-
Posts
13185 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by tigrunia
-
Dziewczyny przepraszam ale na nic nie mam czasu ostatnio. :-( Musiałam załatwić parę spraw w tym tygodniu , do tego miałam na głowie lokatorkę na jedną noc, która będzie z nami mieszkać. Zresztą już mieszka w mieszkaniu od wczoraj ale jedną nockę nie było jej gdzie przechować i trafiła do mnie i tak o.. Dziś po pracy spałam do 18 :crazyeye: Teraz dzwoniła kumpela i wpadnie ze swym menem za jakiś czas także zmykam ogarnąć trochę w domku.. Może jutro będzie więcej czasu. Zdjęcia zrobiłam w ubiegły weekend no ale widzicie.. nawet nie miałam kiedy karty do laptopa włożyć :shake: Jak wchodzę na dogo to tyle do nadrobienia, że już do siebie mi czasu nie starcza :shake:
-
O ja też się piszę na krowy :multi:
-
[url]http://img839.imageshack.us/img839/8601/dsc00002co.jpg[/url] tu wygląda jak moja Jess :loveu: A fryzurka super - bardzo CI pasuje ;) Widziałam na nk..
-
Ojej zaszalałaś .. ale ładnie Graculi w krótkiej fryzurce :loveu:
-
[quote name='duszek01']no co Ty ,ja widze[/QUOTE] Dzisiaj już widzę :evil_lol: Słodka parka :loveu:
-
[quote name='duszek01']LILLY ANGEL FACE Vicolrento:))) LATIN LOVER:smile: [/QUOTE] A ja ślepa czy niewidoma?? Nic nie widzę :crazyeye: :shake:
-
[quote name='jot11']To wiem,ale chodziło właśnie o edycję postów. A zatwierdzić zaproszenie to łatwe jest. :diabloti:[/QUOTE] Jak zwykle czegoś nie doczytałam :eviltong: Tia - łatwe :angryy:
-
No chwilę jestem ale coś trzeba robić.. ładna pogoda się robi więc chyba zabiorę laski do lasu :cool3:
-
[quote name='dagos1']Już jestem, trochę dzisiaj poleżałam. Jedno i drugie kupione na allegro. Kurtka szyta na wymiar, można uzgodnić kolory, sposób zapinania itp. Jest rewelacyjnie odszyta. Link do sprzedawcy [URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15441802[/URL] Sweterek faktycznie śliczny, jedyny mankament, że ubierany przez głowę. ale za drugą przymiarką poszło lepiej, więc to chyba kwestia wprawy [URL]http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=12017277[/URL] Akurat teraz mają wystawione tylko jednokolorowe.[/QUOTE] Miałam nadzieję, że to będzie allegro :evil_lol: Kurteczki bardzo tanie.. trzeba kupować nim sezon się zacznie :eviltong: A sweterki widzę, że te same,które oglądałam w zeszłym roku i było ich tyle, że nie mogłam się zdecydować i w końcu nie kupiłam :roll: Z brokatem były fajne, albo takie dwukolorowe z kosteczkami.. No nic - trzeba mierzyć psiaki i zamawiać :multi:
-
[quote name='dagos1']Daria, dostałąm twoje zaproszenie do znajomych i jak najbardziej przyjmuję je, niestety Dogo nie chce go "zrealizować" tylko się kręci i kręci, masakra jakaś. Zresztą tak samo mam z edycją postów, nie ma szans, żeby edytować.[/QUOTE] No widzę, że nie tylko mnie tak urzadziła :evil_lol: [quote name='jot11']Musisz najpierw wziąć edycję i później "zaawansowaną edycję" i wtedy jest dobrze.Przynajmniej u mnie to działa. Cześć Daria !! Słoneczka życzę na działce. [IMG]http://www.ecola.pun.pl/_fora/ecola/smilies/[dblpt]pogoda03[dblpt][/IMG][/QUOTE] To działa ale przy edycji postów a tu chodzi o zaproszenie do znajomych :mad: Tam nie ma żadnej edycji :mad:
