/2486/lil+aveeno01+black.html[/url] te są podobne.. chociaż te moje wydają się wyższe :roll:
  12. [quote name='agamewa']No właśnie...bo to nudne Be co nie?:evil_lol:[/QUOTE] No ba :evil_lol: ALe co tam - Te Twoje cudeńka można oglądać i chwalić bez umiaru :loveu:
  13. Byłam, widziałam, zdjęcia po i przed kąpielowe rewelacyjne :loveu: Ileż można zachwalać .. :evil_lol: :loveu:
  14. [quote name='agamewa']No widzisz jaką masz fajną mamę,zrób sobie zdjęcie w tych bucikach i nam się pokaż lasencjo Ty:)[/QUOTE] Niby jak mam sobie zrobić zdjęcie? :eviltong: Nie da rady :p Mogę wam co najwyżej buty pokazać ale to kiedyś bo aktualnie nie mam baterii do aparatu :angryy:
  15. [quote name='Viky i Ja']Podpisuję się pod wszystkimi zachwytami nad urodą Be ;)[/QUOTE] Czy wy czasem nie przesadzacie? Coś ode mnie chcecie czy co? :evil_lol: [quote name='agamewa']Cześć laska:) Wpadnij do nas na fotki:)[/QUOTE] Cze Aga :multi: A wpadnę, chętnie.. ;) [quote name='karkakarka']a ja się podpisuję pod Marzenką :D Be super lasencja! :lol:[/QUOTE] No już wystarczy.. :evil_lol: Laski byłam dziś z mamą na zakupach i opłacało się bo mi kupiła torebkę do nowych butów, wkładki żelowe też do nowych butów i jeszcze papciochy :multi: :evil_lol: Ja tylko za buty płaciłam i jakąś tam koszulkę w Tally z przeceny ;) Mamcia miała gest :evil_lol: Albo ja siłę przekonywania :diabloti: A buty mam czad! Mówię wam! Jeszcze tak wysokich to nie miałam ! Ale są megaaa zadżebiste!! :loveu:
  16. [quote name='Borówka16']Oj uwierz , mi też baaardzo tęskno :([/QUOTE] No niestety.. wszystko co dobre szybko się kończy :-( Teraz czekają nas deszcze, wichury, śnieg.. :shake: [quote name='Zuza i Noddy']Ja byłam w Łebie 3 albo 4 razy, uwielbiam Łebę. Na wydmy wybraliśmy się na pieszo plażą z Nodziakowym i on przeszedł cała drogę o własnych małych nóżkach. Co nas jacyś ludzie spotkali to się dziwili, ze on nie chce być noszony na rękach.[/QUOTE] My wracaliśmy na pieszo plażą z wydm ale tu ja miałam problem z racji mojego krzywego kręgosłupa :shake: Bardzo ciężko mi się szło :shake: A nad morskie oko jak szliśmy zimą to bez problemu a niby dalej i to w dwie strony tylko, że z kijkami szłam, które na prawdę dużo pomagają odciążając stawy i kręgosłup. [quote name='jot11']Hej Be :multi: [URL]http://images43.fotosik.pl/331/979b67752041a7f9med.jpg[/URL] :crazyeye: laska z Ciebie Be :loveu: Rozumiem,że samolot sama pilotowałaś!!! :evil_lol:[/QUOTE] Cze Jolka :multi: No już bez przesady :oops: Tia.. nie miało to to silnika nawet :angryy: [quote name='Pegaza']Ła ale lacha:loveu: Łuki niech Cie pilnuje bo ktos Cie jesio porwie:cool1: nono Be.. widze te kiecke dzinsowa cos se chyba zamowila w necie fajna jest:p aa to nie idziesz na te wesele cos se zamowila w necie ten ciuch.. zapomnialam nazwy noo:oops:[/QUOTE] Nie miałabym nic przeciwko gdyby zjawił się książe na białym koniu.. :p :evil_lol: Tą kupiłam na mieście. W końcu z neta nie zamówiłam. No nie idziemy na wesele a gorset mam nadzieję przynajmniej na Sylwestra wykorzystać :roll: [quote name='*kleo*'][URL]http://images43.fotosik.pl/331/979b67752041a7f9med.jpg[/URL] łaaaa Be jaka lasencja :p Próbny lot też był? ;)[/QUOTE] Następna.. :oops: No nie był bo silnik ktoś się nie bał i .... :diabloti:
  17. [url]http://i34.tinypic.com/2rge4cz.jpg[/url] ale fajnie umaszczona :loveu: Kurcze cała ekipa rewelacyjna :loveu: Słodkie masz te bąble Justysia :loveu:
  18. [quote name='Princess_York']poprzednie strony to Majorka :lol: ,sorki dziewczyny coś mnie nie było ostatnioo :) .[/QUOTE] 4 zdjęcia? no bez jaj :crazyeye: Nie wiem jak dziewczyny no ale ja domagam się więcej! :loveu:
  19. I ostatnie dwa wakacjowe.. :-( Jak mi tęskno do tego słonka i lenistwa.. :placz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/332/3f793de8709283a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/331/979b67752041a7f9med.jpg[/IMG][/URL]
  20. Martyna gdzie fotki z Majorki? :mad:
  21. [quote name='dysia-u']piękne masz te fotki z włosami nie kombinuj , masz przecież piękne[/QUOTE] Dzięki :loveu: Coś tam wykombinuję :eviltong: Na razie tylko odświeżyłam to co miałam ale na następny raz już mamy plan z moją fryzjereczką :multi: [quote name='Borówka16']Hej Beatka :) Śliczne foty , Ty jaka lasencja ,no no ;)[/QUOTE] Hejka :multi: No no proszę mi tu nie cukrować bo w piórka obrosnę :evil_lol: [quote name='Zuza i Noddy']A gdzie to na wydmach się było może w Łebie, bo ja lekko nie w temacie?[/QUOTE] Tak jest - Łeba ! :loveu: No to jeszcze parę z Łeby i.. wesołego miasteczka :mad: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/326/bdee42e936132b33med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/326/51cacdb114806e16med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/326/e657a234b64fc01bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/327/bfa00c2ab835ce75med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/327/0ae3a9a4f4776a90med.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/182/21e7405615ce51c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/329/6a13cf3b9e6caecdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/324/7056e7745bb23a55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/323/720284fec8c16d97med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/327/b4c09f437d49f68bmed.jpg[/IMG][/URL]
  23. [quote name='Borówka16']Cześć Be :multi: Wreszcie się Ciebie u mnie w galeryjce doczekałam :D[/QUOTE] Czesc ;) No widzisz - cierpliwość popłaca :evil_lol: Macie parę z wydm ;) : [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/9999612101d9d408med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/324/d675d588d7a6de4dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/328/1204cccae2bea651med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/328/1095472e96861750med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/327/abf46be3a29ee72dmed.jpg[/IMG][/URL]
  24. Melduję, że byłam, zdjęcia widziałam, portrecik piękny :loveu: I uciekam spać.. :roll:
  25. Gdzie Ty się znowu Ulka wybierasz ? :razz:
×
×
  • Create New...