-
Aleście laski poszalały z tymi banerkami :multi: Co jeden to ładniejszy :loveu:
-
Ulala jaka elegantka [url]http://i51.tinypic.com/693m38.jpg[/url] :loveu: A sweterek to już w ogóle mega mi się podoba i również ciekawa jestem gdzie zakupiony :multi:
-
[url]http://i692.photobucket.com/albums/vv290/pegazia/1009.jpg[/url] Filipiątko na nowej kanapie pozuje ? :cool3: Daria aleś mnie na minę wpuściła z tym zaproszeniem :mad: Ni wte ni wewte :mad:
-
[LEFT]O mniam [url]http://i52.tinypic.com/2dmo8h.jpg[/url] musiało być pyszne :loveu: Ale ładnie to tak na kanapę z nieumytą buźką :mad: :eviltong: [/LEFT]
-
[quote name='*kleo*']Ja też spóźnione najlepsze życzenia dla Buff składam :p Też mam problem z butami, póki co cały czas w trampkach latam, ale powinnam się zabezpieczyć na chłody, tylko co jak nic mi nie odpowiada? :shake::-([/QUOTE] Dzięki ;) No właśnie.. kupić coś na siłę to nie problem ale po co .. :shake: Szkoda kasy :shake: [quote name='jot11']Cześć Be [IMG]http://www.ecola.pun.pl/_fora/ecola/smilies/[dblpt]pani1[dblpt][/IMG][/QUOTE] Cze Jolka :multi: [quote name='Pegaza']Hehe Be Ty latasz po tych chalupach hehe ja bym chyba tych przeprowadzek nie wytrzymala..;)co chwile sie pakowac...[/QUOTE] Noo.. też mi się to średnio widzi ale wolę mieszkać w swoim domku niż w bloku a mieszkanie w bloku zimą to konieczność i tak o.. 2 razy w roku przeprowadzka praktycznie. [quote name='Viky i Ja']Cze Be :) Oj nie zazdroszczę Ci remontu ... Ja mam serdecznie dosyć remontu bo męczyłam się pół roku :angryy::angryy::angryy: Teraz już jest chwila wytchnienia, ale wciąż wisi nad nami widmo remontu łazienki :crazyeye::crazyeye::crazyeye: Mam nadzieje, że odłożymy go na wiosnę bo muszę odpocząć od tego wiecznego kurzu :shake::shake::shake:[/QUOTE] Cze Marzenka ;) Ja na szczęście nie mieszkam jeszcze tak gdzie remont będzie więc spoko dam radę ;) [quote name='Yoko2009']Hej hej witam, pozdrawiam, zapraszam na fotki i lecę dalej[/QUOTE] Cze Asiula :multi: Zaraz wpadnę.. Laski oglądałyście dziś Uwagę? Było o rodzinie z Bydgoszczy. Mama z jakimś tam konkubentem czy kimś znęcali się nad dziećmi tej kobiety. Tak sobie kątem oka oglądałam aż patrzę pokazują ojca tych dzieci i oczom nie wierzę bo go znam :crazyeye: Na początku go nie poznałam.. opowiada, że nie może dzieci wychowywać bo jest psychicznie chory - ma schizofrenię (:crazyeye:), że bardzo dzieci kocha i bla bla i pokazują nazwisko no i już nie miałam wątpliwości. On mieszka 3 ulice ode mnie, ma dwie siostry- starszą i młodszą i ja u nich sporo czasu spędzałam jak byłam mała. Moja najlepsza przyjaciółka z czasów przedszkola i podstawówki mieszka dom od nich. Ta młodsza siostra Hania jest w moim wieku i też chodziła z nami do szkoły ale do innej klasy. No jaja normalnie :crazyeye: Zobaczcie sobie na necie - na pewno gdzieś będzie ten reportaż. :roll:
-
I tu foteczki - ja to mam dziś szczęście :multi: :loveu: Cze Ulka :cool3: Krzoczki też masz przepiękne :loveu:
-
Ooo ja psów to nie lubię :shake: Miałam dalmatyńczyka. Głupie to to było :crazyeye: Wiecznie głodne ale to już inny temat no i jęczało to pod sklepem, jakby ze skóry obdzierali :crazyeye: Nie szło zostawić :shake: Ale jak słyszę pod sklepem to zaglądam co to no i z reguły zawsze pies :roll: Gapy takie.. :eviltong: No.. nie ma to jak suka :loveu: :diabloti: Cze Aga z wieczora :multi:
-
Daj spokój Dorotka z tym aparatem, przecież te telefonowe fotki też są super [url]http://img522.imageshack.us/img522/8148/dsc00005uq.jpg[/url] :loveu: Trzymam kciuki, żeby zadzwonili z radosną nowiną!! :kciuki:
-
To ja nie wiem co pokiciałam :shake: :oops:
-
Ja używam Vulpesa dla Buff i sprawdza się rewelacyjnie ;) Za to do Jessikowego włosa zupełnie mi nie pasował :shake:
-
[quote name='jot11']Spóźnione [COLOR=#00bfff][SIZE=6]Naj,naj,naj dla Buff z okazji urodzinek !![/SIZE][/COLOR] [IMG]http://gify.roziu.pl/images/rsgallery/original/urodziny_16.GIF[/IMG] Cześć Be :multi:[/QUOTE] Dziękujemy Joluś :oops: [quote name='Pegaza']Cieniu Ty te chate musisz miec wielka bo ciagle remonty i remonty hihi najlepszego dla Buff i postaraj sie w koncu o jakies foty!!! nawet remontowe;)[/QUOTE] Remont ma być w mieszkaniu a nie w domu :eviltong: Ale dziś znów mi się plany pokrzyżowały i chyba jednak gdzie indziej będę zimą mieszkać więc remont na razie odkładam - nie będę komuś robić ;) No ale decyzja zapadnie w poniedziałek ;) [quote name='agamewa']Cześć Be :) Ojej ja też składam spóznione życzenia dla Buff z okazji jej urodzinek:) [IMG]http://img103.imageshack.us/img103/5282/animation2cm2.gif[/IMG][/QUOTE] Dzięki Agniesia :loveu: [quote name='chrupcia']Kurczę może ja tez sobie odmierze w jakimś kubku ile karmy i będzie lepiej jadł :razz: może za duża ilośc w misce i to go zniechęca :razz: :p Cześć Beatka :) ja nie lubie remontów ... :lol:[/QUOTE] Kto wie co tym psiakom po głowie chodzi.. w sumie to się im nie dziwię, że nie chcą jeść jak w misce dzień w dzień to samo :evil_lol: [quote name='Yorkomanka']Hej:hand: my tu chyba pierwszy raz :-o Jessi i Baffy są śliczne:loveu: tylko czegoś mi tu brakuje a wiesz czego?;) Fotek:diabloti:[/QUOTE] Witamy ;) Fotek nie ma bo jakoś nie po drodze mi kupić baterie do aparatu :eviltong: Ale jutro się do kiosku wybieram więc jak nie zapomnę to kupię i może coś z wieczora będzie ;)
-
Cześć laski :loveu: Mało czasu ostatnio mam a remont nawet się nie zaczął :roll: Mówiłam w ogóle, że remont będzie? W sumie to u mnie całe życie remonty ale teraz całe mieszkanie muszę wymalować plus łazienka będzie robiona :shake: W weekend pewnie zaczniemy.. Psiaki dalej niegrzeczne, jeść też nie chcą, zdjęć nie mam a Buff miała urodziny we wtorek ;) A butów nie kupiłam w dalszym ciągu.. chyba już je sobie podaruję i od razu wskoczę w zimowe kozaczki :multi:
-
Daria urodzinki miała? :loveu: Nie zaprosiłaś nas na 18-stkę? :mad: Najlepsiejszego :loveu: :BIG:
-
Też mam podobne doświadczenia z koszulkami ;) Za duże. Trzeba w jakimś tam momencie zwęzić najlepiej pod pachą chyba jakoś. Fajna Ulcia w papilotkach :loveu: